Jump to content
Sign in to follow this  
Ludi

Nowy projekt - Kawa dla Fundacji

Recommended Posts

Witam wszystkich,

pomagam Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty w promocji ich nowego projektu - Kawa dla Fundacji [link do strony]. Zdaję sobie sprawę, że forumowicze PiO lubią pomagać, dlatego dzielę się kolejną możliwością.

Projekt w skrócie

Do projektu mogą dołączyć restauracje, hotele, kawiarnie i wszystkie miejsca w których sprzedaje się kawę. W oparciu o deklarację partnera, firma podejmuje się przekazania 50 groszy na cele statutowe Fundacji od każdej sprzedanej, zadeklarowanej kawy. W zamian otrzymuje naklejki na menu, naklejki na drzwi, po 3 miesiącach certyfikat, znajduje się na mapie partnerów oraz posiada wizytówkę na stronie projektu. Partner może używać tego miana do promocji i polepszenia własnego wizerunku. Wynikiem współpracy jest zadowolenie wszystkich:

Partner: zyskuje narzędzie reklamowe, działa społecznie - działania PR i wizerunkowe, zyskuje klientów (lepiej wypić kawę u konkurencji czy w Twoim lokalu, wspierając działania społeczne?)

Klienci: pijąc kawę, robią coś o czym na codzień zapominają - pomagają innym i czują spełnienie społeczne

Fundacja: zyskuje środki na działania statutowe, czyli pomoc podopiecznym!

Jak można pomóc?

• pobrać banery reklamowe ze strony i zamieścić je na swojej stronie
  • poinformować znajomych, posiadających w lokalach kawę o możliwości przystąpienia do projektu

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Polecam popracować nad tą stroną, bo nie wiem jak innych, ale IMHO jej wygląd od razu zniechęca :kwasny:

Zwłaszcza ten motyw graficzny którego wyglądu .... nie skomentuję :nie_powiem:

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

To wordpress, bądźcie trochę pro... żeby zarobić trzeba wydać.

http://themeforest.net/search?utf8=%E2%9C%93&term=foundation ;) kupić i dostosować. Bo @Mion ma całkowitą rację, wygląda jak projekt z przedszkola.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | crmcube.pl | z229.pl

Dzięki za komentarze i Wasze uwagi oraz podesłany odnośnik - rzeczywiście bez solidnej strony będzie znacznie trudniej działać chociaż nie ukrywam, że udało się znaleźć pierwszych Partnerów.

Mion - grafika i jej motyw były wykonane przez grafika. Na stworzonym przez niego "szablonie" bazują przygotowane w projekcie materiały (naklejki, certyfikat etc.) dlatego ten wzorzec najprawdopodobniej pozostanie (ale na odświeżonej stronie).

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Milou28
      Hej  
      Nie wiem czy to dobre miejsce liczę że tak . Ludzie chętni do okazania pomocy są wszędzie więc na pewno i tu  
      Gdyby ktoś mógł i zechciał pomóc. Nie znam chłopca osobiście ale wspieram jego zbiórkę na wózek elektryczny w każdy mozliwy dla.mnie sposób . Zbiera ponad dwa lata zostało 9,5 tyś sama tyle nie dam rady niestety liczy się każdy grosz podanie dalej tez   Pomożecie?
      https://pomagam.pl/z2qqtgmh

#pomagam #pomagampl #zbiorka #pomoc #marzenia #pomaganiejestfajne #pomaganiejestdziecinnieproste
    • By AdamBoganD
      Witajcie Szanowni Forumowicze,
      lokalny piłkarski klub sportowy Avia Kamionki grający w klasie okręgowej
      http://www.90minut.pl/liga/1/liga10148.html
      posiadający 8 roczników dzieci i młodzieży grających również w ligach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej poszukuje wsparcia/sponsora.
      Fanpage klubu:
      https://www.facebook.com/AVIAKamionki/

osoby, firmy zainteresowane wsparciem proszone są o kontakt na priv.
    • By PanTomek
      Cześć wszystkim! Potrzebuję porady, może pomożecie ;)
      Dwa pytania:
      1. Jak to jest z tą legalnością bazy w kontekście RODO - mam bazę maili, zgłoszona do GIODO, zdobyta na zasadzie double opt-in, gdzie użytkownik zostawia swój adres, aby dostać 'freebie' i dostaje mail, w którym proszony jest o potwierdzenie rejestracji do newslettera. Tutaj chyba nie można się do niczego przyczepić? Teraz plan jest taki, aby napisać ładną politykę prywatności i w tym mailu z zapisem do newslettera linkować do niej, podając też informację, że przy zapisie uzytkownik zgadza sie na udostępnienie danych zgodnie z tym, co napisane w PP. Czy to jest odpowiednie podejscie do RODO, czy trzeba inaczej?(nie zbieram danych osobowych, same maile) Jesteście w stanie podać jakieś źródła, na bazie których można taka politykę prywatności pod RODO napisać?

2. SEO - czy dobrą praktyką jest przy prowadzeniu PhotoStocka otagowanie zdjęć najważniejszymi słowami kluczowymi, jak np 'free pics', 'free photos', no wiecie. Przy bazie kilku tys zdjęć, z których każde ma swoja podstronę, to wydaje sie być dobrym ruchem pod SEO, ale czy algo-roboty wujka google nie patrzą na takie praktyki spode lba? Czy to jest w ogole dopuszczalne?
      A jeśli nie, czy dodanie na podstrony krótkiego tekstu SEO-marketingowego ze słowami kluczowymi typu 'najlepsze darmowe zdjęcia, jak je zobaczysz, to padniesz z przejęcia' jest okay? Thank you from the mountain.
      O kurcze. nie spodziewałem się, że kolor zostanie ;o
    • By gitara23x
      Nie umiem zainstalować strony w Linkme wszystko robiłem według instrukcji i nic zmieniłem atrybuty tylko pliki tekstowe chmod na 666 i wykasowałem readme plik i dodałem kod php na głowną stronę i na podstrony i jakiś błąd jest
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy