Jump to content
senseiagency.pl

Coś ode mnie / prace Sensei.

Recommended Posts

nie do końca wiem jak takie coś się nazywa (chodzi mi o projekt tej marki)

ale całość ładna nie widać pikseli itd. Moja ocena to 5/6 bo na kolana nie powala ale jest ładne z gustem i konkretnie zrobione.

Niestety jak wspomniałem nie wiem jak cos takiego sie nazywa i do czego to służy.

nie do końca wiem jak takie coś się nazywa (chodzi mi o projekt tej marki)

ale całość ładna nie widać pikseli itd. Moja ocena to 5/6 bo na kolana nie powala ale jest ładne z gustem i konkretnie zrobione.

Niestety jak wspomniałem nie wiem jak cos takiego sie nazywa i do czego to służy.

Identyfikacja wizualna:)

Mnie oba projekty się podobają, choć ze wskazaniem na ten pierwszy :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Jeśli chodzi o ten projekt nie przepadam za widokiem tych samych zdjęć na wielu stronach. Większości jednak może to nie przeszkadzać. Ogólnie O.K.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

sformatuj obrazki bo rozwalają szablon forum

• Like 1

re287am9.jpg

Bardzo ładne projekty. Mam pytanie dotyczące "Smolarek" - wdrażałeś też stronę www? Bo wszystkie buttony na stronie to gradient w kolorze 16102C natomiast akceptacja cookies zielony button - specjalny zabieg?

Radeq blog - już mniej o SEO ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By szuwar
      Na sprzedaż posiadam kilka stron internetowych. Wordpress, domeny z historią DR, TF i DA. Lista domen i ceny na PW.
      Ceny już od 50zł netto

xxxxx.net.pl - stomatologia, wybielanie zębów 
      xxxxx.pl - moda i uroda
      xxxxx.pl - moda, uroda
      xxxxx.pl - komputery, informatyka
      xxxxx.pl - dzieci, zabawki
      xxxxx.pl - motoryzacja
      xxxxx.com.pl - ogólnotematyczny
      xxxxx.pl - ogólnotematyczny
      xxxxx.pl - praca, biznes, finanse

Bracia Mario Dobiesław Pelczarski
      ul.Kolejowa 17, 56-120 Brzeg Dolny
      NIP: 9880173400; REGON: 363740282
      kontakt@braciamario.pl

• By noupe
      Wykonam strony zapleczowe  na:

platformach blogowych (typu blogspot, wordpress, tumblr itp) darmowych platformach do tworzenia swoich stron firmowych/osobistych (typu Weebly, Yola, Zoho itp) statyczne strony na HTML/HTML5/CSS (oparte na prostym CMS (Piko) do zarządzania podstronami na darmowych hostingach lub przesłanie gotowych plików do wgrania na własny serwer) strony zapleczowe na oparte na CMS WordPress strony firmowe wizytówki na WordPress  
      Każda strona to:
      ładny i schludna, darmowy szablon  (jeżeli szablon ma zbędne boxy/reklamy to usunięcie ich, jeśli pozwala na to panel) mini-logotyp (grafika z darmowych stocków + napis) 2 unikalne teksty (każdy min. 1000 znaków) do każdego tekstu tematyczna grafika (z darmowych baz zdjęć), mini-logotyp itp. jeżeli będzie potrzeba to wstawienie linków, stworzenie strony typu Kontakt (formularz kontaktowy, mapka, dane kontaktowe) Inne: Indywidualne ustalenie ilości podstron, długości treści Możliwość podlinkowania poprzez serwisy NAP/bazy firm (jeżeli dotyczy strony firmowej) (usługa dodatkowa 5zł / wpis) Możliwość dodania strony do serwisów ogłoszeniowych (5zł / wpis)  
      Koszt jednej strony od 30 zł (zaplecze seo); oraz od 150zł za stronę wizytówkę
      Kwota zależna jest od ilości podstron czy też wielkości zamówienia (przy większych spore rabaty)

Przykładowe realizacje podeślę na e-mail.
      Możliwość rozliczenia przez serwis useme.eu (FV, wtedy to kwota netto podana wyżej)
      Błyskawiczny termin realizacji - nawet w 24h.

Kontakt e-mail:  noupe@10g.pl
    • By Toto
      Poszukuje osoby, która mogłaby zająć się tworzeniem grafiki.
      Na początek do stworzenia mam 4x logo dla portalu.
      Proszę przesłać jakieś przykładowe prace i ewentualnie cennik.

tomasz.tomczak@poczta.onet.pl
    • By fizuuu
      Cześć, mam stronę opartą na wp z wtyczką pagebuilder. Jak prawidłowo nazwać zdjęcia? Które pola wypełniać? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy