Jump to content
libra

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

14 minut temu, AdamBoganD napisał:

wlasnie rozwazam wyl tej kampanii

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Rozwaz zatem wylaczenie wszystkich kampanii

14 minut temu, AdamBoganD napisał:

tak dobrze to nie ma z czegos trzeba zyc

Rozumiem zatem ze bulwersuje cie ze wierzyciel windykuje dluznika ale zamierzasz nadal sprzedawac pozyczki? Gdzie tu logika? 

• Like 1

Rozumiem zatem ze bulwersuje cie ze wierzyciel windykuje dluznika ale zamierzasz nadal sprzedawac pozyczki? Gdzie tu logika? 
bulwersuje sposob windykacji naruszajacy prawo, juz AntyWindyk sie tym zajal: -)

Tanie zakupy online https://promocje-w-sklepach.pl

Uwazaj by twoimi stronkami ktos sie nie zajal bo rowniez naruszaja prawo.  I nie tylko.  Naruszaja takze wytyczne reklamodawcow odnosnie reklamowania pozyczek haslami bez bik,  bez krd,  darmowa itp

• Sad 1

bulwersuje sposob windykacji naruszajacy prawo, juz AntyWindyk sie tym zajal: -)

Dokładnie, rażące naruszenie prawa ochrony konsumenta.

Cóż, jak to w życiu bywa.

*** piszę z fona ;-)

• Thanks 1

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

-> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

35 minut temu, st0per napisał:

Uwazaj by twoimi stronkami ktos sie nie zajal bo rowniez naruszaja prawo.  I nie tylko.  Naruszaja takze wytyczne reklamodawcow odnosnie reklamowania pozyczek haslami bez bik,  bez krd,  darmowa itp

Siedzę w tym od 7 lat i na bieżąco śledzę zmiany w prawie i wytycznych firm pożyczkowych. Jestem ciekawy, co dokładnie u niego ma naruszać prawo.

Chyba, że chodzi ci o pisanie pożyczka bez bik. Jeżeli w treści jest odpowiedź, czy ona jest bez sprawdzania w BIK i ma to potwierdzenie w umowie danej firmy, to nie widzę problemu.

• Thanks 1

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

16 minut temu, Hicarian napisał:

Chyba, że chodzi ci o pisanie pożyczka bez bik. Jeżeli w treści jest odpowiedź, czy ona jest bez sprawdzania w BIK i ma to potwierdzenie w umowie danej firmy, to nie widzę problemu.

zwłaszcza, że są takowe (bez bik, krd nie wszyscy sprawdzają) np. rapida z gwarantem ;-)

Panowie

nie-karm-trolla.jpg

• Like 1

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

32 minuty temu, Hicarian napisał:

Siedzę w tym od 7 lat i na bieżąco śledzę zmiany w prawie i wytycznych firm pożyczkowych. Jestem ciekawy, co dokładnie u niego ma naruszać prawo.

Jak zaplaci za audyt to dostanie kilka stron bledow.  Pierwszy z brzegu -  obietnica zatwierdzenia wniosku w PozyczkaPlus w 0 minut

Wrzucajac zdjecie kolega zachowal sie jak typowy hipokryta.  Narzeka na dzialania windykacyjne a sprzedaje produkty.  No chyba ze kompletnie nie ma pojecia o rynku i o tym ile osob nie splaca pozyczek.  Tyle ze to nie jest wytlumaczenie.  Ponadto brzydko piszac -  nie sra sie do wlasnego gniazda.  A to wlasnie zrobil.  Gdyby trzymac sie w 100% zasad to windykatorzy mogliby jedynie pisac listy w bialych kopertach z ukrytym nadawca. Tyle ze wtedy kolega nie zarobi bo firmom pozyczkowym biznes sie nie zepnie. 

Ostatecznie zas jesli wymaga sie czegos od drugiej strony to samemu trzeba byc czystym.  Stronki sa wadliwe,  wypadaloby zatem siedziec cicho.

48 minut temu, st0per napisał:

Pierwszy z brzegu -  obietnica zatwierdzenia wniosku w PozyczkaPlus w 0 minut

Dzięki, już poprawione, nie zauważyłem że zaptaszkowałem tę opcję w generatorze

Nie wiem co się stało, ale u mnie zupełnie cienko.

Właściwie to sezon się zaczyna a efektów brak jest tak samo jak latem.

Chyba zmiany w algorytmie googla znowu zmienione i pozycje stron znowu się obniżyły.

A co u Was słychać?

U mnie też kiepsko, mimo że strony nie spadły w wynikach.