Jump to content

Zatrzymajcie monopol Google

Recommended Posts

• Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Krzysiek nie zgodzie się, przypomnicie sobie początki. Kiedy SEO tylko raczkowało, Google oficjalnie psiało, że czegoś takiego jak pozycjonowanie niema, jest to niemożliwe aby manipulować ich algoryt

Przyszłość, i częściowo aktualna rzeczywistość wyszukiwania, to nie tyle analiza treści internetu, co analiza zachowań użytkowników. I tutaj jest największa przewaga google, ludzie masowo korzystając

Większość z nas ( tych co znam osobiście) już dawno niema SEO jako głównego źródła pozyskiwania dochodów, dobrze że teraz Ty do tego doszedłeś. Nie można uzależniać biznesu wyłącznie od widzimisię alg

Ma ktoś linka do rejestracji na te "dyskusje" 30 września w wawce ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Nie byłbym taki pewny.

Skumali się z Bingiem, kto wie co knują. Mają potencjał i kasę.

Ile to już lat minęło jak się skumali - 3, 4?

Jeżeli coś razem planują to działają jak w naszym rządzie - potrzeba komisji, która zbada działania komisji, która lustrowała komisję, która to zaś przyglądała się postępom pracy komisji..

bingowi może i na dobre wyszło połączenie się z fejsem - w juesej od tego czasu notuje wzrosty udziału w rynku.. ale do wspólnej ojuropy to dojdzie za jakieś.. 100 lat..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Problemem wielu ludzi, to fakt, że wciąż myślą, że Google to tylko wyszukiwarka. Google teraz bierze się za tworzenie układów kwantowych (żeby nie zaczynać od zera kupili odpowiednią firmę). Tutaj skromna lista firm, które "wyszukiwarka" pochłonęła, lista wydaje się niekompletna, bo brakuje na niej np. calicolabs.

FB z Bingiem mieli by szanse obalić dominacje Google, Bing ma infrastrukturę FB kasę i użytkowników, na zamknięciu giełdy cena za aukcje FB NASDAQ $77,89, co daje ponad 200 miriadów wartości FB. Zyski z reklamy w porównaniu zeszłym rokiem wzrost 67%, czysty zysk wzrost o 138% w porównaniu z pierwszym kwartałem 2013 roku. FB na fali więc mogą to wykorzystać pytanie tylko czy chcą w to bawić się.

• Like 1

re287am9.jpg

Maxiu dobrze postawione pytanie - czy im się chce ;) myślę, że przez te ponad 3 lata jak się skumali już by coś zadziałali jakby mieli działać ;) Jest jeszcze opcja, że działają utrzymując to w tajemnicy i jak pierdutną to tylko raz :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

@up moment właśnie nastąpił - w biznesie jak w polityce - jak o konkurencji źle mówią trzeba reagować i działać gwarantując to, czego konkurencja nie chce zrobić i za co zbiera złe laurki.. google ostatnio tylko takie zbiera a bing z fejsem.. milczą..

wyszukiwarka, przeglądarka, domeny, reklamy, mapy, aplikacje, system operacyjny, picasa, poczta, tłumacz, a teraz monopol. Zaraz biedronkę google przejmie.

• Like 3

@mcmagik, jest problem z wysłaniem wiadomości do Ciebie:

Znaleziono następujące błędy

Użytkownik mcmagik nie może używać komunikatora

Wiadomość nie została wysłana

Sorry za O/T

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SEOsklep24.pl
      Witajcie!

Mamy okazję zaprezentować nowość dla wszystkich pozycjonerów i właścicieli stron, którzy promują swoje witryny w Google. Oto prywatna grupa portali ogłoszeniowych należąca do SEOsklep24.pl! Solidne domeny z wysokimi wskaźnikami Trust Flow i Citation Flow. Grupa liczy 20 unikalnych domen, na których ręcznie publikujemy artykuły w formie ogłoszeń z linkami pozycjonerskimi.

Nie są to standardowe wizytówki NAP – oferujemy linki z portali ogłoszeniowych, na których wszelkie nowe treści publikujemy wyłącznie my. Oznacza to, że nikt z zewnątrz nie może dodać darmowego ogłoszenia czy innej treści, która mogłaby osłabić atuty SEO naszej grupy.

Linki z portali ogłoszeniowych – dlaczego są ważne w pozycjonowaniu strony?

Każdy pozycjoner wie, że budując profil linkowy, należy zadbać o dywersyfikację zdobywanych odnośników. Profil linkowy pozycjonowanej witryny powinien być różnorodny, gdyż tylko wtedy Google uzna go za wartościowy i naturalny. Dlatego nie wolno podczas prowadzenia kampanii SEO zapominać o linkach z portali ogłoszeniowych. Niestety problem polega na tym, że ogólnodostępne strony z ogłoszeniami są bardzo często kiepskiej jakości, nie są dostosowane do współczesnych standardów WEB i SEO, mają wiele kopiowanych treści, linków kierujących do portali wątpliwej jakości lub po prostu są zaniedbane – zdobywanie linków z takich miejsc przynosi więcej szkód niż pożytku.
      Postanowiliśmy rozwiązać ten problem i stworzyć prywatną grupę 20 stron zapleczowych, które są portalami ogłoszeniowymi. Każda witryna osadzona jest na prywatnym Polskim IP, a serwery z dyskami SSD zapewniają stabilność działania i dostępność dla robotów indeksujących. Ponadto strony mają unikalne szaty graficzne i są osadzone na domenach z historią. Cały czas linkujemy każdą ze stron, poprawiając jej parametry Trust Flow i Citation Flow.

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/536-linki-z-prywatnych-portali-ogloszen.html
      Cena: 149,99zł

Dlaczego warto skorzystać z oferty na linki z prywatnych portali ogłoszeniowych?

Oto najważniejsze atuty naszej oferty!

Prywatna grupa 20 portali ogłoszeniowych, na której publikujemy tylko my! Portale osadzone na polskich domenach z wieloletnią historią (rejestracje od 2001 do 2011 roku) Wysokie parametry SEO (Trust Flow 27-33 i Citation Flow 17-22) Strony osadzone na prywatnych polskich IP i serwerze z dyskiem SSD Unikalne szaty graficzne, strony posiadające profesjonalny interfejs dla portali z ogłoszeniami Strony mają unikalny content, są zoptymalizowane on-site i off-site Linki z portali ogłoszeniowych są doskonałym sposobem na dywersyfikację profilu linkowego pozycjonowanej strony i podwyższenie pozycji w Google na promowane frazy  

Zainteresowany zamówieniem publikacji, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji chcesz sprawdzić, czy warto? Napisz do nas - chętnie podeślemy Ci 1-2 adresy stron wchodzące w skład grupy!

Co oferujemy w ramach zamówienia?

Publikację ogłoszenia na 20 prywatnych portalach ogłoszeniowych Każde ogłoszenie może zawierać 1 link Dofollow/Nofollow (do wyboru przez zamawiającego) Linki mogą kierować do strony głównej/podstron i występować pod postacią adresu URL lub frazy kluczowej W ramach zamówienia przygotowujemy 1 tematyczny tekst synonimizowany o długości 2000 zzs (istnieje możliwość domówienia dodatkowych artykułów, w tym celu podczas składania zamówienia prosimy wybrać opcję z dodatkowymi tekstami) Publikujemy ogłoszenia i linki do stron nie łamiących polskiego prawa! Po zakończeniu publikacji wysyłamy pełen raport ze zdobytymi linkami Na każde zamówienie wystawiamy FVAT  

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/536-linki-z-prywatnych-portali-ogloszen.html
      Cena: 149,99zł

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

pełnych danych firmowych (nazwa firmy, adres, NIP, REGON, informacje kontaktowe ) adresu strony głównej lub podstron + fraz, które mamy linkować danych kontaktowych (mail, telefon) zdjęcia do ogłoszenia (w przypadku braku wysłania, tematyczne zdjęcie dobieramy z darmowej bazy lub ze strony klienta)  

Kontakt:

mail: kontakt@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By bercik97
      Dzień dobry,
      Mam kilka pytań odnośnie pozycjonowania strony:
      1. Ustawiłem meta tagi i w przeglądarce google gdy wpisuję stronę nie wyświetla mi tagu description. Jak taki efekt uzyskać? 
      2. Gdy wpisuję w przeglądarkę google "pasja informatyki" wyświetla mi się główna strona, oraz pod nią mniejsza czcionką jej podstrony. Jak takie coś uzyskać?
      3. Jak wypozycjonować stronę na pierwsze miejsce? Gdy wpisuję nazwę mojej strony, to wyświetlają się dane firmy, krs, nip etc. zamiast mojej strony głównej. 
    • By senssei11
      Witam
      Zmieniam treści na podstronach i chciałem je zgłosić, zresztą nie pierwszy raz ale obecnie jest problem,  Są podstrny tej samej witryny , które search console przyjmuje do sprawdzenia np
      . https://remonty-wnetrza.warszawa.pl/wyburzanie-scian/ a juz inne  odrzuca  i nie można zglosic treści np. , https://remonty-wnetrza.warszawa.pl/wykonczenie-wnetrz-mieszkania-pod-klucz/  Wyskakuje komunikat   Adres URL nie znajduje się w usłudze Sprawdź adres URL w aktualnie wybranej usłudze lub przełącz usługi   Czy ktoś pomoże?
    • By pabloliquidar
      Dzień dobry. Zauważyłem dosyć ciekawy problem z moją stroną. Mianowicie po wejściu z przeglądarki Google serwis ładuje się bardzo bardzo długo. Czasami po kliknięciu w link nic się nawet nie dzieje przez dosyć spory czas. Jeśli otworzyłbym stronę przez adres url to stronie zajmuje 1-2 sekundy na pełne załadowanie się. W pagespeed insights oraz gtmetrix mam wysokie oceny. Co to może znaczyć takie opóźnienie ładowania tylko z przeglądarki? Jak mogę to naprawić? Dodam jeszcze, że 2 dni temu zmieniałem tittle strony głównej, a teraz po wpisaniu mojego keyworda w Google, pojawia się stary tytuł strony, więc wygląda jakby się coś nie zaktualizowało. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale wolałem wspomnieć o tym fakcie  Pozdrawiam!
    • By SEOsklep24.pl
      Pisanie postów / Marketing szeptany i linki z  zagranicznych stron

Prowadzą Państwo stronę w języku angielskim i szukają sposobu, aby podnieść jej pozycje w zagranicznych Google i przy okazji dotrzeć do potencjalnego grona klientów zainteresowanych ofertą? A może mają Państwo polską stronę oraz jej angielski odpowiednik i chcą Państwo wypromować swoje usługi lub produkty na zagranicznym rynku? Jeżeli tak, mamy ofertę idealnie spełniającą te wymagania.
      SEOsklep24.pl ma zaszczyt zaprezentować usługę pisania postów połączoną ze zdobywaniem linków z zagranicznych stron. Posiadamy aktualną listę 100 zagranicznych stron (angielskojęzycznych), na których piszemy posty reklamowe, dodając w nich linki promujące ofertę firmy lub jej produkty. Dzięki temu Państwa strona zdobywa nie tylko link, który znamiennie wpływa na podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwania Google, ale także dociera do grona potencjalnych klientów - posty i linki dodajemy na aktywnych forach tematycznych, w wątkach, które odpowiadają tematyce promowanej strony

Aktualizacja wyselekcjonowanych domen z jakich pozyskamy linki!

Domain Authority - 92-46
      Trust Flow - 91-40
      Citation Flow - 86-38
      Organic Traffic - 7123003-67183

Przykłady realizacji:

https://ideas.data2crm.com/ideas/D2CA-I-4196
      https://archives.profsurv.com/forum/Professional-Surveyor-Magazine-Discussion/Education/-51283.aspx

Istnieje możliwość zamówienia pakietu 25 postów - 100 postów. Posty reklamowe piszemy w języku angielskim (długość 200-400 znaków na post) - posty są neutralne, pisane w taki sposób, aby reklamować produkt/usługę/firmę, bez narażania jej na straty wizerunkowe a także bez ryzyka usunięcia posta przez administratora.

Co oferujemy?

Pisanie postów dedykowanych dla stron zagranicznych (wersja angielska), pakiet 25 wpisów - 100 wpisów, najnowsza lista wartościowych stron z kwietnia 2020 roku!
      Strony, na których dodajemy posty, są wartościowymi portalami (osobne IP i DNS), cechującymi się wysokimi wskaźnikami Trust Flow wynoszącymi od 40 do 91.
      Posty reklamowe pisane starannie, bez nachalnej reklamy, w języku angielskim (długość 200-400 znaków), tylko w wątkach, które tematycznie pasują do reklamowanej strony
      Wpisy dodajemy ręcznie, piszemy z kont z historią lub w razie potrzeby z nowo zarejestrowanych kont
      Czas realizacji wynosi 7-14 dni roboczych! Na koniec prac przesyłamy szczegółowy raport z wszystkimi zdobytymi wpisami, w razie pojawienia się postów pisanych z nowych kont, prócz linków - przekazujemy także pełen dostęp do założonych na potrzeby zlecenia profili użytkowników
      Wystawiamy FV

25 postów ENG
      Link: https://seosklep24.pl/reczne-linki-trust-rank/502-25-postow-eng.html
      Cena: 225zł
      50 postów ENG
      Link: https://seosklep24.pl/marketing-szeptany/503-50-postow-eng.html
      Cena: 400zł
      100 postów ENG
      Link: https://seosklep24.pl/marketing-szeptany/504-100-postow-eng.html
      Cena: 750zł

Czego potrzebujemy do wykonania zlecenia?

podania adresu strony głównej, subdomeny lub podstrony do linkowania
      przesłanie słów kluczowych / fraz i dodatkowych uwag, które mamy uwzględnić podczas pisania reklamowych postów

Kontakt:

mail: j.brozyna@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474

Zapraszamy do współpracy - marketing szeptany z korzyściami SEO dla zagranicznych stron!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy