Jump to content

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chyba to trochę inaczej działa. Klienci takich stron to zazwyczaj "desperados", biorą bez względu na warunki, byle kasę dostać. W regulaminie może być nawet bajka o Żwirku i Muchomorku. M

Jasne. Doskonale rozumiem. Na publicznym forum zawsze zapewnia się, że wszystko jest ok. Otóż nie jest. "Nieuczciwi" reklamodawcy zawsze wracają. A Wy, sieci afiliacyjne, zawsze udajecie, że wszystko

jak masz dowody to daj, wiem na 90% kto to, ale dowodów brak ;D, na razie. A to co napisał prawda. PM zaczął na PIO reklamować się kiedy okres świetności ten system ma za sobą. Taka prawda. A płakani

Posted Images

Widać odczuwalny wpływ 500+ na zainteresowanie pożyczkami.

Wydaje się, że zbiory w tym sezonie będą bardzo niskie.

Sprawa jest dość oczywista, po co komu pożyczka 500zł czy 1.000zł jak on ma 500+ często x2 lub x3.

Co o tym sądzicie, może się mylę?

Może to tez wynikać z:

• okresu wakacyjnego, w którym są spadki ilości leadów
  • zwiększenia wymagań by otrzymać pożyczkę (teraz są takie wymagania jak na kredyty w bankach, a jak ktoś by miał otrzymać chwilówkę to pewnie i w banku by dostał dużo tańszy kredyt)
  • większa liczba negatywnych wniosków (sprawdzanie wszystkich baz tj. KRD, Erif, Infomonitor i z BIK na czele, teraz jeszcze dochodzi baza firm pozabankowych, które wymieniają się informacjami o dłużnikach

Ale wiadomo też, że może być tak jak mówicie - wpływ pyńćset (500, 1000, 15000...) plus.

Ja to czekam tylko jak komuś zarobki w adsense spadną i zgoni to na 500+ :D

Post z serii "nie znam się, ale wypowiem się". Dziwi mnie, że ludziom się chce pisać głupoty dla samego pisania

Jeśli Was to pocieszy to sprzedaż w pozabankówce idzie słabo nie tylko w internecie, w innych kanałach sprzedaży podobnie. I to nie tylko z uwagi na 500+, ale również z uwagi na marcowe zmiany. W najbliższym czasie firmy nadal będą odchodzić od sprzedaży chwilówek a poszerzać ofertę ratalnych. Wiązać się to będzie w wnikliwszą oceną klientów (bazy, bazy, bazy...), ale za to kwoty będą wyższe. Stawki w afiliacji również wzrosną. Czekajcie spokojnie :) Będzie mniejszy wolumen, ale FV nie powinna spadać.

Post z serii "nie znam się, ale wypowiem się". Dziwi mnie, że ludziom się chce pisać głupoty dla samego pisania

Ten post miał pokazać, że ludzie za wszystko obecnie obwiniają program 500+,

-ktoś odszedł z pracy wina 500+,

-spadek zarobków w pp - wina 500+,

-ludzie nie chcą pracować - wina 500+,

-tłoczno nad morzem - wina 500+

itd.

Nie biorą natomiast pod uwagę innych możliwych przyczyn bo najłatwiej zgonić na 500+.

Edited by janekszeryf

Ten post miał pokazać, że ludzie za wszystko obecnie obwiniają program 500+,

-ktoś odszedł z pracy wina 500+,

-spadek zarobków w pp - wina 500+,

-ludzie nie chcą pracować - wina 500+,

-tłoczno nad morzem - wina 500+

itd.

Nie biorą natomiast pod uwagę innych możliwych przyczyn bo najłatwiej zgonić na 500+.

Jak chcesz o 500+ pogadać to poszukaj forum politycznego. Ekonomicznego nie polecam bo Cię tylko zjadą za pozytywne (jak wnioskuję) nastawienie do tego rozdawnictwa na kredyt.

I tutaj rozmawiamy o chwilówkach. Nikogo nie obchodzi morze, odejścia z pracy i inne rzeczy o których piszesz

Nowy affilant - Credy. Ktoś coś u nich testuje?

Ja z Credy współpracuje już od ponad roku i współpraca układa się jak najbardziej ok, wypłaty bez opóźnień, tyle ze ja promowałem ten ich główny produkt Credy. Widzę że teraz włączyli u siebie również inne marki i firmy, ale nie miałem okazji sprawdzić.

logo-pf1.png

Zaden nowy. Raczej unikac

Pewnie chodzi mu o AdCredy (sieć afiliacyjna - różne programy finansowe), to własność Credy (tego wcześniejszego programu, gdzie wypełniało się jeden wniosek).

screenshot_590.jpg

screenshot_591.jpg

Edited by noupe
  • Like 1