Jump to content
Sign in to follow this  
Paula7879

[Wykonam] Profesjonalne artykuły- duże doświadczenie

Recommended Posts

Witam

Doświadczony copywriter wykona profesjonalne:

- artykuły

- opisy do produktów

- precle

- teksty na blogi

Cennik:

artykuły, 1000 znaków ze spacją- 4 zł

opisy do produktów, 1000 znaków ze spacją- 4 zł

precle, 1000 znaków- 3 zł

teksty na blogi, 1000 znaków- 5 zł

Posiadam ponad 5 lat doświadczenia. Więcej informacji mailowo: doswiadczonycopywriter@wp.pl

Uwaga multikonto!!!!!

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lukbru
      Witam

Wykonam teksty, opisy, blogi każdy temat i różnej jakości. 
      bez faktury. 

ceny od 2,5 zł za 1000 zzs

lucas-23@wp.pl

Pozdrawiam

• By mendrelacopy
      Witam serdecznie,

reprezentuję agencję oferującą profesjonalne usługi copywriterskie, piszę teksty na każdy temat i o różnych jakościach. Wszystkie treści są zgodne z SEO i wpływają pozytywnie na pozycjonowanie strony. Chętnie podejmę się każdego zlecenia, najbardziej jednak zależy mi na stałej współpracy. 

Ze swojej strony gwarantuję terminowość i rzetelność. Błyskawicznie odpowiadam na wszystkie wiadomości, ewentualne poprawki wprowadzam do 24 godzin. Zapraszam do kontaktu, na pewno się dogadamy!

Kontakt:
      juliamendrela@btg-copy.pl

Dane firmy:
      BreakTGen
      Jakub Raj
      ul. Lisowicka 30
      42-700 Lubliniec
      NIP: 5751898286
    • By mks1948
      [KUPIĘ] Kupię gotowe paczki tekstów zapleczowych

6 x 2200 zzs - kredyty samochodowe
      2 x 2500 zzs -  kredyty konsolidacyjne
      1 x 2500 zzs - kredyty gotówkowe
      10 x 3500 zzs - kredyty gotówkowe
      Mogę zaoferować stawkę 2 zł za 1000 zzs - oferty wyższe nie będą brane pod uwagę
      Proszę pisać na maila jeśli ktoś ma takie teksty gotowe do sprzedania  izaboska83@gmail.com
      Jeśli ma ktoś mniejszą ilość to proszę się też odezwać mogę kupić mniej
      Pozdrawiam
    • By MyContent
      Witam. Oferuję copywriting w zakresie branż:

- budowlanej, remontowej, technicznej, remontowej, wykończeniowej,
      - ogrodniczej,
      - lifestylowej.

Piszę zarówno treści na strony internetowe, jak również treści SEO, contentowe. Ceny między 12-15 złotych netto - 1 tysiąc znaków ze spacjami. Wystawiam FV.
      Mogę podesłać przykładowe treści. Treści są dobrej jakości, merytoryczne, bez lania wody.

Kontakt: biuro@mycontent.pl

Dane firmy:
      MyContent
      05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 211
      NIP 1181864755 REGON 364057593

• By uportal
      Zapraszam do współpracy wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem uczciwego, terminowego, oraz rzetelnego copywritera z blisko 10 letnim doświadczeniem.
      W moim portfolio znajdują się przeróżne realizacje, które mogę udokumentować i przedstawić wszystkim zainteresowanym osobom. Współpracuje z zaufaną grupą copywriterską, dzięki czemu wykonujemy zlecenia szybko i prawidłowo, przekazując sobie tematy według własnych zainteresowań i doświadczenia (dzięki temu teksty są realizowane o wiele szybciej i mają należytą wartość!).

Wykonuję wszystkie typy tekstów pisanych. Do zamówień powyżej 50 tysięcy znaków miesięcznie zapewniam lepsze warunki współpracy.
      Potrzebujesz większej ilości tekstów miesięcznie? Napisz, ustalimy indywidualną, preferowaną cenę! 

Moje artykuły cechuje dobrze dobrany temat, wiedza która jest w nich zawierana, oraz chwytliwy temat, nagłówek, jak i sformatowana treść, która ma przyciągać klienta/widza nawet po kilku latach.
      Termin ustalany jest indywidualnie (wykonuje również szybkie realizacje typu ASAP, lub realizacje weekendowe).

Na wszystkie usługi wystawiam faktury

Kontakt i dane firmy:
      Web Positions
      Marcin Komorowski
      Wróbla 68/9
      20-719 Lublin
      NIP: 7123185561

webpositions@biznespoczta.pl
      Tel: 786-013-285
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy