Zaloguj się, aby obserwować  
okazwłoka

nekst.pl - pierwsze testy

Polecane posty

fajnie jak się wpisze nazwę domeny... nic nie znajduje :) przyklad: www.onet.pl, polowy moich stron wogole nie ma w indeksie, a polowa w top 3 :)

Onet.pl - Wiadomości
http://wiadomosci.onet.pl/onet-pl  
W. Wojciech Mann w roli wydawcy Onet. pl! Wojciech Mann w roli wydawcy Onet. pl!
Etykiety: filmy_w_reżyserii_antoniego_krauzego, laureaci_nagrody_kisiela, krytyka.
Etykiety Geograficzne: polska.

niezły miks :D

Edytowano przez M0drzew

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość!

Wydaję mi się że z tego nic nie będzie, pierwsze miejsce wikipedia :D wpisując słowo praca najpierw możemy uświadomić sobie czym jest praca na wikipedii a potem jej szukać :D daje jeszcze z 3-4 lata i będzie ona na poziomie binga lub yahhoo.

nie wiem czy zauważyliście, ale działa już wyszukiwarka faktów. Jakość: no comment ;) Jeszcze dużo pracy mają - miejmy nadzieję że poprawią jakość wyników.

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Na poprawę wyników widocznie potrzebują jeszcze czasu.

.. i pozycjonerów ;)

• Like 3

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> http://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz http://pozycjonowanie-bialystok.pl

Wyszukiwarka działa a to już coś.

Za piątym razem udało mi się znaleźć zapytanie gdzie w top10 brak wiki! Zastanawia mnie dlaczego w wynikach dla zapytań bardzo ogólnych pojawią się słabo dopasowane podstrony zamiast stron głównych, które pasowałyby idealnie.

Dziwnie moderowany Katalog stron

Ta wyszukiwarka promuje strony z dużą ilością keywordów a największym przegięciem są podstrony katalogów w top 10/20.

Mam nadzieję że to poprawią.

nekst.pl przekierowuje już na -> nekst.ipipan.waw.pl/

kasę zażarli i projekt się zakończył???

Edytowano przez M0drzew

trzeba czekać i kibicować. Na razie mi wymiękła na czwartej stronie wyników :D

hasła, które mnie interesują nie mają wiki w czołówce, ale prawie wszystkie hasła na pierwsyzm miejscu mają katalogseo.net.pl z podstroną związaną tematycznie z zapytaniem :)))) na pozycjach 6-10 kompletnie niezwiązane z tematem strony.

Poza tym wiele stron które są w indeksie nekst.pl (w topach ) nie ma ich w rzeczywistosci, kilka razy już mam 404 :(

Po wpisaniu adresu faceboka, nie ma żadnego wyniku prowadzącego do jego witryny na pierwszych kilku stronach, brawo :D

Jest widoczna ciągła poprawa, jednak należy pamiętać, że google i tak się nie przebije.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.