Jump to content

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chyba to trochę inaczej działa. Klienci takich stron to zazwyczaj "desperados", biorą bez względu na warunki, byle kasę dostać. W regulaminie może być nawet bajka o Żwirku i Muchomorku. M

Jasne. Doskonale rozumiem. Na publicznym forum zawsze zapewnia się, że wszystko jest ok. Otóż nie jest. "Nieuczciwi" reklamodawcy zawsze wracają. A Wy, sieci afiliacyjne, zawsze udajecie, że wszystko

jak masz dowody to daj, wiem na 90% kto to, ale dowodów brak ;D, na razie. A to co napisał prawda. PM zaczął na PIO reklamować się kiedy okres świetności ten system ma za sobą. Taka prawda. A płakani

Posted Images

Rozwiązujcie tego typu problemy poza forum. Bo wątek zaczyna się przeradzać w "kto ma większego".  Z jednej strony ktoś zarzuca dziury w wtyczce i dobrze, ale po co ciągnie temat? Napiszcie do siebie na priv. Tutaj dyskutujemy o "chwilówkach".

• Like 1

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

@Hicarian +1. Szkoda czasu forumowiczów, zakańczam ten temat ze swojej strony.

@AdamBoganD Jak dotychczas - nie było żadnego potwierdzenia swoich słów ze strony @kayman. Miało być hasło admina i wp key – a nie ma. Nawet URLa domeny z wtyczką nie ma. Równie dobrze mógłby napisać, że znalazł 8 luk i dzięki nim uzyskał dostęp do siedziby Pentagonu. Nie rozumiem czemu podłapaliście temat człowieka, który próbuje sprzedawać swoje usługi zastraszaniem. Jest jakimś uznanym ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa o którym nie słyszałem?

@st0per dziękować za BPR? Gdyby napisał na priv z dowodami/screenami i propozycją współpracy – byśmy się dogadali. Lecz póki co w żaden sposób nie potwierdził, że cokolwiek znalazł :D natomiast @adamBoganD już się boi instalować. 

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

6 godzin temu, Hicarian napisał:

Bo wątek zaczyna się przeradzać w "kto ma większego".

właśnie za offtop korzystających z niego przepraszam, nie będę edytował ani poprawiał już wypowiedzi bo napisałam to zgodnie z moją najlepszą wiedzą a to, że facet od wtyczki zamiast z niej skorzystać chce mnie do sądu podać za używanie przeglądarki ( :D ) to już jego sprawa

pozdr

• Like 1

programista, webmaster, strony internetowe, Warszawa

opublikuję za darmo merytoryczny artykuł z linkiem (linkami) na stronie pinos.pl, kategorie: webmasterka, seo, oprogramowanie, php, js html, css, frameworks, ludzie związani z internetem etc.

@Convertiser  umiesz czytać ze zrozumieniem? Czemu mnie tu wplątujesz skoro ani słowa nie powiedziałem?

EDIT: O Twojej wtyczce ani razu nic nie powiedziałem, a teraz powyżej mnie tu wplątujesz? Czekam na wyjaśnienie, jak go nie będzie uznaję to za czarny PR innej firmy konkurencyjnej.

Edited by Finan

Portal dla lekarzy i pacjentów - wkrótce start.

@Finan w żaden sposób nie wplątuję Ciebie do tej sprawy. Ta cała sprawa to nieporozumienie, a ja niepotrzebnie wdałem się w dyskusję z trollem.

Fakty są takie, że w SERPach tej branży są strony o bardzo kiepskiej jakości, a takie które wyglądają porządnie, zawierają aktualne dane, ładują się szybko i skalują się na mobile można zliczyć na palcach jednej ręki. I właśnie tacy wydawcy zarabiają x100 razy więcej niż ci przeciętni. 

Wyszliśmy naprzeciw wydawcom i stworzyliśmy darmowe narzędzie (+ Data API), pozwalające przygotować atrakcyjnie wyglądający landing bez większych nakładów pracy. W skrócie wydawca dostaje za free:

1. Dostęp do API z aktualną bazą danych wszystkich pożyczek.

2. Nowocześnie wyglądające rankingi które można dowolnie dostosowywać do strony (wygląd, własne szablony, kolejność ofert, włączenie/wyłączenie ofert itp)

3. Możliwość automatycznego dostosowania kolejności ofert w zależności od swojego EPC

4. Automatyczne aktualizacje danych w ofertach (loga, warunki, promocje, nowe oferty)

5. Perfekcyjne dopasowanie wyglądu do urządzeń mobilnych

6. Możliwość reklamowania się w Google AdWords

7. Głęboka integracja z Google Analytics (jakie słowa kluczowe prowadzą do sprzedaży, jakie pozycje w jakich lokacjach konwertują itp)

8. Szybki start nowych kampanii i wyłączenie wygasających

9. Możliwość podpięcia zewnętrznych ofert, pochodzących od innych partnerów niezwiązanych z Convertiserem

Czy warto korzystać? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam. Można przecież to wszystko robić manualnie i dalej marnować swój czas. A można działać profesjonalnie - automatyzować wszystkie procesy biznesowe, a zaoszczędzony czas przeznaczać na bardziej priorytetowe zadania, które na pewno przełożą się na większe zyski: Realizacja strategii SEO; SEM/Arbitraż; Generacja leadów & E-mail marketing, etc, etc, etc. 

Nam jako sieci afiliacyjnej zależy przede wszystkim na budowaniu grona profesjonalnych marketerów i to właśnie dla nich regularnie wypuszczamy unikatowe produkty. 

Kwestia bezpieczeństwa: Zdajemy sobie sprawę, że błędy zdarzają się najlepszym, nawet najbardziej doświadczonym zespołom. (Tak jak np. ostatnia wpadka w GitLab podczas której zostały usunięte wszystkie dane tysięcy klientów). Dlatego kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i stabilność naszych produktów. W związku z zaistniałą sytuacją zrobiliśmy jeszcze jeden audyt aplikacji i nie wykryliśmy żadnych luk bezpieczeństwa w jej działaniu. Na tą chwilę nie mamy programu Bug Bounty (tzn nie rozdajemy nagród za znalezienie błędów), lecz w przypadku wykrycia i przekazania informacji na temat nieprawidłowego działania jakiejkolwiek części systemu zawsze staramy się naprawić usterkę w trybie natychmiastowym.

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

3 godziny temu, Convertiser napisał:

@Finan w żaden sposób nie wplątuję Ciebie do tej sprawy. Ta cała sprawa to nieporozumienie, a ja niepotrzebnie wdałem się w dyskusję z trollem.

Fakty są takie, że w SERPach tej branży są strony o bardzo kiepskiej jakości, a takie które wyglądają porządnie, zawierają aktualne dane, ładują się szybko i skalują się na mobile można zliczyć na palcach jednej ręki. I właśnie tacy wydawcy zarabiają x100 razy więcej niż ci przeciętni. 

Wyszliśmy naprzeciw wydawcom i stworzyliśmy darmowe narzędzie (+ Data API), pozwalające przygotować atrakcyjnie wyglądający landing bez większych nakładów pracy. W skrócie wydawca dostaje za free:

1. Dostęp do API z aktualną bazą danych wszystkich pożyczek.

2. Nowocześnie wyglądające rankingi które można dowolnie dostosowywać do strony (wygląd, własne szablony, kolejność ofert, włączenie/wyłączenie ofert itp)

3. Możliwość automatycznego dostosowania kolejności ofert w zależności od swojego EPC

4. Automatyczne aktualizacje danych w ofertach (loga, warunki, promocje, nowe oferty)

5. Perfekcyjne dopasowanie wyglądu do urządzeń mobilnych

6. Możliwość reklamowania się w Google AdWords

7. Głęboka integracja z Google Analytics (jakie słowa kluczowe prowadzą do sprzedaży, jakie pozycje w jakich lokacjach konwertują itp)

8. Szybki start nowych kampanii i wyłączenie wygasających

9. Możliwość podpięcia zewnętrznych ofert, pochodzących od innych partnerów niezwiązanych z Convertiserem

Czy warto korzystać? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam. Można przecież to wszystko robić manualnie i dalej marnować swój czas. A można działać profesjonalnie - automatyzować wszystkie procesy biznesowe, a zaoszczędzony czas przeznaczać na bardziej priorytetowe zadania, które na pewno przełożą się na większe zyski: Realizacja strategii SEO; SEM/Arbitraż; Generacja leadów & E-mail marketing, etc, etc, etc. 

Nam jako sieci afiliacyjnej zależy przede wszystkim na budowaniu grona profesjonalnych marketerów i to właśnie dla nich regularnie wypuszczamy unikatowe produkty. 

Kwestia bezpieczeństwa: Zdajemy sobie sprawę, że błędy zdarzają się najlepszym, nawet najbardziej doświadczonym zespołom. (Tak jak np. ostatnia wpadka w GitLab podczas której zostały usunięte wszystkie dane tysięcy klientów). Dlatego kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i stabilność naszych produktów. W związku z zaistniałą sytuacją zrobiliśmy jeszcze jeden audyt aplikacji i nie wykryliśmy żadnych luk bezpieczeństwa w jej działaniu. Na tą chwilę nie mamy programu Bug Bounty (tzn nie rozdajemy nagród za znalezienie błędów), lecz w przypadku wykrycia i przekazania informacji na temat nieprawidłowego działania jakiejkolwiek części systemu zawsze staramy się naprawić usterkę w trybie natychmiastowym.

I taka odpowiedź zdecydowanie lepiej wygląda niż straszenie kk

• 4 weeks later...
Rynek USA w ciągu ostatnich 3 lat przeszedł sporo zmian regulacyjnych i na nowo zauważyliśmy ogromne zainteresowanie od strony skupujących leady. Dzięki czemu ponownie aktywowaliśmy możliwość generowania leadów.

Warto dodać, że stawki za leada na tym rynku osiągają aż do 180$.

W naszym panelu juz są dostępne nowe Landing Page + kreacje mailingowe, które są w pełni zgodne z regulacjami prawnymi oraz OLA best practices.

v2s.jpg

Dodatkowo jesteśmy na etapie przygotowywania dwóch nowych produktów: pożyczki biznesowe dla firm oraz pożyczki pod zastaw samochodów.

O wszystkich nowościach, będziemy Was informowali na bieżąco.

Jeśli jesteś zainteresowany generowaniem ruchu na rynek USA, to napisz taką informację do swojego Account Managera. 

v2.jpg

• 4 weeks later...
Dnia 8.08.2017 o 11:52, LeadsMansion napisał:

W naszym panelu juz są dostępne nowe Landing Page + kreacje mailingowe, które są w pełni zgodne z regulacjami prawnymi oraz OLA best practices.

A co się stało z poprzednimi ofertami na USA?

W tej chwili jest tylko 5 ofert a zniknęły poprzednie.

Co teraz?

Edited by Aklib

Witam.

Jakiś czas temu postanowiłem podjąć próbę zarabiania w pp. Jako totalny laik w temacie zarabiania postawiłem prosty serwis i podpiąłem go pod program bankiera. Serwis nie jest zoptymalizowany. Pierwsza myśl to adwords i testy czy jest sens angażować w przyszłości środki w optymalizację/budowę nowego serwisu pod pozycjonowanie. Teraz czekam na rozliczenie pierwszego miesiąca w pp i okaże się, czy i jak dużo przepaliłem pieniędzy na adwords :P. Planując sobie jakieś skromne ruchy na przyszłość trafiłem na to forum. Poczytałem trochę i stało się jasne, że pozycjonowanie fraz finansowych do tanich nie należy(głupi ja -  TERAZ już wiem, że to oczywista oczywistość). Zastanawiam się jakim budżetem trzeba dysponować na pozycjonowanie fraz typu "chwilówka" itd. Pewnie, że stawki są różne i oferty będą od 19zł do 50k. Jednym słowem o topach przestałem marzyć :P . Idąc krok dalej, jest sens walczyć o np. top 7-20 i z jakim kosztem się to może wiązać? Pozwolę sobie zadać jeszcze 4 inne pytania ale już mniej istotne:

1.Jaki macie średnio stosunek wniosków wysłanych do zatwierdzonych?

1.Jaki macie średni stosunek wejść na stronę do wysłanych wniosków ?

2.Ile wynosi u Was mniej więcej stosunek wniosków klikniętych do wysłanych?

3. Ostatnie pytanie to już całkowicie mało istotne, bo będę znał odpowiedź po rozliczeniu miesiąca w bankierze, ale ciekawość mnie zżera.Czy status każdego wniosku zmienia się automatycznie  z kliknięty na wysłany(po spełnieniu wymagań reklamodawcy itd), czy rzeczywista ilość wysłanych wniosków wyjdzie dopiero po rozliczeniu miesiąca ?

Dzięki serdecznie za ewentualne odpowiedzi :)

• Like 1

Może poczekaj aż bankier rozliczy sierpień, policz koszty (adwords) i napisz ile czego miałeś (wejścia, kliki, wnioski wysłane i wnioski zaakceptowane), wtedy może ktoś policzy swoje i powie czy masz lepiej czy gorzej.