Jump to content

Dobry serwis lub soft do indeksacji linków potrzebny


Recommended Posts

Korzystałem do tej pory z instantlinkindexer.com i bardzo bardzo sobie ten serwis chwaliłem. Ale coś chyba szwankuje ostatnio, bo do niedawna gdy chciałem zindeksować stronkę na WP to trwało to kilka minut najczęściej. Teraz już się tak nie dzieje, ale musze jeszcze potestowac aby się upewnić.

Tymczasem szukam jakiejś alternatywy, coś możecie mi polecić?

Na celowniku mam:
http://onehourindexing.co
http://www.indexification.com
http://www.lindexed.com
http://theincredibleindexer.com


Link to post
Share on other sites

jak indeksujesz coś na siłe a aktualne treści nie chcą się indeksować , nowe strony to znaczy że coś źle robisz i google to odkłada, zwykle wystarczy dodać w robots.txt sitemap : url... sprawdź logi i zobacz kiedy gogole wpada do domeny i zauważ że i tak ją "przeleci" tylko nie opublikuje.

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Link to post
Share on other sites

Jak wam indexuje ten lindexed, długo czekacie na pojawienie się stron w serpach ? Analizuje teraz i mimo że Google odwiedza tą stronę (250 odwiedzin po paru dniach) to jednak nie ma jej w indexie głównym, sprawdzane na parunastu stronach zarówno "mało wartościowych" jak i porządnej stronie dla klienta.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Link to post
Share on other sites
Jak wam indexuje ten lindexed, długo czekacie na pojawienie się stron w serpach ? Analizuje teraz i mimo że Google odwiedza tą stronę (250 odwiedzin po paru dniach) to jednak nie ma jej w indexie głównym, sprawdzane na parunastu stronach zarówno "mało wartościowych" jak i porządnej stronie dla klienta.

Bo może google wie że chcesz linki zindeksować przez ten system i celowo go nie pokazuje w indeksie głównym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By algov
   Jak można zabezpieczyć stronę przed kopiowaniem contentu ale zachowując przy tym możliwość indexowania podstron. Mam tu na myśli całkowite zablokowanie sprawdzanie źródła strony (prawy przycisk myszy oraz zablokowanie ctrl + u). Albo czy jest inny sposób do zmuszenia Google aby indexował strony pomimo utrudnionego czytania contentu.
  • By marecky
   Po ostatnich  zmianach algorytmu wyszukiwania w Google, pozycje wielu stron mocno ucierpiały, a wiadomo, że wpływ na wysoką pozycję mają już tylko mocne linki z zaufanych stron.
   Czasy Presell Pages czyli popularnych Precli a także katalogów już minęły, choć oferty kuszą wysokim PR (page rank - algorytm, który Google wycofało ponad 2 lata temu, ale niektórzy wciąż go podają, choć go nie ma), teraz trzeba pozyskiwać linki z innych źródeł.
   Teraz szacując wartość linka ze strony, dawny, nieaktualny już Page Rank zastąpiony jest atrybutami jak m.in. Trust Flow i Domain Authority czy MozRank.

    ✪ ✪ ✪
    
   Link kontekstowy jest najprościej mówiąc "tekst klikalny" znaleziony w treści na stronie (słowo kluczowe). Linkowanie w ten sposób zyskuje dużą wiarygodność wyszukiwarek, gdyż link (słowo kluczowe) znajduje się na stronie powiązanej tematycznie poprzez znajdujący się na niej tekst - artykuł.
    
   Są to naturalne, bezpieczne linki, gdyż normalne jest, że nie wszystkie informacje mogą znaleźć się w treści artykułu i w tym momencie pojawia się tutaj link tekstowy do strony gdzie użytkownik znajdzie więcej informacji na ten temat.
    
   Powiązania kontekstowe to jedne z najważniejszych strategii SEO
    
   Wykonamy dla Ciebie:
   napiszę artykuł {ponad 1000 znaków, możliwość dopłacenia za dłuższy artykuł - 15zł/1000zn)  na temat powiązany z podanymi przez Ciebie słowami/frazami kluczowymi dodam do niego grafikę (z atrybutem alt) oraz synonimy (ręcznie) aby uniknąć DUPLICATE CONTENT ale żeby tekst nie stracił sensu (Duplicate Content czyli inaczej powielanie treści. Występuje wtedy, gdy ta sama zawartość w formie tekstowej, pojawia się na różnych stronach, pod różnymi adresami URL) umieszczę go na 100 różnych, mocnych domenach (przykładowe parametry domen poniżej) w każdym artykule będzie umieszczony jeden link do podanej strony/podstrony tam gdzie jest możliwość umieszczę grafikę  
   Wykonałem tym sposobem setki podlinkowań z czego 99% na strony docelowe, wiele razy na świeże domeny, jak do tej pory negatywnych skutków nie odnotowano.
    
   Atrybuty kilku przykładowych domen na których będą umieszczone linki do Twojej strony:
    
   Adres TF CF DA PA MozRank ********.ru 34 27 28 39 4.6 ********.com 31 32 21 33 5.7 ********.me 30 38 14 26 5.4 ********.com 29 21 16 26 3.8 ********.cz 28 47 29 40 6.2 ********.org 28 22 30 41 5.4 ********.it 26 29 18 27 4.2 ********.de 24 21 18 28 4.7 ********.org 24 31 29 27 5.1 ********.com 22 30 27 38 5.3 ********.ru 21 20 7 21 4.0 ********.org 20 28 20 25 4.8             TF - Trust Flow wg Majestic, CF - Citation Flow wg Majestic, DA - Domain Authority wg Ahrefs, PA - Page Authority wg Ahrefs, MozRank - ranking wg MOZ
    
   Co możesz podlinkować:
    
   Praktycznie wszystkie strony i podstrony (oprócz porno, hazardu i innych niezgodnych z polskim prawem), zarówno własną stronę firmową, bloga, film na Youtube, fanpage na Facebook'u itd.
    
   Do wykonania usługi potrzebne są:
    
   - słowa/frazy kluczowe, może być to również adres strony, bądź nazwa firmy - 1-4 szt.
   - adres strony, która ma być linkowania - każde słowo kluczowe może linkować do innej podstrony, np. "ciągnik ursus" => www.ciagniki.pl/ursus, "ciągnik ferguson" => www.ciagniki.pl/ferguson, itd
    
   GRATISy
   podlinkowanie artykułów - ponad 5tys. linków
   dodanie artykułów do systemu indeksującego
   artykuł 1000 znaków + ręczna synonimizacja
    
   CENA
   199.99 PLN
    
   Po wykonaniu usługi przesyłam raport zawierający wszystkie adresy stron na których umieszczone zostały linki.
    
   ZOBACZ TEŻ:
    
   KONTAKT: marecky@retsat1.com.pl  
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy