Jump to content

SCRAPER do zbierania grup docelowych na Facebook'u

Recommended Posts

• Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W pierwszym poście stoi: Cena za dożywotnią licencję to 197 zł Jeśli więc ktoś kupił wg tej zasady, to reszta tłumaczeń jest mizerna. Choć to nie pierwszy jest przypadek takiej żonglerki, bo coś si

Pokaż mi gdzie było napisane że kupujesz narzędzie dożywotnie ?

W pierwszym poście stoi:

Cena za dożywotnią licencję to 197 zł

Jeśli więc ktoś kupił wg tej zasady, to reszta tłumaczeń jest mizerna.

Choć to nie pierwszy jest przypadek takiej żonglerki, bo coś się odwidziało, albo poczuło się pieniądze większe. Sprzedawać i tworzyć oferty też trzeba umieć i mieć klasę.

• Like 1

Też uważam że za drogo. Byłoby połowę mniej to bym się nie zastanawiał. Spróbuję za radą Analityka zautomatyzowac pracę przegladarki właśnie iMacros, przecież tak naprawdę chodzi o wyciagniecie ID uzytkownika FB. A właściwie o adres email FB. poszperałem i znalzłem :)

Edited by szyszy
  • 3 weeks later...
Tutoriale są w imacro:

ekstrakcja jakichkolwiek danych

Firefox>okno imacro>Folder Demo>Demo-Extract.iim

tam zobaczysz jak można wyciągać dane z tabel/divów

zapis do pliku

Demo-SaveAs.iim

Firefox>okno imacro>Folder Demo.iim

• 3 months later...

Z tego co się orientuję, to od długiego czerwcowego weekendu nie można już tworzyć Custom Audience pobranych za pomocą scrapperów generujących e-maile typu jan.kowalski@facebook.com więc aplikacja chyba już jest warta tyle co nic.

Tanie odnowienia domen! dactive.pl
Domeny *.pl za 69,99 zł, *com za 48,69 zł, com.pl za 56,30 zł - netto
Przy większej liczbie odnowień, możliwość negocjacji cen.

Z tego co się orientuję, to od długiego czerwcowego weekendu nie można już tworzyć Custom Audience pobranych za pomocą scrapperów generujących e-maile typu jan.kowalski@facebook.com więc aplikacja chyba już jest warta tyle co nic.

Tak, potwierdzam. Z listy 10k maili wczytuje 10 ( słownie: 10).

Tak, scrapowanie się skończyło, polecam zapoznać się z informacjami we wpisie: 

http://blog.getall.pl/?p=170

Na ukończeniu jest już nowe narzędzie do kolejnego sposobu :)

Pozdrawiam

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By bentros
      Witam!
      Mam na sprzedaż cały fanpage (który cały czas rośnie). Stronę prowadziła TYLKO jedna osoba i NIGDY nie były kupowane żadne polubienia itp.
      Jak na tą ilość like'ów (na ten moment 27 250) zasięgi są naprawdę bardzo dobre (2,3mln/msc)

Codziennie przybywa 200-400 nowych fanów.
      Linki i screeny oczywiście na priv.

Fanpage nie posiada również żadnych ograniczeń, można je wszędzie podpinać w razie możliwości, bez żadnych ostrzeżeń czy banów na określony czas. Można dodać reklamy, posty sponsorowane itp.
      Sprzedaje moją całą pracę włożoną w ten fanpage NA WŁASNOŚĆ.

Cena: 2000zł

kontakt: rafal00pl@gmail.com

• By Mclain
      Zlecę promocję mojego kanału na YT, zależy mi na dużej liczbie wyświetleń, ale nie za wszelką cenę. Chciałbym, żeby pozycjonować te filmy głównie na frazy kluczowe, chyba że masz ciekawszy pomysł, chętnie posłucham propozycji.

Mail podaję zgodnie z wymaganiami regulaminu mclain(na)op.pl
      Natomiast preferuję kontakt na forum na priv.
    • By FancyFactory
      Oferuję przygotowanie dedykowanych historii obrazkowych łączących przekaz marketingowy z elementami humorystycznymi. Wszystko w atrakcyjnej, przyciągającej uwagę oprawie graficznej. Tworząc scenariusz uwzględniają specyfikę branży i profil odbiorcy, tak by w sposób możliwie zabawny i oryginalny kreować pozytywny wizerunek marki. 

TEL. 500737509

E-MAIL: kontakt@saltomortale.pl

OFERTA I PORTFOLIO: saltomortale.pl

• By rokko
      Sprzedam domenę: ChatBoty.pl

Sprzedaż za pośrednictwem Aftermarket. FV od Aftermarket.
      Szczegóły: https://www.aftermarket.pl/domena/chatboty.pl/

Kontakt za pośrednictwem Aftermarket lub poprzez e-mail: kontakt(małpa)socialtrends.pl

Zobacz również najnowsze aukcje od 1 PLN - https://bit.ly/aukcje_od_1_pln

Pozdrawiam,
      Mariusz
    • By maciejnaw
      Cześć,
      Czy jest jakieś narzędzie, którym możemy zrzucić do CSV lub chociaż podejrzeć zbiorczo listę podstron z danej domeny + liczbę polubień / udostępnień przycisku wygenerowanego pod tym adresem https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button/ ? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy