Jump to content
Sign in to follow this  
wojzak

duplicate content

Recommended Posts

Czołem,

Tworzę małą stronkę na własne potrzeby i jednym z elementów strony, (z mojego punktu widzenia kompletnie bez znaczenia) są przykładowe teksty życzeń i zaproszeń, teksty te można znaleźć na różnych innych stronach, są to ogólnodostępne przykładowe teksty (np.zaproszeń ślubnych) które klient może wybrać na własne zaproszenia.

Strona ogólnie ma się zajmować sprzedażą zaproszeń kartek itp. i taki element jak przykładowe wzory jest potrzebny dla klienta.

i teraz pytania:

1. Czy duplicate content osłabia wiarygodność całej strony?

2. Jak "wyłączyć widzialność" tych wpisów dla gugla?

3. Może lepiej usunąć te wpisy lub wrzućić w formie obrazków?

Coś takiego dla wordpressa: https://wordpress.org/plugins/imagetext/

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | crmcube.pl | z229.pl

Niestety ale musisz tą kopiowaną treść połączyć z inną unikalną treścią, inaczej dostaniesz karę w momencie kiedy strona zacznie się piąć do góry.

To znaczy, że na początku możesz kopiować do woli i notować wzrosty, ale po pewnym czasie algorytmy G przetestują Twoją stronę na D/C i dostaniesz karę, ja to dobrze przetestowałem, tak właśnie jest.

Jedno konto by wszystkimi rządzić, jedno by wszystkich odnaleźć. Jedno konto, by wszystkich zgromadzić i w ciemności związać, w krainie googla gdzie zaległy cienie. Polecam katalogi: http://infomixy.pl, http://katalogmeble.pl.

Koledzy są przewrażliwieni. Życzenia i zaproszenia to nie wielkie paragrafy tekstu. Jak masz to jakoś unikalnie wyróżnione w html-u (boldy pochylenia) a cały tekst dajesz jako cytat czyli w znacznikach <blockquote> </blockquote> to na jakiej podstawie masz być ukarany. Google szczególnie każe za duplikaty jak tekst w jednym paragrafie ma ok 300 zn i jest cały skopiowany.

Edited by Grey Ronin