Jump to content

Recommended Posts

Treść ogłoszeń z mieszarki?

Chcę, aby uaktualnić do 2014 Audi woli, więc zamierzam dać mój jeden tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąt osiem Accord Sdn EX, 4-cylindrowy.
Tytuł jest jasne i przebieg jest 203.291. będziesz bardzo szczęśliwy właścicielem tego samochodu, ponieważ wygląda jak nowy i działa gładkie, dość i maksymalny komfort.

Dziecko zbiera na operację serduszka! Pomóż... Siepomaga.pl

Link to post
Share on other sites

Planujemy ruszyć z kamapnią serwisu.

To chyba warto odświeżyć wygląd strony i moderować ogłoszenia?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Link to post
Share on other sites

Strona jest na bieżąco moderowana. Treść ogłoszeń która wzbudza wątpliwości jest usuwana. Czyli po za tym, że boty również próbują dodawać ogłoszenia jest okey?

P.S

Jeśli znacie jakieś dobre forum programistyczne, gdzie możemy popytać od strony technicznej o opinie podajcie adres. Z góry dzięki

Edited by Chris1982
Link to post
Share on other sites

"Ok" nie jest bo wygląda na "serwis ogłoszeniowy" z allegro sprzedawany w 2009 roku za 49,90. Posadź to wszytko na jakiś lepszy, nowoczesny skrypt, zrób jakieś logo aby to można było identyfikować wizualnie a dalej optymalizacja wewnętrzna, dalej promocja w internecie, w społecznościowych serwisach i bezpośrednia reklama ( na przykład ulotki, baner na giełdzie samochodowej i inne....)

 • Like 1

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Ludzie wchodzą na serwis ogłoszeniowy nie po to by oglądać tylko znaleźć coś dla siebie. Wygląd serwisu to najmniejszy problem - zmienić go można bardzo szybko. Chodzi mi bardziej czy jest prosty w obsłudze i łatwy do poruszania się po nim?

P.S

Osobiście wole prosty serwis jak czegoś szukam niż skomplikowane skrypty. Gdy czegoś szukam też nie patrzę na wygląd serwisu tylko czy jest odwiedzany. To jest chyba najważniejsze w serwisach ogłoszeniowych.

Edited by Chris1982
Link to post
Share on other sites

Wchodzę, patrzę - nieudana kopia Gumtree. Brak jakiegokolwiek logo, nieczytelny układ strony, podstrona danej oferty to już w ogóle klasa sama w sobie - wygląda jak z 2006 roku. Dalej nie zdzierżyłem i zamknąłem okienko.

Podstrona Kontakt - zero jakichkolwiek informacji o firmie. Ogłoszenia to jakieś śmieci, kategoria: Elektronika, podkategoria: komputery i software, a tam automatyczne dodawne ogłoszenia skupu laptopów w Wałbrzychu. Od razu wchodząc na podstrony nasuwa mi się pytanie - o przyjaznych URL'ach słyszeli ?

Kto to moderuje ?

Więc tak: layout sprzed dekady, brak jakichkolwiek informacji, czytelne to nie jest, contentem się nie obroni. Nie wydałbym ani złotówki na promocje takiego portalu, bo wstyd z czymś takimś wyjść do ludzi. I mówię to bez żadnej złośliwości

 

 

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By 4expage
   Drodzy forumowicze. W jaki sposób przebić się z serwisem ogłoszeniowym w internecie. Od czego zacząć? Serwis jest już 4 lata w internecie ale trudno zbudować na nim konkretny ruch.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy