Polecane posty

No nie wiadomo, jak w każdej firmie.Jednak ja na razie jestem zadowolony, szybka informacja co padło plus szybkie przywrócenie działania.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Spokojnie panowie, nigdzie się nie wybieram, a firma też nie jest jednoosobowa ;)

• Like 1
  • Thanks 1

Przypominam nieśmiało, że na forum nie piszemy o awariach.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

@Arkadiusz, możemy nasze dyskusje wydzielić do tematu "Informacje od firmy hostingowej swits.pl"?

Żeby nie było, że zamiatamy sprawę pod dywan.

Witajcie!
W tym roku na black Friday przygotowaliśmy dla Was nieco niespodzianek (-:
Tym razem nie tylko kody rabatowe (o tym później), ale przede wszystkim to, co tygrysy optymalizacji lubią najbardziej – jeszcze szybszy i jeszcze bardziej wydajny hosting z obsługą Let’s Encrypt!
Dostępnych jest jeszcze więcej wersji PHP (4.4, 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1), a całości dopełnia instalator skryptów – Installatron.
Tym razem przyspieszamy dzięki wsparciu LiteSpeed Enterprise. Dla każdego konta dostępne są dodatki cache’ujące dla skryptów:
•    WordPress (https://pl.wordpress.org/plugins/litespeed-cache/)
•    WooCommerce
•    Prestashop 
•    Joomla!
•    XenForo
•    Drupal
•    Craft CMS
•    Mediawiki
Kilka osób miało już przyjemność testować wydajność tego rozwiązania. Z moich testów wynika, że skrócenie czasu ładowania się strony wynosi między 3 a nawet... 19x w skrajnych przypadkach!
Oznacza to, że WordPress z nawet sporą ilością szablonów ładuje się w okolicach 1,1s.
Wtyczka nie tylko cache’uje, ale również minifikuje oraz łączy pliki tak, by zminimalizować ilość połączeń niezbędnych do zaserwowania strony. 

Co więcej, wszyscy nasi obecni Klienci hostingu współdzielonego mają możliwość instalacji pluginów (a w razie problemów, zawsze służymy pomocą).
Dlaczego przyspieszamy jeszcze bardziej? Bo dotychczasowe dyski SSD z interfacem SATA, na których trzymamy bazy danych, zastąpiliśmy jeszcze szybszymi dyskami SSD NVMe (1300MB/s zapis i 2100MB/s odczyt). Pozostałe dane utrzymujemy, bez zmian, na dyskach SAS pracujących w RAID 10.

A teraz czas na to, na co czekaliście – kody rabatowe:
20x -50% na pakiet brązowy -> M4MSP1CG5L
15x -40% na pakiet srebrny -> MU2CQZHZ9A
10x -30% na pakiet złoty -> GHQO8342AJ
5x -20% na pakiet platynowy -> WYAJ4XYXW6
Powyższe kody działają w przypadku płatności rocznych i są ważne wyłącznie dzisiaj, tj. 24.11.2017. Odnowienia są już w standardowych cenach.

Link do oferty: http://swits.pl/wydajny-hosting.html

Właścicielem marki SWHosting.pl jest:

SW IT Solutions Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Gliniana 29/31, 91-336 Łódź
NIP 7282717421
jakub @@ swits.pl

Edytowano przez swits.pl
  • Like 3

Hosting > Firma naprawdę godna polecenia. :good:

W razie nieprzewidzianego problemu wystarczy skontaktować się z Jakubem lub ogólnie BOK i rozwiązanie problemu następuje od ręki.

Właśnie powyższy scenariusz  przetestowałem  kolejny raz na dla usługi http://blutu.pl/

Dlatego na żywo dziele się uwagami....

:chatownik:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

@swits.pl wysłałem do Ciebie wczoraj PW na forum. Czy dostałeś wiadomość? Bo widzę że w międzyczasie się logowałeś na forum. Gdyby nie doszła to mógłbyś podać maila, bo mam sprawę do Ciebie;)

Dobrze, że tu napisałeś, bo syn bawił się telefonem i musiał odczytać powiadomienie z tapatalk.
Zaraz odpisuje :-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez AdamBoganD
      Czy znajdzie się ktoś skory do pomocy i poda linijkę do Crona aby robiło codziennie pełną kopię zapasową oraz aby na dysku były max 3 ostatnie, czyli 4 kopia usuwa pierwszą.
    • Przez DK_
      Witajcie,

Zmagam się z następującym problemem. Korzystam z DirectAdmin'a na jednym z VPS'ów, na innych jest czysty Debian i nginx, którego zdecydowanie bardziej preferuję.

Po włączeniu obsługi SSL dla jednej z domen, na którym stoi sklep internetowy mam błąd ERR_TOO_MANY_REDIRECTS.

Umieściłem w pliku .htaccess zalecane przez help DA przekierowania:
      RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} off RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L] Dla jednej subdomeny powyższy wpis działa, strona wczytuje się po SSL. Stąd podejrzewam, że problem dotyczy właśnie tego pliku .htaccess.

Siedzę już kilka godzin i nie mogę znaleźć co powoduje tą pętlę przekierowań.

Plik .htaccess wygląda następująco:
      htaccess file: #AddHandler x-httpd-php53 .php RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} off RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L] # use if needed: #RewriteBase / RewriteRule ^$ / [QSA] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ([a-z_]+?)_picture/(.*?)\.(?:jpg|png)$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ([a-z_]+?)_picture/(.*?)/(.*?)\.(jpg|png)$ thumbnailer/create/$1/$2/$3/$4 [QSA,L] # some hosts need redirect: # RewriteRule ([a-z_]+?)_picture/(.*?)/(.*?)\.(jpg|png)$ thumbnailer/create/$1/$2/$3/$4 [QSA,R,L] # redirects request to nonexisting CSS and JS to empty CSS/JS files [so you dont need to define module CSS/JS if you dont need it] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ^(.*?)\.css$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ stylesheets/core/no_css.css [QSA,L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ^(.*?)\.js$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ javascript/core/no_js.js [QSA,L] # displays 404.html if IMAGE is not found RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_URI} images/.*?(png|jpg|gif) # ^^ may catch valid requests that contain "images/" and have image extension!!!! RewriteRule ^(.*)$ 404.html [QSA,L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ index.php/$1 [QSA,L] # also OK RewriteRule ^(.*)$ index.php/%{REQUEST_FILENAME} [QSA,L] # define error pages ErrorDocument 404 error_page.php ErrorDocument 406 error_page.php ErrorDocument 500 error_page.php Natomiast konfigurację vhost wrzuciłem na pastebin, oczywiście jest to część, są jeszcze inne domeny kierujące na domenę *.pl:

https://pastebin.com/wGvCBgmJ

Będę wdzięczny za podpowiedź.
    • Przez Gamsiu
      Witam

Mam do sprzedania licencje DirectAdmin Lifetime wykupioną w firmie Ionic.

Cena to 270zł

Kontakt PW lub biuro małpa gamster.pl
    • Przez Gamsiu
      Witam

Mam do sprzedania dwie licencje DirectAdmin Lifetime wykupione w firmie Ionic.

Cena 1szt to 270zł
      Cena za dwie sztuki to 520zł

Najchętniej od razu 2szt jednej osobie

Kontakt:
      Piotr Kołodziejczyk
      GG:6157716
      lub PW na forum.
    • Przez cannot
      Zamierzam zmienić obecny hosting, od nowego oczekuję:
      -darmowego SSL,
      - szybkości
      - pojemności ok. 50GB
      - miesięczny transfer ok. 50 GB
      - limit domen ok 10
      - możliwości instalacji aplikacji webowych poprzez Direct Admin

możecie zaproponować jakiś hosting spełniający powyższe wymagania ?