Jump to content

[Sprzedam] Teksty - finanse, pożyczki, recenzje filmowe, piłka nożna, kultura, geriatria, psychologia, logopedia - sprawdź!

Recommended Posts

Witam,

Duże ilości tekstów do sprzedania:

- Finanse/kredyty/pożyczki/chwilówki - 15 txt (po 3000 zzs każdy) - cena 60 pln.

- Recenzje filmowe - 4 txt (od 2700 do 6700 zzs) - cena 15 pln.

Teksty publicystyczne, idealne do zamieszczenia na stronie internetowej, blogu

- Piłka nożna - 1 txt (6350 zzs) - cena 7 pln.

Obszerne referaty publicystyczne o bogatej zawartości merytorycznej z zakresu (tutaj ceny do indywidualnego ustalenia)

- psychologii - 2 txt (od 6000 do 9500 zzs)

- geriatrii, opieki nad osobami starszymi - 3 txt (od 6700 do 7100 zzs)

- public relations/etyki dziennikarskiej - 4 txt (od 4800 do 13,000 zzs)

- teksty z zakresu logopedii traktujące o wadach wymowy oraz prawidłowym procesie fonacji - 2 txt (od 4800 do 6800 zzs)

- referat nt. konsensualnego modelu demokracji - 13,800 zzs (6 stron)

- referat nt. wierzeń Aborygenów - 26,800 zzs (10 stron)

Wszystkie teksty w 100% unikalne, nigdzie dotychczas nie publikowane, bardzo wysoka jakość zarówno pod względem stylistycznym, językowym jak i merytorycznym.

Mogę podjąć także współpracę przy tworzeniu podobnych tekstów lub ogólnie tekstów o zróżnicowanym (w tym również bardzo wysokim) poziomie. Gwarantuję solidność, uczciwość, terminowość i tego samego oczekuję. Brak FV.

Uwaga: Zamieszczałem już podobne ogłoszenie (do sprawdzenia w moim profilu bo nie mogę wklejać linków) ale nie było odzewu, w związku z czym zamieszczam ponownie. Teksty nie zostały jak dotąd nikomu sprzedane, ani w żaden sposób wykorzystane. Mogę sprzedać je poprzez allegro jeśli ktoś się obawia ryzyka (ale wtedy cena za teksty musi być nieco wyższa żeby pokryła mi koszty prowizji jakie ściągnie allegro)

email: alf@spoko.pl

gg: 50981058

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Adam_CityAds
      Hej wszystkim, od niedawna pełnię funkcję publisher managera w CityAds, a że mam doświadczenie z Inis, CubeGroup, They i znam większość mniejszych i większych sieci w Polsce, śmiało mogę powiedzieć, że warto z nami porozmawiać

Trochę się u nas zmieniło - przede wszystkim rozwijamy się i chcemy być dla Was, wydawców, jak najszybszym źródłem wiedzy o kampanii.

W chwili obecnej mocno pracujemy nad finansówkami - jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze stawki na rynku i najszybsze wypłaty środków. 

Jeśli macie pytania, to zapraszam tu lub: a.gieras@cityads.com 
    • By MateuszI
      Zgodnie z tematem wykonam 10 publikacji na zadbanych serwisach z ruchem organicznym. Wykonuje max 5 zleceń w miesiącu. Domeny linkowane i tworzone publikacje w formie newsów tematycznych. 

- Wymagania minimum tekst 2500 znaków ( bez mieszarek )
      - Max 2 linki w treści
      - Tekst przygotowany i zoptymalizowany jeżeli chodzi o nagłówki 
      - Tematyka - Finanse, Forex, Krypto, Nowe technologie 

Domeny z parametrami na grafice
      .

Cena bez tekstów 350 zł netto za publikacje 10 tekstów
      Nie przygotowuje tekstów 
      Termin realizacji publikacji 3-5 dni roboczych 

Kontakt: PW / biuro@seoaffiliate.pl

SeoAffiliate.pl
      Stargardzka 26
      73-200 Choszczno
      594-155-35-21

• By Finan
      Wykonam mailing do osób potencjalnie zainteresowanych pożyczkami, oddłużaniem.
      Baza takich osób to 158149 rekordów (możliwe większe ilości po uzgodnieniu).
      Mailing wykonuję własnym, autorskim oprogramowaniem, wszystkie osoby do których zostanie wysłany mailing wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych, również od firm trzecich.
      Cena to 0,25 gr netto za rekord.
      Dostarczasz treść mailingu, a my zajmujemy się resztą.
      Istnieje też możliwość udostępnienia bazy w celu kontaktu np. telefonicznego (oczywiście także są na to odpowiednie zgody). Cena do ustalenia.
      Wystawiamy faktury VAT.
      Zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem: krzysztof@globalfin.pl

Beatris Sp. z o.o.
      ul.Biała 4/81
      00-895 Warszawa
      NIP: 5272920533
      Regon: 385523171
      Sąd Rejonowy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
      ul. Czerniakowska 100,
      00 - 454 Warszawa,
      nr wpisu KRS 0000827740
    • By Mclain
      Zlecę promocję mojego kanału na YT, zależy mi na dużej liczbie wyświetleń, ale nie za wszelką cenę. Chciałbym, żeby pozycjonować te filmy głównie na frazy kluczowe, chyba że masz ciekawszy pomysł, chętnie posłucham propozycji.

Mail podaję zgodnie z wymaganiami regulaminu mclain(na)op.pl
      Natomiast preferuję kontakt na forum na priv.
    • By FancyFactory
      Oferuję przygotowanie dedykowanych historii obrazkowych łączących przekaz marketingowy z elementami humorystycznymi. Wszystko w atrakcyjnej, przyciągającej uwagę oprawie graficznej. Tworząc scenariusz uwzględniają specyfikę branży i profil odbiorcy, tak by w sposób możliwie zabawny i oryginalny kreować pozytywny wizerunek marki. 

TEL. 500737509

E-MAIL: kontakt@saltomortale.pl

OFERTA I PORTFOLIO: saltomortale.pl

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy