Jump to content

Recommended Posts

Witam. Czytałem trochę do geolokalizacji itd, ale mam do Was małe pytanie na dziś:

Jestem Ciekawy czy ustawiając Geo w GWT np. na USA, mając treść po angielsku na stronie,(domena.com), ale linkując tylko z mocnych domen pl na frazy anglojęzyczne, można uzyskać jakieś sensownie wysokie pozycje w google.com? Dodam tylko, że linki mieszałyby się zagranicznymi. Na chwilę obecną jestem na przykładową frazę na 15 pozycji w google.com, a w google.pl na tą samą frazę, jestem na pozycji 37! :nauka:

W sumie to nie chciałbym tego zmieniać, ale chciałbym wejść do topów w gooogle.com, a boję się, że dodając linki np z Mocnych Polskich Profili, nie podniesie się tylko pozycja w google.pl? A np w com obniży ?

Trochę chaotycznie, ale myślę że zrozumiale napisane ;)

Pozdrawiam.

Edited by początkujący
nie pisz boldem... to jest mało czytelne

Trochę chaotycznie, ale myślę że zrozumiale napisane ;)

a jak to zrozumieć?

ale linkując tylko z mocnych domen pl

Dodam tylko, że linki mieszałyby się zagranicznymi

Linkując z różnych lokalizacji ( także polskich ) możesz wzmocnić pozycje np. na rynek USA. W linkowanie tylko z jednej lokalizacji nie chciało by mi się bawić .

Sprawa ma się analogicznie jak z linkowaniem polskich domen linkami z domen innych niż .pl - nic nie stoi na przeszkodzie, a o tym jakie będą efekty decyduje już mnóstwo zmiennych.

Linkhouse.co - platforma content marketingu i link building z największą bazą serwisów, narzędziami ułatwiającymi tworzenie ofert linkowania i śledzenia jego efektów. 

Wyniki Badania Link Building w Polsce - 2018

Niemniej jednak nikt Ci nie da 100% gwarancji, że pozycje się nie posypią ;)

Albo grozisz albo znasz jakiś sposób wpływania na wyniki który daje 100% gwarancji że pozycje się nie posypią :)

• Like 2