Jump to content

Recommended Posts

Ja tam trzymałem głownie skrypty które potrzebowali niestandardowych konfiguracji, jakieś zaplecza. Sprzedażowe wiadomo, że na innych hostach. Z ważnych jest 2 skrzynki pocztowe ale oni działają. 

re287am9.jpg

Wysłałem Ticket w sprawie niedziałającego serwera i cisza, po 24h wysłałem kolejny i cisza kolejne 24h i następny ticket i co cisza... Udało mi się ich złapać na facebooku. Cześć stron została przywrócona a dla dużej części nie ma np połowy bazy danych.  Mistrzostwem świata jest komunikat jaki dostałem, wiem ze wysłany z automatu co nie zmienia faktu ze przelał czarę goryczy do napisania opinii

"Informujemy o zmianie statusu zgłoszenia********* na Zamkniete, ponieważ nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi od  240 godzin." Biorąc po uwagę fakt ze to oni nie raczyli odpisać......

Reasumując awarie zdarzają się i najlepszym mniejsze czy większe natomiast w przypadku swits support zawalił sprawę koncertowo olewając temat

• Like 1

Żal po prostu pracy Kuby i kasy właścicieli włożonej w budowanie marki, przygotowanie ofert, indywidualną konfigurację., support, marketing, inne. Wczoraj przeniosłem jeden skrypt, zostało mi jeszcze 4 usługi do przeniesienia.... niestety. 

• Like 2

re287am9.jpg

2 godziny temu, Mroczo napisał:

Reasumując awarie zdarzają się i najlepszym mniejsze czy większe natomiast w przypadku swits support zawalił sprawę koncertowo olewając temat

Finan ma u nich serwery dedykowane z administracją, a ostatnio ( nie pierwszy raz)   usługa była wywalona w kosmos na ponad 12 godzin! Oczywiście jak pracował Kuba to takie rzezy się nie zdarzały. Jednak jak firma nadal świadczy usług to albo zatrudnia innych administratorów i zapewnia ciągłość albo się zamyka. Obecny status quo jest absolutnie NIE do przyjęcia w ramach usługi z administracją. Tyle dodam od siebie.

• Like 3

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jezyk1231
      Dzień dobry,

Czy ktoś posiada wolną licencję na Direct Admin (lifetime)? - odkupię
      Pozdrawiam serdecznie
      jezyk1231 (at) wp.pl
    • By AdamBoganD
      Czy znajdzie się ktoś skory do pomocy i poda linijkę do Crona aby robiło codziennie pełną kopię zapasową oraz aby na dysku były max 3 ostatnie, czyli 4 kopia usuwa pierwszą.
    • By DK_
      Witajcie,

Zmagam się z następującym problemem. Korzystam z DirectAdmin'a na jednym z VPS'ów, na innych jest czysty Debian i nginx, którego zdecydowanie bardziej preferuję.

Po włączeniu obsługi SSL dla jednej z domen, na którym stoi sklep internetowy mam błąd ERR_TOO_MANY_REDIRECTS.

Umieściłem w pliku .htaccess zalecane przez help DA przekierowania:
      RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} off RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L] Dla jednej subdomeny powyższy wpis działa, strona wczytuje się po SSL. Stąd podejrzewam, że problem dotyczy właśnie tego pliku .htaccess.

Siedzę już kilka godzin i nie mogę znaleźć co powoduje tą pętlę przekierowań.

Plik .htaccess wygląda następująco:
      htaccess file: #AddHandler x-httpd-php53 .php RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} off RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L] # use if needed: #RewriteBase / RewriteRule ^$ / [QSA] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ([a-z_]+?)_picture/(.*?)\.(?:jpg|png)$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ([a-z_]+?)_picture/(.*?)/(.*?)\.(jpg|png)$ thumbnailer/create/$1/$2/$3/$4 [QSA,L] # some hosts need redirect: # RewriteRule ([a-z_]+?)_picture/(.*?)/(.*?)\.(jpg|png)$ thumbnailer/create/$1/$2/$3/$4 [QSA,R,L] # redirects request to nonexisting CSS and JS to empty CSS/JS files [so you dont need to define module CSS/JS if you dont need it] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ^(.*?)\.css$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ stylesheets/core/no_css.css [QSA,L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ^(.*?)\.js$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ javascript/core/no_js.js [QSA,L] # displays 404.html if IMAGE is not found RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_URI} images/.*?(png|jpg|gif) # ^^ may catch valid requests that contain "images/" and have image extension!!!! RewriteRule ^(.*)$ 404.html [QSA,L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ index.php/$1 [QSA,L] # also OK RewriteRule ^(.*)$ index.php/%{REQUEST_FILENAME} [QSA,L] # define error pages ErrorDocument 404 error_page.php ErrorDocument 406 error_page.php ErrorDocument 500 error_page.php Natomiast konfigurację vhost wrzuciłem na pastebin, oczywiście jest to część, są jeszcze inne domeny kierujące na domenę *.pl:

https://pastebin.com/wGvCBgmJ

Będę wdzięczny za podpowiedź.
    • By Gamsiu
      Witam

Mam do sprzedania licencje DirectAdmin Lifetime wykupioną w firmie Ionic.

Cena to 270zł

Kontakt PW lub biuro małpa gamster.pl
    • By Gamsiu
      Witam

Mam do sprzedania dwie licencje DirectAdmin Lifetime wykupione w firmie Ionic.

Cena 1szt to 270zł
      Cena za dwie sztuki to 520zł

Najchętniej od razu 2szt jednej osobie

Kontakt:
      Piotr Kołodziejczyk
      GG:6157716
      lub PW na forum.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy