Jump to content

Recommended Posts

Witam posiadam 2 domeny podpięte pod jeden serwer. Serwer stoi na mintshost. Jedna domena także jest na mintshost, a druga jest z superhosta (Zmieniłem dns'y)

Domena1 - minsthost(stara, razem z serwerem zamówiona), Domena2 -superhost (nowa)

Zrobiłem przekierowanie z domeny starej na nową.

Wchodząc w ftp w domain sa 2 foldery:

domena1 -Tutaj są wszystkie pliki od początku (Blog prawie roczny)

domena2 -Tutaj folder był pusty, co było powodem, że po wejściu w domenę komunikat prosił mnie wgranie plików na serwer do public_html.

Skopiowałem całą zawartość z domena1(filezilla) i wkleiłem do folderu domena2. Teraz mam te same pliki w obu folderach.

Moim problemem jest to, iż wchodząc w domena1, przekierowuje mnie dobrze na domena2, a tam wyskakuje komunikat:

Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań

Wiecie o co chodzi? Jeżeli tak to bardzo was proszę o pomoc. Stronka już przez te kłopoty nie chodzi 2 dni.

Edited by aleks1723
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Jaro1221
   Chciałbym prosić o radę odnośnie optymalizacji podstrony serwisu.
   Zależy mi na frazie, która składa się z 3 słów: "wynajem samochodów gdańsk".
   W tej chwili adres podstrony optymalizowanej pod tę frazę brzmi domena.pl/gdansk  i rodzi się pytanie - czy nie byłoby lepiej, gdyby brzmiał domena.pl/wynajem-samochodow-gdansk ?
   No i jeśli tak - to czy przekierowanie 301 podstrony na nowy adres nie osłabi już dodanych linków? 
    
   Jeszcze drugi case: gdy mam domenę załóżmy sprzedaz-rowerów.pl i chcę zrobić podstronę dla warszawy zoptymalizowaną pod frazę "sprzedaż rowerów warszawa" to czy url sprzedaz-rowerow.pl/warszawa jest OK - wyszukiwarka potraktuje słowa z domeny i podstrony jak jedną całość, czy lepiej powtórzyć na podstronie całą frazę, analogicznie do wypożyczalni? (Rodzi się pytanie czy te słowa w URL mają wpływ na rankowanie)
  • By pozycjoner89
   Witam
    
   Na wstępnie pragnę poinformować, iż nie jestem do końca pewien czy zakładam temat w stosownym dziale. Jeżeli tak nie jest, to bardzo proszę o przeniesienie.
    
   Przechodząc już do meritum chciałbym prosić o fachową poradę odnośnie problemu jaki mnie nurtuje. Otóż w sierpniu 2017 roku wziąłem sobie na nazwa.pl darmową domenę na okres 1 roku z zamiarem postawienia pewnej strony zarobkowej. W tamtym okresie nie miałem jeszcze zbyt dużej wiedzy nt. SEO, stąd też przy wyborze domeny nie przeprowadzałem zbyt gruntownych analiz, tylko wyselekcjonowałem z tych darmowych które były dostępne jedną, która najbardziej mi odpowiadała i wziąłem się za robotę. Wspomniana domena zawiera główne słowo kluczowe na które chciałem pozycjonować, natomiast na dzień dzisiejszy wiem na 100%, że można było wybrać coś zdecydowanie lepszego. Początkowo nie przywiązywałem do tego zbyt wielkiej uwagi, ponieważ nie wiedziałem czy w ogóle uda mi się jakkolwiek wybić stronkę w SERP-ach. Z czasem jednak udało się pogłębić wiedzę i osiągnąć przyzwoite rezultaty. Strona może nie jest nawet w TOP 3 na główny keyword, natomiast zajmuje różne pozycje w zakresie 4-20 na wiele ciekawych keywordów, które odkryłem z czasem i przynosi w miarę przyzwoity dochód. W 3-4 tygodniu sierpnia kończy się ważność domeny i będę mógł ją przedłużyć na kolejny rok za około 130zł.
    
   Pytanie: czy jest opcja by przeskoczyć na nową,  atrakcyjniejszą domenę i nie stracić przy tym pozycji, które udało się dotychczas wypracować? Słyszałem, że można zastosować przekierowanie bodajże 301(???), lecz nie wiem do końca czy przeniesie to całą moc na nową domenę. Czy warto ryzykować czy lepiej zapłacić po prostu te 130zł i mieć święty spokój? Proszę o poradę.
  • By mefi
   Witam,
    
   mam pytanie odnośnie wtyczki do forum phpBB.
    
   Chodzi o to, aby dla nieistniejących tematów, które kiedyś zostały za-indeksowane było wykonane przekierowanie 301 na stronę główną forum.
    
   Musi to iść z automatu, gdyż nie jest to kwestia jednej strony.
    
   Czy, ktoś zna jakieś ciekawe rozwiązania lub pomysły na to?
  • By wariat123
   Hej, próbuje wykonać przekierowanie 301 ze starej domeny(wraz z podstronami) na nowy nową domene(a dokladnie na podstrone)
   czyli robie przkierowanie z www.staradomena.pl na https://www.nowadomena.pl/podstrona
    
   zrobiłęm przekierowanie za pomocą kodu:
   RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule (.*) https://www.nowadomena.pl/podstrona$1 [R=301,L] przekierowanie działa tylko ze strony głównej, jeśli wchodzę z podstorny np www.staradomena.pl/podstrona to przekierowuje mnie na https://www.nowadomena.pl/podstrona/podstrona
   Czy ktoś pomoże mi ogarnąć temat?
    
    
  • By Saszestw
   Zwracam się do specjalistów o pomoc. Informatyk przenosił mi stronę z html na CMS. Wcześniejsza strona była pozycjonowana, wiele fraz było w top3. Nowa strona w CMS ma nowe linki. Poprosiłam, aby wykonano przekierowania 301 na nowe podstrony. Informatyk utrzymuje, że takie przekierowania są, jednak frazy poleciały w dół i od tygodnia nic się nie zmienia. Czy ktoś coś może pomóc? (
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy