Polecane posty

Czy planujecie wprowadzić opcję: udostępnij fanpage, a nie tylko posta ?

6 godzin temu, Kochan napisał:

No i z ciekawości co jeżeli zakupimy pakiet,  maszyna ruszy a moderacja serwisu zbanuje profile które wykopały :)?

Biorąc pod uwagę, ze na 10 wykopów z kampanii doszło jeszcze 20 naturalnych - jak to ma ktoś odróżnić i banować wybiórczo?

1 minutę temu, arve_lek napisał:

Czy planujecie wprowadzić opcję: udostępnij fanpage, a nie tylko posta ?

Na chwilę obecną za małe zainteresowanie, może w przyszłości.

Web Systems: marketing internetowy, strony www, sklepy, oprogramowanie...

Przetestowałem i za wiele nie mogę powiedzieć bo 1 strona nie została osiągnięta. Myślę, że przetestować trzeba byłoby z większą ilością wykopów ale to nie teraz jak wiedzą co się dzieje :P  System działa co widać, trzeba czekać aż będzie można kupić wykopy w systemie i zacząć się bawić na całego.

Powodzenia życzę autorowi bo potencjał jest, dziękuje bardzo za możliwość wzięcia w teście. Gratuluje osiągnięcia Strony głównej.

Zobacz koniecznie Podstawy Pozycjonowania i nasze gazetki promocyjne sklepów

13 godzin temu, salab napisał:

Na chwilę obecną za małe zainteresowanie, może w przyszłości.

Z mojego doświadczenia wynika, że udostępnienie fanpage - najlepiej z opisem o czym jest i dlaczego się go poleca, jest chyba najszybszą drogą do zbudowania pierwszej grupy odbiorców. Wtedy w like klikają osoby, które faktycznie są zainteresowane tematyką. Może więc wprowadzicie tę funkcjonalność do pakietu usług na start? 

Mnie zastanawia za to, czy istnieje możliwość grupowania użytkowników według zainteresowań? Są w miarę uniwersalne fanpage, które oczywiście zyskają na takich kampaniach, ale jeśli ktoś np. prowadzi sklep z pilarkami do drewna albo prowadzi usługowe kopanie, to takie polubienia na dłuższą metę nic mu nie dają. W każdym przypadku w mediach społecznościowych chodzi o feedback, kupowanie pustych like jest mało atrakcyjne.

Puste lajki wpływają negatywnie na zasięg postów. Nie polecam łączyć różnych fanpagey w jeden, bo zasięg się psuje totalnie.

4 godziny temu, Roszp napisał:

Mnie zastanawia za to, czy istnieje możliwość grupowania użytkowników według zainteresowań? Są w miarę uniwersalne fanpage, które oczywiście zyskają na takich kampaniach, ale jeśli ktoś np. prowadzi sklep z pilarkami do drewna albo prowadzi usługowe kopanie, to takie polubienia na dłuższą metę nic mu nie dają. W każdym przypadku w mediach społecznościowych chodzi o feedback, kupowanie pustych like jest mało atrakcyjne.

Takie rzeczy tylko w FB Ads. BuyFans najlepiej działa w synergii z FBAds - czyli dopalamy post/reklamę i na to idą targetowane na grupę docelową Adsy.

Przetestowałem usługę. Otrzymałem w promocyjnej cenie 40 wykopów. Ze względu na wartość wpisu dostał się on na stronę główną z ponad 300-stoma wykopami. Ruch w serwisie był niewielki (>200 wejść) ze względu na dość ciężki temat artykułu.

Wcześniej już korzystałem w naturalny sposób z Wykopu, więc mogę powiedzieć, że usługa będzie ciekawa dla treści, które faktycznie są dobre, interesujące dla społeczności. Te słabsze umrą śmiercią naturalną. Sito wykopowe wymagałoby solidnych 500 wykopów, by równoważyć ewentualne zakopy.

Niemniej usługa warta polecenia, bo boost na dole przyspiesza dotarcie dobrych treści do strony głównej.

Serdeczności!

• Thanks 1

Również przetestowałem usługę.

Moje znalezisko nie dostało się na główną, ale otrzymało trochę plusów. Część kont wykopujących to nowi użytkownicy.

Marketing na Wykopie jest bardzo wymagający, użytkownicy są wrażliwi na kryptoreklamę. Materiał musi być dopasowany do społeczności, która tam przebywa.

Lajki na Fb są świetnym sposobem na zwiększenie zasięgu fanpage, komentarze trochę sztywne, ale ogólnie spoko. Trzeba to połączyć z własnym marketingiem i reklamami.

17 godzin temu, tester napisał:

Również przetestowałem usługę.

Moje znalezisko nie dostało się na główną, ale otrzymało trochę plusów. Część kont wykopujących to nowi użytkownicy.

Marketing na Wykopie jest bardzo wymagający, użytkownicy są wrażliwi na kryptoreklamę. Materiał musi być dopasowany do społeczności, która tam przebywa.

Lajki na Fb są świetnym sposobem na zwiększenie zasięgu fanpage, komentarze trochę sztywne, ale ogólnie spoko. Trzeba to połączyć z własnym marketingiem i reklamami.

Dziękujęmy za recenzję. Wszystko sięzgadza, najwięsze korzyści osiągamy z synergii z innymi działaniami (np FB Ads na dopalone posty).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez SzybkiPerez
      Dzień dobry

Tworzymy serwis internetowy [X] którego główną funkcją będzie porównywanie ze sobą specjalistów z pewnej branży. Istnieje już podobny serwis [Y], ale zajmujący się o wiele szerszym zakresem specjalistów. Zależy nam na tym aby specjaliści mogli przepisywać do naszej strony X swoje stare komentarze oceniające ich profil ze strony Y. Od strony prawnej jest to w pełni legalne, ponieważ w regulaminie serwisu Y jest zapis o tym, że właścicielem komentarzy jest specjalista a nie serwis Y.

Teraz pytanie jak to ugryźć od strony seo aby nie narazić się wujkowi Google za duplikacje treści, ale żeby też nie pozycjonować za bardzo strony Y która nota bene jest konkurentem dla naszej strony X.

Jeśli podobny temat już był to przepraszam, ale nie mogłem znaleźć nic w wyszukiwarce. Za wszystkie komentarze bardzo dziękuje  
    • Przez plaxton
      Zacząłem przygodę z adwordsem i według mnie system aukcji i kierowania reklam jest bardzo głupi - reklamy się nie chcą wyświetlać.

Pierwsza kampania - dopasowanie przybliżone.
      Stawka 4 zł za klik.
      Słowa kluczowe wzięte z planera - raczej ogólne : naklejki ścienne , naklejki na ścianę, naklejki do kuchni, naklejki dekoracyjne itd
      Jedna reklama z tekstem naklejki na ścianę do wszystkich fraz.
      Reklama się wyświetla , ze względu na pojedynczą reklamę i dopasowanie, jakość jest niska i dużo kosztuje mnie klik.

Druga kampania - dopasowanie z modyfikatorem.
      Stawka 4 zł za klik.
      Zrobiłem krótka listę najważniejszych i najczęściej wyszukiwanych fraz.
      naklejki = synonim nalepki
      Zrobiłem grupy reklam osobno dla fraz z nalepki i osobno dla naklejki. Każda z grup ma kilka reklam z konkretną frazą np: naklejki dekoracyjne kolejna reklama naklejki na ścianę itd... , aby zwiększyć dopasowanie fraz do reklamy. Zoptymalizowałem stronę docelową pod te najczęściej wyszukiwane frazy aby zwiększyć dopasowanie reklamy do strony.

Efekt ?
      Gdy wpisuje frazę w google np naklejki do kuchni, wyświetlana jest reklama ze słowem w reklamie naklejki dekoracyjne, mimo że wiem że zrobiłem reklamę specjalnie z tekstem naklejki do kuchni.
      Paranoja !
      Słupki nieznacznie się podniosły na początek, ale cena za klik nie spadła.
      Po pewnym czasie reklamy w ogóle przestały się wyświetlać !

Coś robie nie tak ?

• Przez SEOsklep24.pl
      Czym są wizytówki NAP? To internetowe wizytówki firm zakładane na zewnętrznych portalach skupiających się wokół przedsiębiorców, produktów i usług. Wizytówka NAP zawiera opis firmy (jeżeli pozwala na to portal), w którym przedstawiamy przedsiębiorstwo i jego produkty lub usługi, dokładne dane adresowe a także, co najważniejsze - link prowadzący do oficjalnej, promowanej witryny firmy, którą reklamujemy.

Wizytówki NAP - korzyści dla każdej lokalnej firmy

Wizytówki NAP to świetny sposób na wypromowanie firmy pod frazy lokalne (frazy z dodatkiem nazwy miasta/dzielnicy, w której usługi oferuje promowane przedsiębiorstwo). To także skuteczny sposób, aby dotrzeć do Klientów z okolicy - wiele wizytówek NAP jest promowanych przez zewnętrzne portale. Co więcej, niektórzy internauci szukających lokalnych usług korzystają z wyników wyszukiwania z firmowych portali, gdzie dodawane są wizytówki NAP.
      Wniosek jest jeden - wizytówki NAP to idealny sposób na lokalną promocję strony w Google a także szansa na bezpośrednie dotarcie do Klienta z okolicy, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży usług/produktów i ogólny rozwój przedsiębiorstwa.

Co oferujemy w ramach usługi?

Stworzymy 15 wizytówek NAP na wyselekcjonowanych oraz solidnych serwisach Napisanie opisu firmy (600 znaków, opis z synonimami) i opublikowanie go w wizytówkach NAP (tam, gdzie pozwala na to portal).
      Rejestracja wizytówki NAP i wypełnienie jej wszystkimi danymi firmowym (nazwa firmy, adres, NIP, REGON, informacje kontaktowe, link kierujący do strony firmowej).
      Wszystkie wizytówki zakładane są ręcznie, wypełniane niezbędnymi firmowymi danymi + opisem z frazami kluczowymi i linkiem kierującym do strony!
      Po zakończeniu zakładania wizytówek i po ich akceptacji przez moderatorów, wysyłamy szczegółowy raport z wszystkimi dostępami oraz linkami kierującymi do gotowych NAP.

Przykłady wizytówek NAP:

Oto przykłady stworzonych przez nas wizytówek NAP:
      https://www.baza-firm.com.pl/reklama-i-marketing/nowy-%C5%BCmigr%C3%B3d/seosklep24pl/pl/369812.html
      http://seosklep24.wizytowka.pl/
      https://mapa.targeo.pl/seosklep24-pl-walowa-12-38-230-nowy-zmigrod~18197153/agencja-reklamowa/adres

Link do oferty:  https://seosklep24.pl/87-pozycjonowanie-lokalne
      Cena:  129,99zł - 359,99zł

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?
      pełnych danych firmowych (nazwa firmy, NIP, REGON)
      adresu siedziby firmy lub biura/oddziału firmy, który ma zostać zaprezentowany w wizytówkach
      adresu strony głównej
      danych kontaktowych (mail, telefon)

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474
    • Przez SEOsklep24.pl

Nie ma nic lepszego dla prowadzonej kampanii SEO, niż mocny link, który prócz doskonałego wpływu na podniesienie pozycji portalu w wyszukiwarce Google, fizycznie generuje przejścia potencjalnych klientów na promowaną stronę. Tym właśnie jest marketing szeptany, czyli posty z linkami (anchor lub adres strony) z polskich forów publikowanych z kont użytkowników z historią.
      Mamy zaszczyt zaprezentować nowość w ofercie SEOsklep24.pl - marketing szeptany nastawiony zarówno na reklamę oraz pozyskiwanie mocnych linków z polskich forów dyskusyjnych. Oferujemy od 25 wpisów do pełnych kampanii uwzględniających nawet 100 postów. Każdy wpis zostanie dodany na wyselekcjonowanym, tematycznym polskim forum osadzonym na domenie z historią (wysokie CF i TF).

Pakiet 25 postów
      Link: https://seosklep24.pl/oferta/475-25-postow-pl.html
      Cena: 149,99zł

Pakiet 50 postów
      Link: https://seosklep24.pl/oferta/476-50-postow-pl.html
      Cena: 299,99zł

Pakiet 100 postów
      Link: https://seosklep24.pl/oferta/477-100-postow-pl.html
      Cena: 599,99zł

Co oferujemy w ramach usługi?

Usługa marketingu szeptanego z linkami obejmuje wyselekcjonowanie tematycznych dla linkowanej strony forów i wątków, w których możemy dodać post z linkiem (anchor lub URL). Każdy post pisany jest ręcznie, jest naturalny (bez nachalnej reklamy) i mieści od 200 do 400 znaków. Posty reklamowe dodawane są z profili z historią lub z nowych kont. W przypadku profili z historią, przesyłamy w raporcie tylko link do bezpośrednio dodanego posta, a jeśli są to nowe profile, w raporcie prócz odnośników do dodanego wpisu, przesyłamy także login i hasło do założonego konta. Zamówienia realizowane są na bieżąco, a czas wysyłki raportu zależy od zamówionej ilości postów oraz dodatkowych wytycznych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu! Wystawiamy Faktury VAT!  

Oto dostępne pakiety wraz z wartościami CF i TF forów, na których zostaną dodane posty:
      Ilość wpisów:

Trust Flow OD-DO:
      Cita Flow OD-DO:
      25 wpisów

55-25
      60-30
      50 wpisów

55-20
      60-20
      100 wpisów

55-15
      60-15

Przykłady naszych reklamowych postów z linkami:

http://www.seo24h.pl/pozycjonowanie/co-bedzie-lepsze/
      https://forumpio.pl/showthread.php?tid=41
      http://franchising.pl/forum/3241/7/jak-pozycjonowac-strone-internetowa/
      http://forum.ebiznesy.pl/pozycjonowanie-i-optymalizacja/seo-t14262.html#p109441
      https://forum.dobreprogramy.pl/t/pozycjonowanie-forum/257446/13

Dlaczego marketing szeptany i linki z forów to dobry pomysł?

Google stawia na jakość i bezpośrednią interakcję z użytkownikami. To sprawia, że fora dyskusyjne stają się idealnym miejscem na zdobycie wartościowego linka. Niestety, same profile to dla wielu kampanii SEO zbyt mało (zwłaszcza tych z konkurencyjnych branż) - wychodząc visa vis potrzebom rynku, połączyliśmy usługę pozyskiwania linków z wartościowych for dyskusyjnych wraz z marketingiem szeptanym.
      Decydując się na ofertę pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Przede wszystkim zyskujesz wartościowe linki (możemy podlinkować dowolny anchor lub url, także prowadzący do podstron), które bardzo szybko się indeksują i automatycznie wpływają na podwyższenie pozycji w Google. Drugim atutem jest bezpośrednia reklama. Pisane przez nas posty są naturalne, zawierają link i bardzo często odpowiadają na zadane przez innych internautów pytania, polecając jednocześnie zapoznanie się z podanym w poście linkiem, który kieruje do reklamowanej strony. Dzięki temu, prócz solidnej porcji linków, strona zyskuje także bezpośrednie przejścia internautów, którzy są zainteresowani ofertą i usługami.

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

Adresu stron (bądź adresów - można podać URL strony głównej lub podstron) a także listy anchorów, które mamy podlinkować.
      Dodatkowych informacji odnośnie zlecenia - na przykład częstotliwość dodawania linków etc.

Kontakt:

tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
    • Przez SEOsklep24.pl
      Internet to niezbadane pokłady wiedzy i potencjalnych klientów, do których trzeba dotrzeć. To jedyny warunek, aby osiągnąć pogłos i wzbogacić się na świecie online. Jednym ze sposobów dotarcia do klienta są ogłoszenia na najpopularniejszych serwisach.

Oferujemy RĘCZNE dodanie Państwa ogłoszenia do 25-100 najlepszych serwisów ogłoszeniowych. Oszczędź czas i pieniądze, zleć nam zajęcie się ogłaszaniem Twojej firmy, sklepu lub usługi.

Link do oferty: https://seosklep24.pl/65-reczne-linki-z-oglosze
      Cena: 89,99zł - 179,99zł

Co zyskują Państwo dzięki dodanym ogłoszeniom?

Wiele bezpiecznych linków do swojej strony z witryn o wysokim Trust Rank
      Reklamę firmy/usługi/produktów poprzez dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów, którzy codziennie odwiedzają serwisy ogłoszeniowe
      Mnóstwo zapytań ofertowych odnośnie ogłoszenia
      Tanią i skuteczną reklamę
      Podniesienie świadomości marki wśród internautów
      Dotarcie do tysięcy użytkowników jednocześnie

W cenie usługi znajduje się:

dodanie 25-100 ogłoszeń stworzenie profesjonalnego artykułu z synonimami ( 1200 znaków po wygenerowaniu ), który zostanie dodany jako ogłoszenie Ręczne dodanie ogłoszeń i danych teleadresowych Stworzenie raportu, w którym oprócz linków prowadzących do ogłoszeń znajdować będą się dane do kont, z których dodano ogłoszenie oraz dane do założonego na potrzeby zlecenia adresu e-mail. strona pozyska naturalne linki w postaci adresu www oraz reklamę w 25-100 serwisach ogłoszeniowych!  
      Pragniemy dodać, że każdy serwis pozwala na przedłużanie emisji ogłoszenia za pomocą jednego kliknięcia w link przesłany za pomocą maila (emisja minimum 1 miesiąc, maksymalnie bezterminowo). Pozwoli to Państwu na dowolne edytowanie i przedłużanie ogłoszenia oraz kontaktowanie się z klientami!

Do wykonania usługi potrzebujemy:

- adres strony www
      - tytuł ogłoszenia
      - dane teleadresowe

Jednocześnie informujemy, że oferta ogłoszeń skupia się na reklamie. Aspekt pozycjonowania jest tylko dodatkiem (nie wszystkie serwisy pozwalają na dodanie linka w formie klikalnej).

Kontakt:

tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród