libra

Pytanie do wydawców chwilówek

974 postów w tym temacie

10 minutes ago, kayman said:

co chcesz mi powiedzieć, ze nie mam prawa z netu korzystać

Wystarczy wiedzieć co jest legalne, a co nie. Ten artykuł w bardzo prosty i czytelny sposób to definiuje. Na tyle prosto, że konsultacja prawnika nie jest wymagana.

Ok. Podsumujmy ten offtopic w temacie. Zarzuty niczym nie poparto i póki sytuacja wygląda w ten sposób – można smiało uznać je za bullshit (lub black PR)

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

10 minut temu, Convertiser napisał:

Wystarczy wiedzieć co jest legalne, a co nie

legalne jest korzystanie z netu, a jak coś jest otwarte to można wchodzić, jak nie chcesz by wchodzono zabezpiecz a nie zapraszaj

§1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.
§ 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.
§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.
§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

par.99 kto produkuje buble jest natychmiast linczowany :D bez prawa apelacji :)

1 osoba lubi to

Nie wiem co mówi prawo, ale ... jeżeli jako wydawca zainstalował bym wtyczkę produkcji własnej wydanej przez sieć ... i ktoś uzyskałby dostęp do mojej strony bo wtyczka jest dziurawa to pozwik byłby murowany.

Chyba że wtyczkę udostępnił kolega, po znajomości i nie bierze odpowiedzialności za jej działanie.

Autor vel właściciel wtyczki (oprogramowania) odpowiada za nią. Do posta  @kayman nie wiedziałeś @Convertiser że są 4 dziury (czyli mniejsza waga bo nieświadomie wprowadziłeś bubla).

Teraz już wiesz, dalsze rozpowszechnianie to już świadoma, szkodliwa działalność wobec wydawców.

Wtyczka darmowa ale zarabiacie na tym, że ludzie z niej korzystają. Myślę, że sąd nie będzie miał wątpliwości.

P.S. Podobny przykład: jadę do mechanika na wymianę opon, zamiast wziąć pieniądze daje mi dwie ramki ze swoją reklamą na tablice rejestracyjne. I spisujemy jakaś tam papierek (analogia do regulaminu sieci). Następnego dnia koło odpada bo śruby były źle przykręcone.

Kto ponosi odpowiedzialność za zniszczenia pojazdu oraz za ew. uszczerbek na zdrowiu itp.

Gdyby za bledy oprogramowania karali to Microsoft bylby niewyplacalny.

Inna sprawa ze straszyc kk za wykrycie bubla? Toz to trzeba naprawiac i dziekowac za informacje

Rozwiązujcie tego typu problemy poza forum. Bo wątek zaczyna się przeradzać w "kto ma większego".  Z jednej strony ktoś zarzuca dziury w wtyczce i dobrze, ale po co ciągnie temat? Napiszcie do siebie na priv. Tutaj dyskutujemy o "chwilówkach".

1 osoba lubi to

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

@Hicarian +1. Szkoda czasu forumowiczów, zakańczam ten temat ze swojej strony.

@AdamBoganD Jak dotychczas - nie było żadnego potwierdzenia swoich słów ze strony @kayman. Miało być hasło admina i wp key – a nie ma. Nawet URLa domeny z wtyczką nie ma. Równie dobrze mógłby napisać, że znalazł 8 luk i dzięki nim uzyskał dostęp do siedziby Pentagonu. Nie rozumiem czemu podłapaliście temat człowieka, który próbuje sprzedawać swoje usługi zastraszaniem. Jest jakimś uznanym ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa o którym nie słyszałem?

@st0per dziękować za BPR? Gdyby napisał na priv z dowodami/screenami i propozycją współpracy – byśmy się dogadali. Lecz póki co w żaden sposób nie potwierdził, że cokolwiek znalazł :D natomiast @adamBoganD już się boi instalować. 

6 godzin temu, Hicarian napisał:

Bo wątek zaczyna się przeradzać w "kto ma większego".

właśnie za offtop korzystających z niego przepraszam, nie będę edytował ani poprawiał już wypowiedzi bo napisałam to zgodnie z moją najlepszą wiedzą a to, że facet od wtyczki zamiast z niej skorzystać chce mnie do sądu podać za używanie przeglądarki ( :D ) to już jego sprawa

pozdr

1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

@Convertiser  umiesz czytać ze zrozumieniem? Czemu mnie tu wplątujesz skoro ani słowa nie powiedziałem?

EDIT: O Twojej wtyczce ani razu nic nie powiedziałem, a teraz powyżej mnie tu wplątujesz? Czekam na wyjaśnienie, jak go nie będzie uznaję to za czarny PR innej firmy konkurencyjnej.

Edytowano przez Finan

logo_novacash3.png

Chcesz stworzyć własny program partnerski? - porozmawiajmy o tym.

Szybka pożyczka online                                                     

@Finan w żaden sposób nie wplątuję Ciebie do tej sprawy. Ta cała sprawa to nieporozumienie, a ja niepotrzebnie wdałem się w dyskusję z trollem.

Fakty są takie, że w SERPach tej branży są strony o bardzo kiepskiej jakości, a takie które wyglądają porządnie, zawierają aktualne dane, ładują się szybko i skalują się na mobile można zliczyć na palcach jednej ręki. I właśnie tacy wydawcy zarabiają x100 razy więcej niż ci przeciętni. 

Wyszliśmy naprzeciw wydawcom i stworzyliśmy darmowe narzędzie (+ Data API), pozwalające przygotować atrakcyjnie wyglądający landing bez większych nakładów pracy. W skrócie wydawca dostaje za free:

1. Dostęp do API z aktualną bazą danych wszystkich pożyczek.

2. Nowocześnie wyglądające rankingi które można dowolnie dostosowywać do strony (wygląd, własne szablony, kolejność ofert, włączenie/wyłączenie ofert itp)

3. Możliwość automatycznego dostosowania kolejności ofert w zależności od swojego EPC

4. Automatyczne aktualizacje danych w ofertach (loga, warunki, promocje, nowe oferty)

5. Perfekcyjne dopasowanie wyglądu do urządzeń mobilnych

6. Możliwość reklamowania się w Google AdWords

7. Głęboka integracja z Google Analytics (jakie słowa kluczowe prowadzą do sprzedaży, jakie pozycje w jakich lokacjach konwertują itp)

8. Szybki start nowych kampanii i wyłączenie wygasających

9. Możliwość podpięcia zewnętrznych ofert, pochodzących od innych partnerów niezwiązanych z Convertiserem

Czy warto korzystać? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam. Można przecież to wszystko robić manualnie i dalej marnować swój czas. A można działać profesjonalnie - automatyzować wszystkie procesy biznesowe, a zaoszczędzony czas przeznaczać na bardziej priorytetowe zadania, które na pewno przełożą się na większe zyski: Realizacja strategii SEO; SEM/Arbitraż; Generacja leadów & E-mail marketing, etc, etc, etc. 

Nam jako sieci afiliacyjnej zależy przede wszystkim na budowaniu grona profesjonalnych marketerów i to właśnie dla nich regularnie wypuszczamy unikatowe produkty. 

Kwestia bezpieczeństwa: Zdajemy sobie sprawę, że błędy zdarzają się najlepszym, nawet najbardziej doświadczonym zespołom. (Tak jak np. ostatnia wpadka w GitLab podczas której zostały usunięte wszystkie dane tysięcy klientów). Dlatego kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i stabilność naszych produktów. W związku z zaistniałą sytuacją zrobiliśmy jeszcze jeden audyt aplikacji i nie wykryliśmy żadnych luk bezpieczeństwa w jej działaniu. Na tą chwilę nie mamy programu Bug Bounty (tzn nie rozdajemy nagród za znalezienie błędów), lecz w przypadku wykrycia i przekazania informacji na temat nieprawidłowego działania jakiejkolwiek części systemu zawsze staramy się naprawić usterkę w trybie natychmiastowym.

3 godziny temu, Convertiser napisał:

@Finan w żaden sposób nie wplątuję Ciebie do tej sprawy. Ta cała sprawa to nieporozumienie, a ja niepotrzebnie wdałem się w dyskusję z trollem.

Fakty są takie, że w SERPach tej branży są strony o bardzo kiepskiej jakości, a takie które wyglądają porządnie, zawierają aktualne dane, ładują się szybko i skalują się na mobile można zliczyć na palcach jednej ręki. I właśnie tacy wydawcy zarabiają x100 razy więcej niż ci przeciętni. 

Wyszliśmy naprzeciw wydawcom i stworzyliśmy darmowe narzędzie (+ Data API), pozwalające przygotować atrakcyjnie wyglądający landing bez większych nakładów pracy. W skrócie wydawca dostaje za free:

1. Dostęp do API z aktualną bazą danych wszystkich pożyczek.

2. Nowocześnie wyglądające rankingi które można dowolnie dostosowywać do strony (wygląd, własne szablony, kolejność ofert, włączenie/wyłączenie ofert itp)

3. Możliwość automatycznego dostosowania kolejności ofert w zależności od swojego EPC

4. Automatyczne aktualizacje danych w ofertach (loga, warunki, promocje, nowe oferty)

5. Perfekcyjne dopasowanie wyglądu do urządzeń mobilnych

6. Możliwość reklamowania się w Google AdWords

7. Głęboka integracja z Google Analytics (jakie słowa kluczowe prowadzą do sprzedaży, jakie pozycje w jakich lokacjach konwertują itp)

8. Szybki start nowych kampanii i wyłączenie wygasających

9. Możliwość podpięcia zewnętrznych ofert, pochodzących od innych partnerów niezwiązanych z Convertiserem

Czy warto korzystać? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam. Można przecież to wszystko robić manualnie i dalej marnować swój czas. A można działać profesjonalnie - automatyzować wszystkie procesy biznesowe, a zaoszczędzony czas przeznaczać na bardziej priorytetowe zadania, które na pewno przełożą się na większe zyski: Realizacja strategii SEO; SEM/Arbitraż; Generacja leadów & E-mail marketing, etc, etc, etc. 

Nam jako sieci afiliacyjnej zależy przede wszystkim na budowaniu grona profesjonalnych marketerów i to właśnie dla nich regularnie wypuszczamy unikatowe produkty. 

Kwestia bezpieczeństwa: Zdajemy sobie sprawę, że błędy zdarzają się najlepszym, nawet najbardziej doświadczonym zespołom. (Tak jak np. ostatnia wpadka w GitLab podczas której zostały usunięte wszystkie dane tysięcy klientów). Dlatego kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i stabilność naszych produktów. W związku z zaistniałą sytuacją zrobiliśmy jeszcze jeden audyt aplikacji i nie wykryliśmy żadnych luk bezpieczeństwa w jej działaniu. Na tą chwilę nie mamy programu Bug Bounty (tzn nie rozdajemy nagród za znalezienie błędów), lecz w przypadku wykrycia i przekazania informacji na temat nieprawidłowego działania jakiejkolwiek części systemu zawsze staramy się naprawić usterkę w trybie natychmiastowym.

I taka odpowiedź zdecydowanie lepiej wygląda niż straszenie kk

Nie mniej przydałoby się może zrobić jakiś test czy są dziury czy nie. Oby nie.

@Convertiser może pozwól @kayman zrobić włam przez którąś z tych 4 dziur.

Daj mu 48 godz i niech opublikuje logi/screeny. Jak nie będzie znaczy bullshit było.

1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.