Jump to content
libra

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

na dorosłym rynku [...] 

firma "A" nie może udzielić pożyczki jeśli klient już ma X szt. niespłaconych pożyczek w dowolnych innych firmach

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Patrz wyżej - w PL nie ma takiej możliwości przez najbliższych X lat.. parabanki nie będą chciały uczestniczyć w takiej opcji a banki nie pozbędą się konsolidacji z oferty. 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

u Was też taka bieda z PDM? Maksymalnie łapię od 1.54 do 1.86 $

U mnie podobnie ale jest znacznie lepiej niż było ze względu na duży ruch. U mnie akurat grudzień jest super. Jakby jeszcze wpadły jakieś dobre sprzedaże ... Ale szkoda gdybać. Po drodze próbowaliśmy znowu Novema, porażka. Kiedyś to przynajmniej 50% nam wypłacali tego co uzbieraliśmy. Więc ja jestem zadowolony. Lepsze to niż chodzić do pracy codziennie :)

Dla chętnych kod do rejestracji w PDM: 3bc16528ce125db14ca939cc5d09ef35, 5f32de875d45525ce40d6c2595ddaea6

Jak ktoś będzie chciał jeszcze spróbować to piszcie na priv, dam mojego refa z zaproszeniem

Wy tak na serio polecacie sobie firmę, która wam płaci groszaki za leady? Lepiej już na Adsense zarobicie. 

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

czy dostaliście dzis pieniadze od Paydaymansion?

Właśnie dotarły pieniądze :) ale dzięki za odzew.

Tak jest zawsze, zmienia się na drugi dzień dopiero. 01. i 16. dnia są trzy emaile (1: processed (z kwotą), 2. in_progress i 3. paid (zazwyczaj koło 10-11 rano), przelewy idą przez polskiego pośrednika więc zazwyczaj są 2. lub 3. sesją elixir.

• Like 1

1 godzinę temu, noupe napisał:

Tak jest zawsze, zmienia się na drugi dzień dopiero. 01. i 16. dnia są trzy emaile (1: processed (z kwotą), 2. in_progress i 3. paid (zazwyczaj koło 10-11 rano), przelewy idą przez polskiego pośrednika więc zazwyczaj są 2. lub 3. sesją elixir.

Dokładnie jak napisałeś.Wiem o tym bo działam tam już bardzo długo.Niestety, ale od jakiegoś czasu tak już to nie funkcjonuje, niestety są opóźnienia.

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online           

Usługi Finansowe Lublin                                         

Ja nigdy nie miałem opóźnienia - serio o_O

Zawsze mi wchodzi od nich przelew popołudniu 1. albo 16. (no chyba, że to święto albo weekend, wtedy w pierwszy dzień wolny).

• Like 1

Ja to widzę tak że jak przestałem u nich działać w większej skali jakiś czas temu to PDM stwierdziło że chyba nie warto dbać o kogoś kto ma do wypłaty 40$

EDIT: Kiedyś nawet do nich pisałem czemu nie ma wypłat w terminie, do dziś nie dostałem odpowiedzi, a minęło ze 3 miesiące już.

Żeby nie było oczywiście wypłacili to, nie mam zamiaru oczerniać ich jako konkurencja.Kiedyś jak pamiętam to wypłacali nawet kilka dni przed terminem jak np. 16 czy 1 wypadało święto lub dzień wolny od pracy.

Edited by Finan

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online           

Usługi Finansowe Lublin                                         

3 minutes ago, matoo said:

A flaszkę na święta od nich nie dostałeś? ;)

Flaszkę to mają chyba ci co zarabiają tyle co w ich emailach motywacyjnych pisze: "Zacznij zarabiać 300-1000 USD dziennie"

3 minutes ago, Damino said:

Flaszkę to mają chyba ci co zarabiają tyle co w ich emailach motywacyjnych pisze: "Zacznij zarabiać 300-1000 USD dziennie"

To mnie chyba orżnęli zdrowo na kasę :)