Jump to content

Strona poza wyszukiwarką - nie chce wejść do top 100 !

Recommended Posts

Witam. Mam duży problem z nową stroną gdyż nie chce pojawić się w wynikach na żadne frazy mimo iż jest zaindeksowana od miesiąca. Dodałem stronę na serwer miesiąc temu, wszystko pięknie ładnie - każda podstrona szybko zindeksowana przez G. Zacząłem dodawać do mocnych katalogów (ok.10 wpisów w PR3+) do tego kilkanaście profili itp..Mija miesiąc a żadna z moich 5 fraz nie weszła nawet do top200. W ogóle ich niema w wyszukiwarce. Przecież chyba bana nie dostałem bo w GWT niema żadnych informacji o nienaturalnych linkach itp. Dodam że strona jest w 100 % unikatowa i frazy są dobrze rozmieszczone bez "przesycenia".

I mam też pytanie w związku z tą sprawą. Mianowicie : Moja domena składa się z dwóch części tzn. xxx-yyy{kropka}eu a jest w necie podobna strona tyle że z trzech "członów" zzz-xxx-yyy{kropka}eu i jest na bardzo podobne frazy (niektóre nawet takie same) . I stąd moje pytanie : jak się ma strona np. krakow-ogloszenia{kropka}pl do strony gmina-krakow-ogloszenia{kropka}pl ??? Czy ja czasami nie pozycjonuję cudzej strony ? Dodam że "jego" pozycje poszły ostatnio w górę na te moje frazy , acha i jeszcze co : jak sprawdzam pozycje w "free monitor for google" to wyswietla pozycje "jego" strony a nie mojej mimo że wpisuję moją domenę. Pozdrawiam.

zoptymalizuj mocniej www i powinno dać kop

Masz chęc porozmawiać o dzisiejszym SEO? Masz pewne problemy, obiekcje? Napisz. Jestem otwarty na szczere rozmowy i spostrzeżenia poparte własnymi przykładami.

PW lub @ karol_marczak(małpa)kinowoonline.pl

upały za oknem a w serp'ach mróz :)

To żeś pomógł !!??

zoptymalizuj mocniej www i powinno dać kop

Co masz dokładniej na myśli ? Wrzucić więcej fraz w treść ??

A nie wiesz coś o tej zależności podobnych do siebie domen o czym wcześniej pisałem. Bo jak wyświetlam w seomonicie backlinki to pokazuje mi linki do mojej strony xxx-yyy(.)pl i do strony zzz-xxx-yyy(.)pl. Może zmienić domenę na inną i od nowa ??

Dzięki za zainteresowanie :)

Wiem. Ale mi bardziej chodzi o to drugie pytanie : Czy domena xxx-yyy.pl ma coś wspólnego z domeną zzz-xxx-yyy.pl. Bo jak sprawdzam backlinki to pokazuje mi zarówno do tej pierwszej jak i drugiej strony. mam nadzieję ze rozumiecie o co mi chodzi ? Mam zmienić domenę ?

Moja strona to przez-internet {kropka}eu a ta druga z konkurencji to zarabianie-przez-internet z tym samym rozszerzeniem. Dodam że stronkę robiłem typowo pod ADWords ale treść 100& unikatowa od copywritera. Co powiecie o tej marnej stronce ??

Obie witryny są nic nie warte - mfa w tragicznej postaci. Na dodatek prosisz się o bana w adsense....

1. Co to znaczy : mfa w tragicznej postaci?

2. Jak bana w AdSense jak nie wyświetlam ich reklam (przynajmniej nie teraz).

Mianowicie : Moja domena składa się z dwóch części

kłamczuszek ;P.

Właściciel strony wyraźnie napisał w zakładce "kontakt" że ...

Mogę udzielić Ci kilka porad odnośnie zarabiania pieniędzy w Internecie. Znam się również na tworzeniu i pozycjonowaniu stron. Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się czegoś nauczyć - pisz na mój adres e-mail.

Jednak trzeba się trzymać zasady żeby nie podawać adresów swoich stron "do oceny". Później tylko spekulacje twoja/nie twoja ? Prawda jest taka że kupiłem content, postawiłem na własnej domenie a po co? Po to żeby się czegoś nauczyć. Nie wszyscy mają za sobą kilka lat praktyki i setki stron wypozycjonowanych. Testuje różne rozwiązania i w tym celu korzystam z porad bo wiem że tutaj są "magistrzy" w tej dziedzinie od których można się czegoś nauczyć. Sorry za zakładanie niepotrzebnych tematów jak to można nazwać "nie wnoszących niczego do zagadnień SEO" , postaram się to ograniczyć :)

To wstyd opublikować takie teksty.

Oj tam wstyd odrazu, ja się pozbyłem tego uczucia i jeśli strona zarabia to jej poziom może być żenująco niski - wisi mi to...

A wracając do tematu to kompletnie Cię nie rozumie, powinieneś wiedzieć, którą domenę pozycjonujesz:D Jak katalogujesz konkurencję to Twoja ani drgnie... a jeśli pracujesz nad swoją domeną to Twoje pytanie jest tym bardziej dziwne bo równie dobrze mógłbyś zapytać czy jak kupisz szafę do mieszkania to będzie ją miał też Twój sąsiad;)