Jump to content

Co Się Dzieje , Zmiana ( Modyfikacja ) Algorytmu ?

Recommended Posts

Kilku klientów prawie wyindeksowało , spadki o kilkadziesiąt pozycji do nieobecności nawet.

Nawet witrynę nie ruszaną żadnym linkiem trzymającą się dzięki optymalizacji.

Wie ktoś coś ? ,Może ktoś ma podobne objawy ?

• Replies 590
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety jeśli ktoś nie potrafi zrobić takiej strony i wbić jej w topy to pozostaje mu tylko wyrzucanie swoich frustracji na forum google i słanie setek spam raportów. Coś na zasadzie: "Ja nie potraf

To ja też powiem wprost - takie bzdury może napisać tylko nieudacznik, który jest leniem i nie potrafi nic wykombinować. To taki ktoś, kto zawsze jest w tyle i nie potrafi sobie poradzić z żadną konku

Tyle ode mnie.

prawie wyindeksowało

Mi wyindeksowało do zera :]

Nawet witrynę nie ruszaną żadnym linkiem trzymającą się dzięki optymalizacji.

Nie wiesz że teraz się nie linkuje ?

SEO is dead

Leci sobie updajt. Tylko jeszcze nie wiem, czy to sprawa wycinki, czy nowe większe rozdanie filtrów algorytmicznych :)

Edited by zakręcony

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Ja już mam dość tej naszej narodowej bierności i pozwalania sobie narobić na głowę. Niszczą małe firmy, wyzyskują na adwords, nie płacą podatków. Ile jeszcze można znosić ? To jest okupacja 21 wieku. Jak jest okupacja to i jest ruch oporu - nie napiszę publicznie co właśnie robię ale gorzko finansowo pożałują tego co robią. Wszystko im się odbije czkawką. Jeżeli są na forum chętni się przyłączyć (szczególnie programiści) zapraszam na PW.

• Like 1

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Skalmar
      Zauważyłem, że po optymalizacja strony i jej ponownym zindeksowaniu efekty (wzrost pozycji) widać niemal z dnia na dzień. 

Niestety w przypadku linkowania jak wiadomo Google opóźniania reakcję (pewnie, żeby utrudnić pozycjonowanie).
      Dlatego ośmielam się zaproponować, abyśmy w tym wątku umieszczali ramy czasowe reakcji G.
      Czyli po jakim czasie: najwcześniej zauważył ktoś z nas wzrost pozycji oraz maksymalny czas po którym widać zmianę. 

Zrobiłem w tym celu ankietę, żeby łatwiej było zebrać wyniki. 

Czy możecie podzielić się swoim doświadczeniami (z ostatnich miesięcy) po jakim czasie od podlinkowania widzicie efekty w google? 

• By pozycjonowanie
      Witam Kolegów po fachu
      Rzadko się odzywam jednak często czytam PIO Jednak dzisiaj postanowiłem coś skrobnąć od niechcenia
      Od dwóch dni zauważyłem "drobne" przetasowania w serpach i chciałbym o potwierdzenie moich obserwacji. Co prawda doczytałem się na jednym blożku Białego Rycerza że coś jest na rzeczy jednak Wasze opinie są dla mnie 100 razy cenniejsze.
      Tak więc zauważyliście coś czy u Was wszystko po staremu ?
    • By Tomasz Jaje
      Witam, jestem poczatkujacy bardzo basuje na darmowych szablonach. Potrzebuje pomocy, dla kogos kto sie zna to 2 min czasu. Sciagnąłem gotowy szablon i jest pewien prblem w kodzie nie potrafie zmienic/ usunać głównego nagłówka nazwy na srdoku strony : "brushed". Poniżej wysyłam kod html+css gdyby ktos mi pomogl bede wdzieczny.

PLIK
    • By Crowell
      Hej,
      Posiadam nieużywaną już stronę z PA 23 DA 9 i zastanawiam się nad stworzeniem bloga o zupełnie innej tematyce. Zastanawiałem się nad użyciem tej domeny na której mam banery do strony mojej firmy, jednak nie chciałbym stracić tych kilku linków.
      Czy jest jakiś sposób aby zachować starą stronę z link juice, zakładając na głównej domenie blog?
      Jeśli nie, to czy zrobienie bloga (także na WordPress) przyniesie mi w tym wypadku jakieś korzyści w pozycjonowaniu czy to nowego bloga, czy strony firmy?
      Nie mogłem znaleźć odpowiedzi samodzielnie bo do końca nie wiem czego szukać i czy jest to w ogóle możliwe. Odpowiedź, że najlepiej założyć bloga na portalu do tego stworzonym lub że moja aktualna strona jest i tak nic nie warta będzie mnie satysfakcjonowała
      Z góry dziękuję za pomoc!
    • By likom
      No to właśnie się zaczęło.
      Około 300 domen wyniki losowo w górę o kilkadziesiąt i w dół o kilkadziesiąt wyników.
      Symptomy w nocy na kilku domenach a teraz na bogato.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy