Jump to content

TurboLinker - nowa aplikacja, 10 promocyjnych licencji dla użytkowników forum.


Recommended Posts

Witam Państwa,

Chciałbym zaproponować aplikację TurboLinker. Jest to kompletnie nowe rozwiązanie na rynku, umożliwiające błyskawiczne zarządzanie olbrzymimi zapleczami (nie tylko publikację postów, ale również aktualizację treści, usuwanie, modyfikowanie). Podczas projektowania skupiliśmy się na 3 aspektach:

  • po pierwsze szybkość
  • po drugie jednolity standard komunikacyjny.
  • po trzecie możliwość usunięcia, edycji oraz aktualizacji postów w dowolnym momencie

Szybkość zapewniają natywne biblioteki wspierające obsługę dedykowanej wielowątkowej kolejki. Aplikację udostępniamy w dwóch wersjach zoptymalizowanych pod architekturę procesorów 32 oraz 64bitowych.

W przypadku wykrycia nienaturalnych linków nie ma potrzeby usuwania podstron serwisu, wystarczy aktualizacja projektu by treść została a linki zostały usunięte.

Wypracowanie jednolitego standardu komunikacyjnego powstało w odpowiedzi na panujący na rynku galimatias związany z mnogością różnych platform. To rozwiązanie zostało zaproponowane i sprawdzone, kiedy oprogramowanie nie było dostępne w szerokiej sprzedaży.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony i obejrzenia video prezentującego możliwości programu: http://turbo-linker.com/pl/

Dla użytkowników forum przewidzieliśmy małą niespodziankę.
Pierwsze 10 osób, które dokonają zakupu i prześlą nick z forum otrzyma promocyjną cenę 99 zł.

tl_logo_medium.png

Link to post
Share on other sites

To taki okrojony wupress?

Hej,

z tego co widzę wupress jest wersją serwerową, a TurboLinker wersją desktopową.

Może autor podał by więcej szczegółów odnośnie np wydajności? Czy nadaje się ten soft do publicznych precli/blogów czy jedynie do prywatnego zaplecza?

...

Link to post
Share on other sites

@crossxx:

  1. W podstawowej wersji programu działa WordPress. Jeżeli chodzi pozostałe skrypty tutaj jest trochę odmienna polityka. Wystarczy wgrać na serwer mały skrypt php API i praktycznie to rozwiązuje temat. Obecnie testowaliśmy kilka popularniejszych w Polsce skryptów i to API będzie po prostu dorzucone do paczki. Aplikacja standardowo działała na rynku, gdzie dominował Wordpress. Będzie funkcjonować na każdym WP z włączonym XML-RPC.
  2. Nie pomaga, ale nie wykluczamy tej opcji w następnym wydaniu.
  3. Bugi bezpłatnie, nowe funkcjonalności płatne.

Jest to aplikacja desktopowa przeznaczona na MS Windows 7/8.

Obecnie żadna aplikacja nie umożliwia dodania do publicznego wordpressa bez konieczności logowania się, a następnie w razie wykrycia nienaturalnych linków skasowania postu. Tutaj ten proces jest zautomatyzowany do jednego żądania.

Link to post
Share on other sites

@krzysiek151: Co do wydajności - na chwilę obecną nie mam dla Ciebie konkretnych benchmarków, jeżeli będzie takie zapotrzebowanie to przeprowadzimy takie testy. To był priorytet projektowy aplikacji.

Mogę zagwarantować, że jeśli chodzi o szybkość to będzie biło na łeb wszystko co do tej pory widzieliście. To jest kompletnie inne podejście do tematu, inna architektura. Przede wszystkim jest zredukowana ilość połączeń. Zaprojektowaliśmy dedykowaną kolejkę wielowątkową dynamicznie alokującą zasoby, która następne obsługuje te requesty.

Link to post
Share on other sites

WPSEO ma kilkanaście razy więcej funkcji

Tak, ale to jest wiesz jak porównywanie osła z mułem. TurboLinker został zaprojektowany aby obsługiwać zaplecza idące nie w setki ale w tysiące blogów. Tutaj jest różnica przede wszystkim w skali i szybkości działania. Zaryzykuje stwierdzenie, że jedna instancja TurboLinkera u naszego klienta mogła spokojnie obsługiwać ilość blogów wszystkich klientów razem wziętych na WPSEO.

Link to post
Share on other sites
Zaryzykuje stwierdzenie, że jedna instancja TurboLinkera u naszego klienta mogła spokojnie obsługiwać ilość blogów wszystkich klientów razem wziętych na WPSEO.

Mrcin24 zadam dwa proste pytania i oczekuje takiej odpowiedzi ile jest Polsce firm, agencji SEO, prywatnych osób co maja zaplecza na 1000+ WordPress?

Pytanie nr2 w czy porównywaliście swój produkt z produktami konkrecyjnymi, wymienionymi wyżej, zebroid, wpseo. wupres czy tylko ryzykujecie stwierdzenia?

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Mrcin24 zadam dwa proste pytania i oczekuje takiej odpowiedzi ile jest Polsce firm, agencji SEO, prywatnych osób co maja zaplecza na 1000+ WordPress?

Pytanie nr2 w czy porównywaliście swój produkt z produktami konkrecyjnymi, wymienionymi wyżej, zebroid, wpseo. wupres czy tylko ryzykujecie stwierdzenia?

Nie jestem urzędem statystycznym aby móc precyzyjnie odpowiedzieć Ci na pierwsze pytanie. Jak sam zapewne zauważyłeś cena za licencję jest w tym momencie symboliczna w stosunku do możliwości oprogramowania. Jest to na pewno narzędzie tworzone w oparciu o potrzeby dużych graczy niż zaczynających swą przygodę z pozycjonowaniem. Nie ukrywam, że wybieramy klientów od których będziemy otrzymywać aktywny feedback. Korzyści teraz są obopólne ponieważ klient ze skromniejszym portfelem może przetestować oprogramowanie klasy enterprise a my utrzymujemy ilość testów oraz zapotrzebowaniu na nowe funkcjonalności na właściwym poziomie.

Odnośnie jeszcze tych porównań. Jeżeli wystarczy Ci wtyczka do Wordpressa z cronem to na pewno nie jest to perspektywa, która umożliwiałby Ci poczucie różnicy.

Link to post
Share on other sites

mnie to tam troche LFE Vladimira przypomina (choć tam jest/było wiecej funkcjonalności),

- jak sie ma postowanie do kilkudziesieciu wp.com bez proxy(chyba że na filmiku o tym nie wspominacie)?

- jakas lista/charakterystyka narzedzia - tego czego na filmie chyba nie widać - settings :P ?

Edited by bananasltd
Link to post
Share on other sites

Marcin czy ja napisałem że wystarczy mi ta wtyczka za 97 zl?

Zapytałem o Zebroid ale brak odpowiedzi znaczy, że nie miałeś styczności z tym oprogramowaniem.

Nie jestem urzędem statystycznym aby móc precyzyjnie odpowiedzieć Ci na pierwsze pytanie.

To nie pisz, ze główna zaletą jest obsługiwanie 5000 WP, bo powiem Tobie ilość firm co maja flotę x000 domen w zapleczach PL, jest mniejsza jak 10 ( wiem bo non-stop harvestuje WordPress chyba ze ktoś ma zaplecze niezindeksowane w Google). Więc nie na wydajności przy x000 zapleczach bym skupiałem się.

Korzyści teraz są obopólne ponieważ klient ze skromniejszym portfelem może przetestować oprogramowanie klasy enterprise a my utrzymujemy ilość testów oraz zapotrzebowaniu na nowe funkcjonalności na właściwym poziomie.

nie widzę na razie w waszym produkcie nic z klasy enterprise, ale to moja możliwie subiektywna ocena.

jak sie ma postowanie do kilkudziesieciu wp.com bez proxy(chyba że na filmiku o tym nie wspominacie)?

pomijam fakt że nawet jeśli proxy są to trzeba jescze czeker pod .com bo oni tez maja swoja listy zbanowanych proxy, tak jak FB, Twiter i inne.

Ale oni reklamują soft ze dodają kontent nie przez logowanie, więc może to działać na zasadzie prywatnego SWLa API dla konkretnej domeny, ogólnie opis produktu mają delikatnie mówiąc nie dokładny

.

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Jest to na pewno narzędzie tworzone w oparciu o potrzeby dużych graczy

Nie jestem może jakimś krezusem, ale pod takie zaplecze mam swoje softy i swoje cmsy. Nikt poważny, kto stawia zaplecza w tysiącach nie będzie ich stawiał na wordpresie, chyba, że ma do dyspozycji jakiś DC od google za free.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy