merys

Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?

Polecane posty

Walę teraz brandowymi.

P.S. pozycjonuje od zawsze ręcznie.

Hehe. A myślisz, że dla Google brandowy link jest OK?

coś takiego, a robiłeś jakieś testy?

• Like 1

cev99yrg.jpg

A efekt zauważyłeś po jakim czasie od ręcznego dodawania linków? Dotyczy spadku po dodaniu EM i i wzrostu po dodaniu brandowych :)

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

ja robie teraz testy na linki z kopii wikipedii, ona się pięknie indeksuje, ale ogólnie zawiłe te pozycjonowanie

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

Po dodaniu EM i zaindeksowaniu stron 2,3 dni później poleciałem o 15 oczek. Po zmianie na brandy i ponownym zgłoszeniu do googla, wróciłem o jakieś 10 oczek. Cały czas jestem w du**e, ale mimo wszystko testy trwają. Być może to jest tylko zawirowanie wujka google, jednak póki co robię testy z których wynika mi to co wynika.

BTW -

http://moz.com/blog/postpenguin-anchor-text-case-study

Najlepsze biuro podróży w Kaliszu. Tylko WOWTravel.pl

Nie.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Na pewno coś bywa na rzeczy z nadużywaniem anchorów em, ale czy zastępowanie ich brand-owymi jest rozwiązaniem? Nie sądzę.

Może inaczej: Jeżeli mamy profil linków 90% - czysty url, nazwa firmy, "zobacz witrynę" a 10% frazy to jest lepiej niż odwrotne proporcje? Czy nie ma to znaczenia?

Zależy co rozumieć pod pojęciem lepiej. Powiedzmy, że jest bezpieczniej (głównie mam tu na myśli linki w postaci czystych urli) natomiast w dalszym ciągu bez anchorów em efekty takiego linkowania są dość słabe.

@Andrzej nawet za 1% anchorów można dostać filtra od widzimisię Googla

zakładałem multikonta

Niedoceniany a zarazem dobry sposób to wymiana linków pomiędzy webmasterami. Oczywiście trzeba mieć więcej niż jedną stroną aby uniknąć linkowania A do B i B do A.

opinie o programach partnerskich - http://www.edusfera.com.pl/

sposób moze i dobry, jak masz 1, czy 2 stronki do pozycjonowania, spróbuj tego patentu z 30-toma :)

czasy szybkiego pozycjonowania  się skończyły,  na topy wchodzi się powoli, szybko to są adwordsy 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Piotr Halama
      Witam,         
      Jestem osobą niepełnosprawną od 6 lat zajmuje się pisaniem tekstów (preclowych, recenzji, na zaplecza, wszelkich opisów i wyższej jakości). Pracowałem w wielu firmach jako Copywriter. Obecnie piszę na zamówienia. Bardzo dużo zadowolonych klientów ! Długa współpraca z różnymi blogerami, dużymi firmami czy największymi portalami i bankami, gdzie poszło mnóstwo tekstów reklamowych, finansowych itd.

- Realizuje małe oraz duże zlecenia
      - Ceny bardzo atrakcyjne, rabaty na duże zamówienia
      - Moje usługi realizuje w bardzo szybkim czasie.
      - Każdy tekst jest unikalny i poprawny.                         

Zapłata dopiero po akceptacji, czekam na oferty.
      Przyjmuje zamówienia także przez sms

732977002 GG 47533392 piootr.h@gmail
    • Przez maroon
       Zapraszam do  katalogu firm efirma.info. Katalog przeznaczony jest dla stron firmowych. 
       Specjalnie dla użytkowników PIO przekazuje  darmowe kody dla dodania stron firmowych.
       Wpis Mini : pio1 - pio25
       Wpis Gold : pio1 - pio5
    • Przez s_matysik
      Wykonam skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Zajmuję się pozycjonowaniem zarówno małych wizytówek firmowych jak i portali, sklepów.  Mam doświadczenie w pozycjonowaniu różnych branż na różnych rynkach całego świata.

Ile trwa pozycjonowanie?
      Czas pozycjonowania zależny jest od wielu czynników. Zaczynając od optymalizacji po dalszy link building staram się aby pierwsze efekty były już po tygodniu. Większość fraz o małej/średniej konkurencji jesteśmy w stanie wypozycjonować w czasie 1-2 miesięcy.

Jakie są ceny?
      Ceny uzależnione są przede wszystkim od branży i trudności fraz kluczowych. Kluczowym czynnikiem który decyduje obecnie o trudności i kosztach jest wiek domen będących w top. Frazy dobieram zawsze w taki sposób sposób aby było to opłacalne dla klienta.

Zapraszam do kontaktu!

Dane kontaktowe:
      biuro@levelrank.pl
      Tel. 579077128

Dane firmy:
      LevelRank Sebastian Matysik
      Wyspowa 4c
      72-602 Świnoujście
      NIP: 8551587979

• Przez lasio14
      Bardzo krótkie pytanie na które chciałbym uzyskać jasną odpowiedź. Jak ma się SEO do tłumaczonych artykułów z języka ang(które już są opublikowane np. na stronie partnera) na język polski. Mam na myśli w głównej mierze 1:1 bo jeśli jest przerobiony tekst nie powinno być problemu
      Z góry thx za odpowiedź  
    • Przez SEOsklep24.pl
      W dobie spamu, słabych katalogów i precli algorytm wyszukiwarki kładzie szczególny nacisk na jakościowe i wartościowe linki. Coraz większe znaczenie ma wskaźnik Trust Rank, który odzwierciedla wiarygodność pozycjonowanej strony. Wskaźnik ten obliczany jest na podstawie treści umieszczonej na stronie oraz linków prowadzących do niej.

Czym jest Domain Authority? Wskaźnik jakości, który w skali 0-100 pozwala określić jakość domeny i jej wartość linkową. Wskaźnik został stworzony przez portal MOZ, tam też domeny zostały sprawdzone. Google również nie ignoruje linków pochodzących ze stron, które cechują się dużym autorytetem. Oznacza to, że 1 link może być dużo efektywniejszy i bezpieczniejszy, niż 100 innych linków pochodzących z wątpliwej jakości stron, które nie mają określonych parametrów DA.

Aktualnie dostępnych mamy 5 pakietów:

http://seosklep24.pl/60-reczne-linki-trust-rank-polskie

Cena: 34,99zł - 279,99zł brutto!

Więcej informacji na temat usług znajdziesz po kliknięciu w link!

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474