Jump to content

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

4 godziny temu, noupe napisał:

Nie odpowiem ci na to pytanie, bo w PDM nie ma takich leadów za "60 groszy". Za to widziałem najmniejsze na kwotę około 2$,

są, są i to całkiem sporo za... $0,24 :) to chyba ich "ulubiona stawka" :D

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chyba to trochę inaczej działa. Klienci takich stron to zazwyczaj "desperados", biorą bez względu na warunki, byle kasę dostać. W regulaminie może być nawet bajka o Żwirku i Muchomorku. M

Jasne. Doskonale rozumiem. Na publicznym forum zawsze zapewnia się, że wszystko jest ok. Otóż nie jest. "Nieuczciwi" reklamodawcy zawsze wracają. A Wy, sieci afiliacyjne, zawsze udajecie, że wszystko

jak masz dowody to daj, wiem na 90% kto to, ale dowodów brak ;D, na razie. A to co napisał prawda. PM zaczął na PIO reklamować się kiedy okres świetności ten system ma za sobą. Taka prawda. A płakani

Posted Images

@up no najwyraźniej masz jakiegoś VIPa :) u mnie od jakiś 3 tygodni jest istna "fala" $0,24 ;)

piszę o rynku US :), w PL faktycznie poniżej bodajże $1,34 nie widziałem

Edited by qazy
25 minut temu, slss napisał:

Niedawno stworzyłem stronę dotyczącą chwilówek/pożyczek. Pobrałem oferty pożyczkowe z SP Bankiera. O co chodzi z tym PDM? Oni płacą za klika?

Owszem, odpalasz proxy i klikasz :lol: kasa jak byk

Tanie zakupy online https://promocje-w-sklepach.pl

Normalnie za wniosek wypełniony, a wniosek do najkrótszych nie należy. Za samo wypełnienie wniosku niezależnie jaki będzie końcowy status pożyczki (czy wypełni już bezpośrednio wniosek z linka polecającego, czy też nie) to otrzymasz około 1.70$ za taki wniosek, a jak otrzyma pożyczkę wnioskujący to około 16$.

Edited by noupe

^ dlatego doprosić się nie można chociażby o podzielenie takiego wniosku na kilka etapów, bo jak sam widzę gdzieś na stronach formularze "wodospady" z 37 polami jeden pod drugim to się odechciewa

^ dlatego doprosić się nie można chociażby o podzielenie takiego wniosku na kilka etapów, bo jak sam widzę gdzieś na stronach formularze "wodospady" z 37 polami jeden pod drugim to się odechciewa
ale widac pdm tego nie skumalo jeszcze

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

• 3 weeks later...

Może nie koniecznie na temat ale dziś na jednej ze stron (zajmującej się anty-windy-kacją) pojawił się obrazek dotyczący działań jednej z firm pożyczkowych (nie najlepiej o niej piszą w necie).

Dłużnik powinien kasę spłacać ale takie coś .....?!

23157082_1962792190672175_5509817398845096088_o.jpg