merys

Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?

173 postów w tym temacie

2 godziny temu, Vexatus napisał:

musi wyglądać

Dobrze pisze. Profil linków ważne jest jak wygląda (dla google i podglądaczy z konkurencji) a nie koniecznie ważne jaki jest rzeczywiście. Oczywiście zarówno jak wywalisz czerwona płachtę na byka albo będziesz totalnie zamaskowany nie osiągniesz zamierzonych celów.

Kuriozalność obecnego podejscia do linków jest taka, że link wyglądający na "spamerski" może mocno rankwoać a wycyckane zaplecze z unikalnym kontentem, podinkwoane, na dobrych domenach zupełnie nie. Tylko testami to można jakoś ustawić.

3 osoby lubią to

Max: zaplecze z cyckami zawsze dobrze przędzie ;)

Zapraszam na Blog Zgreda o SEO i innych przypadłościach oraz na stronę www.zgred.pl

Anchor nie działa ;) robimy URLa z brand'onem ;)Drukarnia ESSE

Ostatnio robiłem pewne testy i powiem Tobie bardzo mnie zaskoczyli, wynik jaki uzyskałem na początku testu był dla mnie nieprawdopodobny w ogóle.

Tak dużo postów, a tak mało informacji

Nie żartuj...

Płatny katalog - obecnie tylko wpisy darmowe - zapraszam!

tanie strony internetowe.

Pingwin najlepszym przyjacielem każdego pozycjonera!!! :blum:

1 hour ago, googlemon said:

Przy rejestracji powinno się dać test na IQ do rozwiązania if (IQ <= 100) register death

Czym się zajmuję: Tworzenie sklepów internetowych, projektowanie responsywnych stron www.
Polecam również dobry Katalog Firm, który nigdy nie będzie śmieciową farmą linków.

On 5/5/2017 at 10:18 PM, googlemon said:

Nie oczekuj gotowych wzorców - co najwyżej znajdziesz jakieś ogólne informacje i adresy z których już nie warto korzystać lub korzysta każdy. Niestety ale testy testy testy i "morda na kłódkę".

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez apkit
      Zlecę optymalizacje i pozycjonowanie serwisu małej firmy z branży rekreacyjnej
      serwis www.zamkidmuchane.pl
      oferty mailowo info@zamkidmuchane.pl
    • Przez SeoFox
      Witam,
      Zlecę artykuły o różnej długości na stronę o tematyce Gry liczbowe, Itp…
      Teksty czytelne dla użytkowników z poprawnymi informacjami.

Prosiłbym o podanie ceny za 1000 znaków.
      Płatność po sprawdzeniu tekstów.

Każdy tekst musi być unikalny.
      Dla ułatwienia mogę wysyłać link do zaczerpnięcia tematu.

Kontakt: webmaster@seofox.pl
    • Przez Drapeta
      Witajcie... Chcę zrobić prostą stronę, na której będzie dużo zdjęć. Na dzień dzisiejszy i wg Was na przyszłość - jak lepiej zrobić: stronę w HTML 5, czy w CMS (Joomla, WP?)? Czy może jeszcze inaczej? W Joomla, WP jest strasznie dużo zbędnego kodu. To pewnie działa na minus w pozycjonowaniu? Może jakiś Mini CMS? Czy jednak HTML 5 od początku? Co polecicie, by można było jak najlepiej pozycjonować prostą stronę? Dziękuję i pozdrawiam
    • Przez s_matysik
      Wykonam skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Zajmuję się pozycjonowaniem zarówno małych wizytówek firmowych jak i portali, sklepów.  Mam doświadczenie w pozycjonowaniu różnych branż na różnych rynkach.

Ile trwa pozycjonowanie?
      Czas pozycjonowania zależny jest od wielu czynników. Zaczynając od optymalizacji po dalszy link building staram się aby pierwsze efekty były już po tygodniu. Większość fraz o małej konkurencji jesteśmy w stanie wypozycjonować w czasie 1-2 miesięcy.

Jakie są są ceny?
      Ceny uzależnione są przede wszystkim od branży i trudności fraz kluczowych. Oczywiście dobieram frazy zawsze w ten sposób aby było to opłacalne dla klienta.

Zapraszam do kontaktu!

Dane kontaktowe:
      biuro@levelrank.pl
      Tel. 579077128

Dane firmy:
      LevelRank Sebastian Matysik
      Wyspowa 4c
      72-602 Świnoujście
      NIP: 8551587979

• Przez curtao
      Witam serdecznie załogę forum, jestem kompletnie nowy w pozycjonowaniu i cieszę się, że do Was dołączyłem.

Jestem grafikiem komputerowym specjalizującym się w stronach internetowych, dodatkowo zajmuję się również pisaniem szablonów pod Wordpress.
      Chciałem wypozycjonować strony www w mojej firmie, zacząłem od www.kreatywnastrona.pl - w tym celu na gotowej już stronie zainstalowałem wtyczkę Yoast! Seo i zastosowałem się do wytycznych analizy pluginu (niektórych jeszcze nie dałem rady zrobić, w załączeniu picrel). Dodałem stronę do Google Search Console i "Pobrałem stronę jako Google" i poprosiłem o zrenderowanie każdej podstrony w wersji mobilnej i stacjonarnej (od dwóch tygodni mam stan: przekierowano). Mimo tych działań w Google jestem kompletnie niewidoczny, wpisanie "kreatywna strona" nie znajduje tej strony, nie wspominając już o frazach typu "strony www krosno" itp. jesteśmy tylko widoczni przy wpisaniu frazy "kreatywnastrona.pl".
      Stronę główną w Yoast Seo ustawiłem na frazy: strony www, sklepy internetowe, projektowanie graficzne, szablony aukcji. Wiadomo, że w takich ogólnych frazach nie mam szans na wysokie pozycje działając w pojedynkę i bez zaplecza, ale wyczytałem że Google działa teraz regionalnie i jeśli chcę pozycjonować frazę np. Strony www Krosno to nie muszę tego zawierać w słowie kluczowym?

Proszę o jakieś porady jak podnieść wynik rankowania strony.

Zapomniałem dodać obrazków, a nie widzę opcji edytowania posta: