Jump to content

Bany na katalogi

Recommended Posts

W nawiązaniu do dyskusji z fejsa :

https://www.facebook.com/groups/seowcy/permalink/851129738244663/

Na przestrzeni chyba ostatnich dni zaczęły się ruchy dla niektórych katalogów - zaczynają lecieć bany na tych bardziej znanych katalogach. Póki co delikatna sugestia ze to SEOkatalogi.

Zobaczymy co dalej - właśnie mielę całą listę katalogów Mar'a (na liście VIP na ok 120 urli - 20 jest bez indeksu).

Pozdrowienia

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

z jakiś czas temu pisałem o moich starych qlweb'ach, które istniały od 2006 roku. Przetrwały wiele zawirowań, rzekomą "śmierć" tego skryptu i pięknie sobie żyły siedząc na starych domenach, będąc świe

Bo taki właśnie mieli zamiar - to był "strzał w 10" ze strony guglasa. Całą robotę wykonały jelenie.. a guglas rozgromił temat w 3 krokach: 1/ zagranie psychologiczno-rozpoznawcze - wysłać masowo pow

Innym pomysłem (coraz częściej spotykanym) jest skończenie z udostępnianiem miejscówek dla każdego

z jakiś czas temu pisałem o moich starych qlweb'ach, które istniały od 2006 roku. Przetrwały wiele zawirowań, rzekomą "śmierć" tego skryptu i pięknie sobie żyły siedząc na starych domenach, będąc świetnie podlinkowanymi (kiedyś ludzie nagminnie dopalali wpisy, do tego sami(!) do nich linkowali). Niestety wyznawców DT już nie przetrwały... Szkoda, darmowe miejscówki sami sobie co poniektórzy "inteligenci" spalili... Domen podmieniać nie będę, bo zaraz znów zaczną pchać je do DT. Macie co chcieliście ;)

Edited by qazy
  • Like 6

WPkaty, Seokaty, precle itd

Już nie korzystam, bo widzę, że po kilku tygodniach od dodania linku domeny są podmieniane bo katy łapią filtry. Skoro jakaś ci.ta nie potrafi normalnie podlinkowywać wpisów itd. to niech sp.... bo mnie to już zaczyna irytować.

Mam inny - lepszy sposób niż katalogi czy precle

Ja się usuwam z tej społeczności....

@qazy

Mialem taki sam case, kilkanascie katalogow z lat 2008-2009 ktore niczym stare drzewa oparly sie wszystkim zwierzakom i innemu robactwu nie oparly sie zwyklej ludzkiej glupocie czyli DT :)

Rowniez nie podmieniam, jak ludzie nie umia korzystac to nie beda uzywac ;)

• Like 1

Głupotą jest walcząc filtrami dodawać katalogi do DT, szczególnie grupy i śmieciowe katalogi, których domeny są nie bieżąco podmieniane. Wasz wpis trafi do DT, ale co z tego skoro za miesiąc będzie nowy pod nową domeną. Choćby z tego powodu nie jest to dobra rozwiązanie.

• Like 1

z jakiś czas temu pisałem o moich starych qlweb'ach, które istniały od 2006 roku. Przetrwały wiele zawirowań, rzekomą "śmierć" tego skryptu i pięknie sobie żyły siedząc na starych domenach, będąc świetnie podlinkowanymi (kiedyś ludzie nagminnie dopalali wpisy, do tego sami(!) do nich linkowali). Niestety wyznawców DT już nie przetrwały... Szkoda, darmowe miejscówki sami sobie co poniektórzy "inteligenci" spalili... Domen podmieniać nie będę, bo zaraz znów zaczną pchać je do DT. Macie co chcieliście ;)

Dokładnie.

Polecam blog o pozycjonowaniu stron w Niemczech - pozycjonowanie Niemcy. Na tym blogu pisze też na temat pozycjonowanie stron w google.de

Dostały katalogi na skrypcie seo katalog po raz kolejny, co ciekawo mam jeden seokatalog ale trocha zmodyfikowany na razie żyje na tej samej domenie od 2009 roku ale to wyjątek. Z tego co widzę i obserwuje w ostatnim czasie chyba ekipa G była na tyle nie rozgarnięta, że na serio uczepili się skryptu a nie tego co na nim stoi

• Like 1

re287am9.jpg

szli ręcznie co widać po logach, a żeby było ciekawiej po linkach które prawdopodobnie zgłaszały disavow co widać po stronach ktore są w otchłani wiec @crossxx nie pisz wierszy.

2**-***-***-*** - - [09/Oct/2014:15:02:29 +0200] "GET /internet,i,komputery/pozycjonowanie,krakow,s,/ HTTP/1.1" 200 9324 "-" "Mozilla/5.0

Edited by cinmar

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce"