pb2112

Wszystkie linki z Google+ są nofollow :)

Polecane posty

Wczoraj Google pozamieniał wszystkie linki w G+ na nofollow. Ha :)

Będą straty w pozycjach czy mały problem?

Pewnie w GWT dostali powiadomienie o spamowych linkach wychodzących ;)

• Like 2

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> http://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz http://pozycjonowanie-bialystok.pl

Które dokładnie linki pozmieniał? Nie widzę zmian, większość ma nofollow, a tam gdzie były dofollow, są nadal..?

=== więcej herezji o SEO piszę na blogu ===
Contexto - problem z pozycjonowaniem? zgłoś się do nas:)

Które dokładnie linki pozmieniał? Nie widzę zmian, większość ma nofollow, a tam gdzie były dofollow, są nadal..?

jak sprawdzam wszystkie linki są już nofollow.

Źródło:

http://www.reddit.com/r/SEO/comments/2ldzx7/google_has_quietly_nofollowed_all_g_links/

Już w maju większość była wycięta, ale w opisach jeszcze można było wywalczyć. Teraz nigdzie nie ma. Tak czytam, tak widzę. A jeśli ktoś jeszcze widzi, to pewnie nie długo znikną :)

dlaczego niektóre moje opinie o firmach i mieschach nie sa publikowane? plus uznaje je za fejk, ale dlaczego?

Co nie zmienia faktu, że dobry wpływ widze w ilosci linków z Google+, ale z różnych kont. 10 linków z 1 konta daje mniejszy efekt niż 10 linków z 10 kont (niby ta sama domena, brak osobnych poddomen, a jednak).

odpowiadasz na pytanie z 2014 roku?

cev99yrg.jpg

Mam stronę pożyczkowę i założyłem dla niej oficjalny profil na Google Plus. Jedno konto i wrzucam link (podświetla podstronę, link w opisie usuwam wtedy) z opisem tekstowym do tej podstrony. Czy to optymalne rozwiązanie pod SEO dla strony? Czy lepiej założyć na przykład 5 kont na Google Plus?

Jeszcze zapomniałem dodać pewne szczegóły odnośnie linkowania z Google Plus. Codziennie na stronę redaguję 4-6 artykułów i tuż po opublikowaniu wrzucam link do każdej z podstron (rozłożone w czasie w ciągu dnia) na Google Plus, Twittera i Fanpage Facebook oraz na grupę Facebook. Czy to prawidłowe działanie?

działania ok, ale głównie pod ruch a nie seo.

na G+ wrzucaj na firmowe konto, na inne też możesz tak jak na fb i na grupy także.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.