Jump to content
Sign in to follow this  
TextBookers.com

[Wykonam] Teksty Seo - Faktura Vat, Cena Od 1,00 Zł, Realizacja 48H J.pol, J.ang

Recommended Posts

Chciałbym zaproponować skorzystanie z naszej platformy do zamawiania tekstów SEO.

Szczegóły oferty:
Forma rozliczenia: Faktura
Cena za 1000 znaków ze spacją tekstu preclowego: 1,40 zł netto bądź 1,20 zł netto z uwzględnieniem rabatów (przy wyższych doładowaniach konta)
Cena za 1000 znaków ze spacją tekstu zapleczowego: 2,20 zł netto bądź 1,90 zł netto z uwzględnieniem rabatów
Cena za 1000 znaków ze spacją opisu do katalogu: 1,60 zł netto bądź 1,30 zł netto z uwzględnieniem rabatów

Oprócz powyższych realizujemy również teksty tematyczne, teksty specjalistyczne, opisy produktów. Nasza oferta dotyczy zarówno tekstów w języku polskim jak i w języku angielskim.

Ile tekstów dziennie jesteśmy w stanie napisać? Dowolną ilość
Czas realizacji dowolnego zamówienia: maksymalnie 48 godzin (bądź max. 72h dla tekstów zapleczowych, tematycznych, specjalistycznych)

Po zarejestrowaniu konta udostępniamy możliwość zamówienia pierwszego tekstu za darmo - zachęcam więc do przetestowania naszej usługi.

Dane firmy:
Perium Group Maciej Matysik
Ul. Wyspowa 4c
72-602 Świnoujście
NIP: 8551552509
REGON: 321160442

Adres strony to: http://textbookers.com

W razie pytań jestem do dyspozycji pod adresem: maciej.matysik@textbookers.com,
Maciej Matysik

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
468x60.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Normx
      Dzień dobry

Jestem doświadczonym copywriterem, który działa w branży od długiego czasu. Współpracowałem z wieloma klientami przy różnych projektach. Dzięki temu posiadam wiedzę na temat tworzenia treści dostosowanych do potrzeb. Tworzyłem również teksty w ramach kampanii content marketingowych. 

Tworzę zarówno teksty seo, zapleczowe, opisy produktów, jak teksty specjalistyczne. Stawki zaczynają się już od 5 zł netto za 1000 zzs.

Rozliczenie na podstawie faktury VAT. 

Zapraszam do kontaktu pod adresem email: kontakt@twojcopywriter24.pl (dla zainteresowanych mogę podesłać przykłady moich realizacji).

Dane firmy:
      Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"
      ul. Żurawia 6/12, lok. 766
      00-503 Warszawa
      NIP: 5213641211
    • By Iga
      Witam! Chętnie podejmę współpracę w zakresie pisania różnych tekstów. Pisaniem zajmuję się kilka lat, jest to moja pasja. Piszę teksty blogowe, artykuły (chętnie zajmę się prowadzeniem bloga), napiszę teksty zapleczowe , preclowe na różne tematy, Napiszę każdy teksty w zależności od potrzeb.Jestem terminową i kompetentną osobą. Proszę pisać na: dobrepisanie12@tlen.pl

Kilka słów o mnie pod linkiem:

https://aktywnepisanie.blogspot.com/2020/02/moja-pasjamoja-praca.html
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy