Jump to content
Snksnake

Dział sprzedaży w UK

Recommended Posts

Witam,

Jestem byłym sprzedawcą pewnej firmy, która pozycjonuje strony internetowe.

Przeprowadziłem się do Londynu i myślę o tym, by założyć własną firmę, która by pozyskiwała klientów w UK, a produkt byłby robiony w Polsce przez profesjonalną firmę.

Myślicie, że to dobry pomysł?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Myślę o tym, by sprawiedliwie się dzielić zyskiem, brać pewien stały procent od podpisanej umowy.

Poza tym nie wierzę w solidność hindusów, chciałbym podpisać umowę z byłym pracodawcą, bo wiem, że jest godny zaufania i uczciwy.

• Like 1

@It_Management, wiem, że Ty pewnie masz jakieś 'sekretne dojścia', ale dla zwykłych śmiertelników polecasz jakieś serwisy oprócz klasyki gatunku? (Freelancer.com, odesk.com, fiverr.com )

(...) chciałbym podpisać umowę z byłym pracodawcą, bo wiem, że jest godny zaufania i uczciwy.

Rzadko spotykane, by wypowiadał się ktoś dobrze o swoim byłym pracodawcy. Chwalić.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

dobrze o swoim byłym pracodawcy

Przeprowadziłem się do Londynu

"dobrze" to pojęcie względne a kolega pisał tylko o uczciwości i zaufaniu ( co nie idzie w parze z zarobkami !!!! ) :). Poza tym osoba zajmująca się pozycjonowaniem zarejestrowała się wczoraj ... śmierdzi troszkę szeptanką "dobrych firm"

ps. ktoś jeszcze ma takie zboczenie że jak widzi pozytywną opinię to "od razu szeptanka" ?? ;)

• Like 1

przy "dobrej" szeptance byłoby, że szuka dobrej firmy pozycjonującej, a przez "przypadek" akurat ktoś kto poleca debeściaków. Podstawowe pytanie czy były pracodawca dobrze sobie radzi z pozycjonowaniem na UK.

pieniądze nie śmierdzą

Podstawowe pytanie czy były pracodawca dobrze sobie radzi z pozycjonowaniem na UK.

A tak z ciekawości ... przecież na rynku uk też linki są najważniejsze i poza tym że zmiany w algo są wprowadzane szybciej niż u nas to ... różnic większych nie ma . Problemy może mieć osoba bazująca tylko na allegro/pio ale tu nie jest problem "kto linkuje" ale "skąd". Chyba każdy kto choć trochę ogarnia temat ma obcojęzyczne miejscówki ( które też wpływają pozytywnie na polskie keywordy) więc .....

Nikogo nie mam zamiaru reklamować, a jak gdyby, to bym już napisał nazwę firmy (czego z oczywistych powodów nie zrobię).

Umiem dochodzić do Polskich klientów, pracowałem wcześniej 2 lata w sprzedaży, więc mam w tym doświadczenie.

Bardziej przeraża mnie strona prawna w kwestii rozliczania się z podwykonawcą, bo nigdy własnej firmy nie zakładałem.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By monludki
      Mam na sprzedaż portal z roczną domeną. 
      Tematyka: kobieca, lifestyle. 
      Na portalu ponad 100 tekstów poradnikowych o długości min 3500 znaków (zwykle dużo więcej). 
      Treści są unikalne. Portal ma spory potencjał. 
      Domena świeżo przedłużona. 
      Sprzedaję, bo nie mam czasu się nim zajmować. 
      Domena :wkobiecymwydaniu kropka pl

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: monikaludkiewicz malpka gmail kropka com
    • By Natalia1
      Witam na forum.

Copywriter to zawód, nowe pomysły, perfekcyjność. Zajmuję się tworzeniem artykułów pod konkretne zlecenie. Dodatkowo jestem w posiadaniu gotowych już tekstów. 

Zakres: teksty pojedyncze jak i hurtowe ilości.

Tematyka: każda

Ceny: niskie, atrakcyjne dla każdego

Doświadczenie: duże

Profesjonalizm: w 100%

Unikalność: w 200%

Kontakt: za pośrednictwem forum lub adres e-mail: nataliadomoska@gmail.com
    • By pawel_m
      W simpliteca.com poszukujemy sprzedawcy naszych usług: SEO, SEM, budowanie reputacji marki, budowanie strategii marketingowych 

Co oferujemy:
      - gotowe bazy
      - swobodę w pozyskiwaniu leadów
      - elastyczne godziny pracy
      - możliwość pracy zdalnej
      - wiedzę i wsparcie w procesie pozyskiwania klientów
      - atrakcyjne prowizje
      - szybka ścieżka rozwoju i awansu

Czego wymagamy:
      - rzetelności
      - skrupulatności
      - odpowiedzialności oraz samodzielności
      - kreatywności
      - doświadczenia w sprzedaży takich usług

Jeśli jesteś osobą ambitną i chcesz się rozwijać to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem sprawnie rozwijającym się na polskim rynku.

Zapraszamy!

Kontakt:
      mail: simpliteca@simpliteca.com
      tel: 502159342

• By s_matysik
      Poszukujemy sprzedawcy usług SEO do firmy. W firmie skutecznie budujemy bazę i portfolio zadowolonych klientów. Praca na miejscu w biurze w Szczecinie.  

Zakres zadań:
      - pozyskiwanie nowych klientów
      - efektywne budowanie bazy klientów
      - negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy

Oferujemy:
      - stałe wynagrodzenie (w zależności od umiejętności i doświadczenia)
      - wysokie prowizje 50% od sprzedanej umowy
      - miłą atmosferę
      - szkolenia z zakresu pozycjonowania stron
      - szkolenia z zakresu rozmów handlowych dot. SEO
      - w przyszłości ewentualne udziały w firmie

Wymagamy:
      - doświadczenie w sprzedaży telefoczninej
      - doświadczenie w sprzedaży usług SEO (nie jest konieczne, ale mile widziane)
      - doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
      - znajomość zagadnień SEO (nie jest konieczna, oferujemy szkolenia dotyczące SEO)

Kontakt:
      biuro@levelrank.pl
      Tel. 579077128

Dane firmy:
      LevelRank Sebastian Matysik
      Wyspowa 4c
      72-602 Świnoujście
      NIP: 8551587979

• By Pyciak
      Cześć,

prowadzisz własną firmę, która doskonale radzi sobie w standardowym biznesie, natomiast nie miała jeszcze okazji "wejścia" w digital? Być może jesteś właścicielem sklepu internetowego, którego sprzedaż pozostawia wiele do życzenia? A może sytuacja jest zgoła odmienna - posiadasz dobrze prosperujący e-commerce, natomiast chciałbyś z niego wycisnąć maksimum?

Agencja Interaktywna Veneo, którą reprezentuję zajmuje się marketingiem 360, szczególną uwagę przykładając do zadań z zakresu SXO. Co to takiego? SXO to nic innego, jak szereg działań z zakresu SEO oraz e-marketingu, których celem jest przełożenie ruchu w witrynie na konwersję. Zadaniem SXO jest całościowe spojrzenie na witrynę WWW i funkcjonowanie biznesu w Internecie.

Dlaczego akurat My? Zapytaj jednego z naszych partnerów:

TVN - dla którego Veneo to strategiczny partner w zakresie realizacji IT
      Hurom
      Onet, WP, Interia
      Agora, Bankier.pl, GG
      Góralki,
      Piwniczanka,
      Lody Koral
      grupa Lux Med
      puregreen.pl
      edibazzar.pl
      oponafelga.pl

Więcej o naszych metodach kreowania wizerunku w Sieci: http://jakugryzcgruszke.pl/

Skontaktuj się z nami:

Szymon Dominik
      szymon.dominik@veneo.pl
      +48 12 628 51 25

Agencja Interaktywna Veneo
      Al. Juliusza Słowackiego 5
      31-159 Kraków
      NIP:6762270391
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy