Jump to content
Sign in to follow this  
kwaso90

Hello

Recommended Posts

Witam,

Mam na imie mateusz, jestem studentem ekonometrii.

Pochodzę z Płocka :)

Mam 24 lata, jestem w szczęśliwym związku małżeńskim.

Pracuje w banku.

Pozycjonowaniem zainteresowałem sie bo szef mi kazał :D

Umiem podstawy podstaw.

Pozdrawiam

Witaj i powodzenia.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | crmcube.pl | z229.pl

Cześć

Witamy w największej społeczności pozycjonerów i optymalizatorów w Polsce.

Kilka rad ułatwiających życie na forum - za darmo ! :)

1. Proponuję zapoznanie się w przyklejonymi tematami w interesujących Cię działach forum.

2. Pamiętaj też, że wiele już zostało napisane i możesz korzystać z wyszukiwarki.

3. Czytaj też uwagi, które znajdują się w poszczególnych działach na samej górze.

4. Szanujemy się wzajemnie i staramy się pisać zrozumiale i bez wulgaryzmów

5. Na forum panuje demokracja jednak nieprzestrzeganie regulaminu grozi usunięciem lub zablokowaniem.

To chyba wszystko co powinieneś wiedzieć na sam początek

Pozdrawiam i miłej lektury.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kemot78
      Witam. Na forum przewiaduję już od dłuższego czasu, ale czasami pojawia się chęć zadania pytania - stąd moja rejestracja. Więc witam i pozdrawiam stałych bywalców. 

• By HostMark
      Witajcie, 

mam na imię Eryk z HostMark i bardzo się cieszę, że mogę być z wami na forum. 

Pozdrawiam

• By seomarcin
      Witam wszystkich forumowiczów,

jestem tu nowy - posiadam już pewną wiedzę, własnych Klientów i chce z Wami powiększać wiedzę
      mam nadzieje, że wiele się od Was nauczę i że również będę w stanie komuś pomóc.

Pozdrawiam serdecznie
    • By ivandzms
      Hej moi drodzy! Forum znam już dość długo, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Uważam, że może to być pomocne w mojej pracy
    • By mefedROn
      Witam, jestem Rafał. Mieszkam w Warszawie, mam 24 (w marcu 25) lat. Ostatnimi czasy zacząłem interesować się pozycjonowaniem stron. Pracuje z kolegami w biurze, obaj maja firmy zwiazane z IT i wiem, że umiejetnosc pozycjonowania przydałaby się naszemu zespołowi. Chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim czy jest to opłacalne i czy nie jest dla mnie za późno aby się tym zajmować, a w przyszłości być może z tego żyć? Czy znacie jakies dobre źródła z których mógłbym czerpać potrzebną wiedzę (kursy, książki)? Może jakieś metody nauki które dadzą najbardziej korzystne wyniki?

PS: Jestem początkujący w tym temacie. 

Dziękuję każdemu z osobna za pomoc.
      Pozdrawiam,
      Rafał.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy