okazwłoka

WPis - panel centralny WordPress - WPis

Polecane posty

@kamilp7 wyobraź sobie że wpisuje login i hasło :)
Wpisywałem po średnikach, po przecinkach, po przecinkach ze spacją ale i tak nie trybi.
Może źle opisałem mój problem.
Zacznę od nowa

Chcę dodać 100 stron za jednym strzałem
Wklejam adres strony i dopisuje do nich login i hasło, wygląda to mnie więcej tak
https://www.przykładowastrona.wordpress.com;tutajlogin;tutajhaslo;wordpress.com 

Również przed wordpress.com wpisywałem przecinek i przecinek ze spacją ale nie trybi

Dlatego też postanowiłem opisać mój problem tutaj.
Być może wszystko wpisuje dobrze ale problem jest w czymś innym, nie wiem ?

Nie mam dodatkowej autoryzacji.
Loguje się standardowo podając login i hasło.

Ponownie powtarzam że znacznie łatwiej i szybciej będzie jeśli Ty albo ktoś kto również działa na Wpisie zamieści tutaj przykład jak dodaje swoją stronę.
Przynajmniej nie będziemy zaśmiecać tematu :)

@okazwłoka, brakuje mi pewnej funkcji - grupowania zaplanowanych zadań. W tym momencie jak wrzucam dodawanie tekstów to wszystko wchodzi harmonogram, problemem jest to, że np. mając wpiętych 100 wordpresów i wrzucając rozbudowane synonimy artykułów lub wiele tekstów z jednego pliku, które mają się publikować na przestrzeni czasu (miesiąc, dwa, pół roku - obojętnie), wszystko wpada do jednego wora i gdybym chciał coś usunąć to nie mam jak, bo nie wiem, które jest którym.

Czyli wrzucam art z synonimami lub plik wieloma artykułami i mam możliwość wyboru kategorii/tagu/folderu, gdzie byłyby umieszczone w harmonogramie. Dodatkowo można by było działać na nich np. usunąć całość z harmonogramu

Daj znać czy zrozumiałeś o co mi chodzi i czy jest możliwość wprowadzenia takiej funkcji, jeśli o mnie chodzi to byłaby bardzo przydatna, wydaje mi się, że inni też doceniliby taką rzecz;)

@Zloty_001, przykład, działający:

http://xxx.pl;login;haslo;wordpress;;;xmlrpc.php;wp-admin;wp-login.php;

• Thanks 1

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

22 minuty temu, Aleksiejs napisał:

@okazwłoka, brakuje mi pewnej funkcji - grupowania zaplanowanych zadań. W tym momencie jak wrzucam dodawanie tekstów to wszystko wchodzi harmonogram, problemem jest to, że np. mając wpiętych 100 wordpresów i wrzucając rozbudowane synonimy artykułów lub wiele tekstów z jednego pliku, które mają się publikować na przestrzeni czasu (miesiąc, dwa, pół roku - obojętnie), wszystko wpada do jednego wora i gdybym chciał coś usunąć to nie mam jak, bo nie wiem, które jest którym.

Podpisuje się pod tym

• Like 1

@okazwłoka 

Czy jest jakaś lista na jakich platformach na dzień dzisiejszy z sukcesem można postować wpisem?

Mam trochę zaplecza na weebly, zohosites, blogger ale to nie wordpresy więc rozumiem, że nie da rady?

Czym się zajmuję: Tworzenie sklepów internetowych, projektowanie responsywnych stron www.
Polecam również dobry Katalog Firm, który nigdy nie będzie śmieciową farmą linków.

Jestem w trakcie wprowadzania projektów dla WPisa i tam już będzie podział na projekty w harmonogramie.

@stania.info - blogger jest obsługiwany + kilka polskich, z czasem dojdą te większe, ale pewnie jeszcze nie w tym roku.

linktakbaner.jpg.0ad38072159c91b48e37c765e25540a1.jpg

TERAZ program partnerski w systemie LinkTak.pl!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.