Jump to content

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

to byłoby prawie perpetum mobile :), jeśli chcesz bawić się w pp w tej branży musisz mieć dobrą stronę i sporo wiedzy i umiejętności aby wbić się w topy, a konkurencja jest spora. Zakup gotowej strony na allegro wbrew temu co piszą sprzedawcy, nie gwarantuje ci automatycznego zarabiania.

pieniądze nie śmierdzą www

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chyba to trochę inaczej działa. Klienci takich stron to zazwyczaj "desperados", biorą bez względu na warunki, byle kasę dostać. W regulaminie może być nawet bajka o Żwirku i Muchomorku. M

Jasne. Doskonale rozumiem. Na publicznym forum zawsze zapewnia się, że wszystko jest ok. Otóż nie jest. "Nieuczciwi" reklamodawcy zawsze wracają. A Wy, sieci afiliacyjne, zawsze udajecie, że wszystko

jak masz dowody to daj, wiem na 90% kto to, ale dowodów brak ;D, na razie. A to co napisał prawda. PM zaczął na PIO reklamować się kiedy okres świetności ten system ma za sobą. Taka prawda. A płakani

Posted Images

Dzięki za odpowiedzi. Gdyby opłacało się ładować pieniądze tylko w adwords i kosić pieniądze to faktycznie perpetum mobile :). Raczej niż za zarabianie, nastawiałem się na "badanie" tematu. Chce zobaczyć jak to działa od środka. Jaki ruch potrzebuje mniej więcej żeby zarobić "pisiont" groszy. Zobaczę po 2 miesiącach czy jest sens rozwijać temat czy nie. Jeżeli się okaże, że przechodzi np. 2% wniosków to będzie trzeba przemyśleć sens inwestowania. 

ps 

Dlaczego Bankier słaby?

12 godzin temu, Arkaszka napisał:

to byłoby prawie perpetum mobile :), jeśli chcesz bawić się w pp w tej branży musisz mieć dobrą stronę i sporo wiedzy i umiejętności aby wbić się w topy, a konkurencja jest spora. Zakup gotowej strony na allegro wbrew temu co piszą sprzedawcy, nie gwarantuje ci automatycznego zarabiania.

Bariera wiedzowa jest zdecydowanie niższa niż np. na Forexie, na którym musisz się po prostu znać, albo zlecać arty - ale i tak musisz wiedzieć, co copy napisał. 

Edited by Hicarian

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

12 godzin temu, turboburbo napisał:

Dlaczego Bankier słaby?

Bo ich system zliczania leadów chyba był projektowany jeszcze w 95' , i nie zawsze wszystko dobrze zlicza według mnie, jak przeniosłem się do innej sieci to miałem po prostu więcej za to samo, więc stąd takie wnioski. Generalnie jest wrażliwy na różne rzeczy które mogą się zdarzyć, i ci nie zliczy.

Co do adwords, może jakbyś miał, super doskonały landing page, i super speca od adwords który by to ustawił jak najlepiej się da, to może byś coś zarobił, ja byłem pod kreską, o pozycjonowaniu można zapomnieć, jak nie ma się środków (dużych). Ewentualnie możesz spróbować pod long tail, ale jakiś niszowych lokalnych fraz long tail, lub napisać masę artykułów, pod tematy co ludzie zainteresowani chwilówkami szukają, może czasem ktoś wejdzie i weźmie, też zdradzę jeden mój patent, fajnie jest łączyć różne systemy, np. porównywarkę i PDM, bo są najczęściej ludzie co wolą sami sobie pożyczkę wybrać przez porównywarkę, z wielu ofert, ale są też tacy leniwi lub zdesperowani, którzy próbowali już wszędzie, i wolą wysłać "jeden wniosek do wielu firm" i zobaczyć co się stanie, widząc też że to jest coś nowego. Miałem jeszcze opcje żeby doradca oddzwonił przez telefon, ale tego nie brali bo jak ktoś korzysta z internetu to nie po to by z jakimś cześkiem potem rozmawiać przez telefon. Myślę że jak łączysz różne rzeczy na jednej stronie, to masz większą konwersję, robiłem testy A/B i tak jest, musisz dawać im wybór.

Jeśli o internet chodzi, to raczej można mieć tani i gó*****y ruch, na którym nie zarobisz, i super jakości ruch ale drogi z adwords czy innych PPC, na którym też nie zarobisz.

Ja generalnie przestawiłem się na źródło ruchu z poza internetu, i trochę zarabiam sobie na tym, ale nie powiem co i jak :-P

Edited by Damino

lokalny fraz long tail musi być mocno rozbudowany, co najmniej kilkanaście, kilkadziesiąt miast i to sporych aby to miało sens, co wcale nie jest takie proste i trzeba się trochę napracować. Mi z czasów jak bawiłem się w PP, zostały w topach stronki z Wrocławia i Radomia, jakby ktoś chciał to mogę je odstąpić...

pieniądze nie śmierdzą www

• 2 weeks later...

Bankier zakończył dzisiaj rozliczenia. Wnioski które przeszły w sensie lead/sell to 30% wysłanych. Z jednej strony spodziewałem się mniej, jednak z drugiej, zostało kilkadziesiąt wniosków z  statusem "wysłany" . Parafrazując internetowym klasykiem -  "tak średnio bym powiedział..." Jak tam u Was ?