virus

Jakiej używasz przeglądarki?

Jakiej przeglądarki używasz?   159 głosów

1. 1. Jakiej używasz przeglądarki?

• Chrome
      57
    • Firefox
      86
    • Safari
      10
    • Opera
      32
    • Internet Explorer
      9
    • Inna
      15

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

127 postów w tym temacie

Ja stosuje każdą przeglądarkę do czego innego np. safari jako anonimowe wyszukiwanie bez zostawiania śladów przydatne przy zakładaniu kont , firefox do tworzenia profili bo jest dużo przydatnych wtycznek, chrome do podstawowych działań , a z przeglądarki polecam duckduckgo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najwolniej mi działa Firefox :P i jego najwięcej używam z przyzwyczajenia. Najszybciej działa mi opera i tam gram w plemiona :PPPP

zjemto.pl blog kulinarny z przepisami na serniki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio przeszedłem na Opere że względu na wbudowaną funkcje blokowania reklam i VPN.

online mobile

Fundacja Anny Dymnej: Mimo Wszystko - "novum" lubi pomagać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiej używam przeglądarki? Pytanie z pozoru proste, można by rzec - wymagające zero-jedynkowej odpowiedzi. U mnie sprawa nie jest taka prosta. Sporo zależy od nastroju, pogody za oknem czy innych mniej lub bardziej istotnych czynników. Głównie jest to firefox. Mimo, że ten lis kojarzy mi się z jednym z byłych premierów, wciąż darzę tę przeglądarkę sympatią. Opera - zawsze kojarzy mi się z kulturą na najwyższym poziomie. Chcę posłuchać muzyki poważnej, obejrzeć jakiś koncert - wybieram operę. Zawsze mogę wtedy rzec, iż słucham muzyki w operze. Safari - używałem jeszcze kilka miesięcy temu, okazjonalnie. Teraz - po problemach z imigrantami jak również informacją, w jakim tempie nasze naturalne środowisko jest niszczone - zrezygnowałem. Chrome? Dziękuję, postoję. Wieczne problemy z ową przeglądarką dosyć szybko zaważyły na tym, iż nasze drogi muszą się rozejść. Wolę lisa. Czasem chodzi wolniej, czasem szybciej - w końcu cwany z niego lisek.

2 osoby lubią to

http://www.pogotowietekstowe.pl - zamów teksty już dziś !
Leasing sygnaturki - info PW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach