Jump to content
SirValeq

Jak linkować ze stron, które zrobiłem do swojej?

Recommended Posts

Popełniłem już kilka stron. Podpisałem się pod nimi w stopce. Każda strona o innej tematyce. Jak linkować z nich do swojej, aby sobie i im nie zaszkodzić (a może pomóc)?

Przepraszam, jeśli to banalne pytanie, ale ciężko znaleźć odpowiedź na coś takiego poprzez wyszukiwarki.

ciężko znaleźć odpowiedź na coś takiego poprzez wyszukiwarki.

Może korzystasz ze złych wyszukiwarek? Poszukaj w tej, która daje dobre wyniki.

• Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Po prostu najzwyczajniej w świecie. Nie kombinuj i nie przesadzaj. Skoro tworzysz strony internetowe używaj do podpisu adresu www, imienia nazwiska lub nazwy firmy. Raczej Ci to nie zaszkodzi, a choć w małym stopniu pomoże, jak właściciel zacznie pozyskiwać linki dla strony, którą mu stworzyłeś.

SEO in Bielsko-Biała 

Wystarczy sam brand (domena.pl) bądź nazwa firmy (Onet). Tak jest najbezpieczniej a bezpieczniej byłoby, gdyby te linki posiadały jeszcze atrybut nofollow.

Pozdrawiam, Vanda
ogolne-tematy.pl

W sumie jak ma dawać nofollow z url, to może równie dobrze w ogóle nie dawać linka, tylko ta metoda jest na 100% bezpieczna :)

pieniądze nie śmierdzą

ar4 zamieszanie wprowadzasz :) z nofollow chyba jest tak jak to wygląda w realu , ktoś płaci za reklame "nofollowem" później pojawiają się linki follow nofollow zdecydowanie też wg mnei osłabia strone która linkuje takim urlem, nie przekazując mocy ją sobie odbiera. dodatkowy link w strukturze urli domeny ale jest na -1 a nie na 0/+1 taka tam teza :D też wydawało by się całkiem logiczne że disafof i zrzekanie sie adresów w tym pliku osłabia domeny na -1 tam umieszczone z linkami do domeny pozycjonowanej linkami follow które wprowadzają filtry algorytmiczne tzw manuala acctttion ;p

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

@pies, Twoje posty muszę czytać trzy razy żeby załapać o co chodzi :-)

@SirValeq - link z obrazka jest fajną alternatywą.

ja na Twoim miejscu nie linkowałbym wzajemnie, ale jak już chcesz umieścić taki linki w portfolio to daj nofollow

Jak chcesz pogadać o tym, to napisz na PW - zapraszam :)

Masz chęc porozmawiać o dzisiejszym SEO? Masz pewne problemy, obiekcje? Napisz. Jestem otwarty na szczere rozmowy i spostrzeżenia poparte własnymi przykładami.

PW lub @ karol_marczak(małpa)kinowoonline.pl