merys

Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?

172 postów w tym temacie

Walę teraz brandowymi.

P.S. pozycjonuje od zawsze ręcznie.

Hehe. A myślisz, że dla Google brandowy link jest OK?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No własnie robię. Po dodaniu exactów strona w dół, po zmianie na brandy, strona w górę.

Najlepsze biuro podróży w Kaliszu. Tylko WOWTravel.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A efekt zauważyłeś po jakim czasie od ręcznego dodawania linków? Dotyczy spadku po dodaniu EM i i wzrostu po dodaniu brandowych :)

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja robie teraz testy na linki z kopii wikipedii, ona się pięknie indeksuje, ale ogólnie zawiłe te pozycjonowanie

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po dodaniu EM i zaindeksowaniu stron 2,3 dni później poleciałem o 15 oczek. Po zmianie na brandy i ponownym zgłoszeniu do googla, wróciłem o jakieś 10 oczek. Cały czas jestem w du**e, ale mimo wszystko testy trwają. Być może to jest tylko zawirowanie wujka google, jednak póki co robię testy z których wynika mi to co wynika.

BTW -

http://moz.com/blog/postpenguin-anchor-text-case-study

Najlepsze biuro podróży w Kaliszu. Tylko WOWTravel.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawy temat - Coś czytałem wcześniej na temat proporcji linków na czyste frazy a tych brandowych. Jest w tym jakiś sens?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno coś bywa na rzeczy z nadużywaniem anchorów em, ale czy zastępowanie ich brand-owymi jest rozwiązaniem? Nie sądzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może inaczej: Jeżeli mamy profil linków 90% - czysty url, nazwa firmy, "zobacz witrynę" a 10% frazy to jest lepiej niż odwrotne proporcje? Czy nie ma to znaczenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy co rozumieć pod pojęciem lepiej. Powiedzmy, że jest bezpieczniej (głównie mam tu na myśli linki w postaci czystych urli) natomiast w dalszym ciągu bez anchorów em efekty takiego linkowania są dość słabe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Andrzej nawet za 1% anchorów można dostać filtra od widzimisię Googla

zakładałem multikonta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedoceniany a zarazem dobry sposób to wymiana linków pomiędzy webmasterami. Oczywiście trzeba mieć więcej niż jedną stroną aby uniknąć linkowania A do B i B do A.

opinie o programach partnerskich - http://www.edusfera.com.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sposób moze i dobry, jak masz 1, czy 2 stronki do pozycjonowania, spróbuj tego patentu z 30-toma :)

czasy szybkiego pozycjonowania  się skończyły,  na topy wchodzi się powoli, szybko to są adwordsy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Linkhouse

Pozyskiwanie linków z artykułów sponsorowanych wcale nie musi być drogie i nie oznacza to konieczności publikowania w serwisach preclowych. Przygotowaliśmy zestawienie 40 lokalnych portali ogólnotematycznych, na których można opublikować artykuł w cenie do 100 zł netto. Każda ze stron posiada Trust Flow domeny na poziomie 20 lub wyższym i jest realnym serwisem stworzonym dla użytkowników, a nie w celu tworzenia linków.

Pełną listę wspomnianych portali znajdziesz tutaj (36 z wymienionych 40 portali dostępnych jest tylko u nas): http://linkhouse.pl/blog/aktualnosci/40-portali-lokalnych-z-trustflow-20-na-ktorych-opublikujesz-artykul-do-100-zl/

Lista wszystkich portali na których publikację można u nas zamówić dostępna jest pod adresem http://linkbox.pl

Publikacje można zamawiać podając własną treść artykułów lub zamawiając ich przygotowanie u nas. Cena za artykuł o długości ok 2500 zzs to 25 PLN netto (ceny w tabeli nie obejmują przygotowania tekstu).

Dane kontaktowe:
      e-mail: sklep@linkhouse.pl
      tel. :570698639
      strona www: http://linkhouse.pl 

Dane firmy:
      Grupa KBR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
      3 Maja 6-8 lok. 3
      40-096 Katowice
      NIP: 6342871729
    • Przez seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 50 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!
    • Przez jimmi
       #6 BIG

14 czerwca 2017 odbędzie się z wyjątkowa edycją krakowskich spotkań w tematyce SEM. semKRK to spotkanie dla właścicieli biznesów, sklepów internetowych oraz specjalistów z branży SEM i SEO - szeroko pojętego marketingu internetowego. W czasie wydarzenia - konferencji utrzymanej w klimacie barcampowej -  najlepsi specjaliści z branży opowiadają o swoich doświadczeniach, prezentują case study, opowiadają, z jakimi problemami się spotkali, jak je rozwiązali oraz jakie efekty biznesowe przyniosło to dla ich klientów. Dzielą się nie tylko wiedzą ale i doświadczeniem. Świetna sala na krakowskim Kazimierzu, 9 wyjątkowych prelegentów i niezapomniany barcampowy klimat!

Wśród prelegentów:
      Anna Janiszewska (Google)
      Łukasz Chiwszczuk (K2 Media)
      Karol Dziedzic (Socjomania)
      Paweł Gontarek (FabrykaMarketingu / Zgred.pl)
      Tomasz Jeska (48 Media)
      Maciej Lewiński (iSurvival)
      Michał Magdziarz (Deepcrawl / Semetrical)
      Damian Sałkowski (Senuto)
      Artur Strzelecki (SilesiaSem)

Zapraszamy

Bilety dostępne tutaj https://semkrk6.evenea.pl/
    • Przez plem
      Linki social media       Oferujemy pozyskanie linków / wpisów z linkiem do Twojej strony internetowej pochodzących z najpopularniejszych serwisów social media (Facebook, Google +, Twitter) wraz z krótkim tekstem / opisem zachęcającym do wejścia na stronę / skorzystania z oferty. Link jest publikowany jako post w serwisie społecznościowym wykonaniu na profilu użytkownika.     Możliwość publikacji strony głównej jak i linków do podstron / ofert / LeadingPage itp.   Linki z Social Media, wspomagają działania SEO, oraz dodatkowo może przynieść bezpośredni ruch na stronę, co czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną pod kontem reklamowym.   Zalety: - Szybsza indeksacja linków - Zróżnicowanie profilu linków - publikujemy linki brandowe - Wzrost wiarygodności strony - Bezpieczne linkowanie - Mocne linki z topowych serwisów - Możliwość użycia hasztagów     Wpisy są umieszczane ręcznie przez realnych użytkowników. Nie używamy żadnych automatów i nie spamujemy.   Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz raport z linkami.   Cennik:   10 linków - 15zł 30 linków - 45zł 50 linków - 75zł 100 linków - 120zł Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy fv.   Na hasło "PiO" 10% zniżki. Przy zamówieniu powyżej 200zł otrzymasz wideo kurs pt. "Facebook Marketing - Najsilniejsze strategie" wartości 300zł   Aby złożyć zamówienie pisz: biuro@arial-media.pl lub na PW   ------ Arial-media Mateusz Janik Siciny 66 56-215 Niechlów NIP 501 001 29 93
    • Przez himate128
      Hej,
      mam nadzieję, że dobry dział i taki sam temat nie był poruszany (na pewno był, ale nie mam pojęcia jak to nazwać, ani tym bardziej znaleźć).
      Zauważyłem, że niektóre strony mają swoje wewnętrzne wyszukiwarki niepowiązane z google, a po wpisaniu danej frazy w google pojawia się wynik, niekoniecznie prowadzący do artykułu w tej witrynie (bo takowy może nie istnieć), lecz tylko do wyniku wyszukiwania na tej stronie.
      Aby lepiej zrozumieć co mam na myśli, postaram się to zilustrować konkretnym przykładem.

Wpisuję w google frazę "źle dobrane okulary" - oczekuję artykułów/wątków na forach, w których temat ten będzie poruszony.
      Jednakże na jednej z topowych pozycji jako 'title' pojawia się właśnie to, co wpisałem czyli "źle dobrane okulary", a po kliknięciu zostajemy przekierowani na coś w stylu [jakaś domena]/temat/zdrowie/źle+dobrane+okulary albo [jakaś domena]/search/źle+dobrane+okulary - po wejściu oczywiście nie dostajemy konkretnego artykułu na ten temat, ale tylko wynik wyszukiwania - wszystkie powiązane artykuły z daną frazą, w danej stronie.

Jest to doskonała sztuczka, bo jeśli nawet na jakiejś stronie nie ma tego, czego szukamy to taki wynik w google tworzy złudzenie, jakby to tam było i przyciąga trochę osób. Druga sprawa jest taka, że jeśli strona jest świetnie wypozycjonowana (np. forum o zdrowiu) i ma taką właśnie wewnętrzną, dobrze skonfigurowaną wyszukiwarkę to bardzo dużo fraz (powiązanych ze zdrowiem) będzie się pojawiało właśnie tak jak opisałem to na wcześniejszym przykładzie.

Jeśli ktoś rozumie co mam na myśli i potrafi to jakoś profesjonalnie nazwać (w sensie lepiej, niż tytuł mojego wątku) to prosiłbym o jakieś informacje na ten temat