Jump to content
Sign in to follow this  
pmmoskwa

[Wykonam] Skuteczne Usługi Pisarskie

Recommended Posts

Szukasz świetnie napisanych tekstów, które wypromują Twój produkt, firmę lub usługę?

Słabe treści wpływają niekorzystnie na rozwój biznesu. Niewielki ruch na stronie, kiepsko budowany PR, niska konwersja, niewielka sprzedaż – to potrafi zniszczyć każdą firmę.

Skorzystaj z moich usług pisarskich i zlikwiduj powyższe problemy. Spraw sobie niemal natychmiast profesjonalnie opracowane teksty, dzięki którym:

• pozyskasz więcej kontaktów e-mail (landing pages)
  • sprzedasz więcej usług i produktów (sales pages)
  • zamienisz osoby czytającą newslettery w klientów (e-mail marketing)
  • wzmocnisz wizerunek w prasie i Internecie (public relations)
  • powiększysz widownię własnego bloga (blog posts)
  • uatrakcyjnisz content z infografikami, prezentacjami i video postami

(nie zajmuję się seocopywritingiem i tekstami synonimizowanymi)

Od wielu lat interesuję się marketingiem. Wiem jak przekonywać słowem, potrafię korzystać z różnych stylów pisarskich, projektować chwytliwe slogany, nagłówki i tworzyć teksty sprzedażowe.

Z moimi tekstami spełnisz swoje cele.

Napisz do mnie lub zadzwoń i zapytaj o skuteczne teksty.

(+48) 531 021 070 (nie odbieram? telefon wyłączony? - jestem zajęty)

przemyslaw@przemyslawmosakowski.pl

Przemysław Mosakowski

Przemek Mosakowski Trainings

05-155 Leoncin

5311608692

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Alf
      Do sprzedania następujący zestaw:

- Recenzje filmowe - 3 teksty (od 2700 do 6700 znaków ze spacjami),

- Piłka nożna - 1 tekst (6350 zzs),

- Psychologia - 2 teksty (od 6000 do 9500 zzs),

- Geriatria, opieka nad osobami starszymi - 3 teksty (od 6700 do 7100 zzs),

- Public Relations/Etyki Dziennikarska - 4 teksty (od 4800 do 13,000 zzs),

- Logopedia - 2 teksty (od 4800 do 6800 zzs),

- Referat na temat konsensualnego modelu demokracji (13,800 zzs),

- Referat na temat wierzeń Aborygenów - (26,800 zzs=10 stron),

>> Wszystkie teksty w 100% unikalne, nigdzie dotychczas nie publikowane, bardzo wysoka jakość zarówno pod względem stylistycznym, językowym jak i merytorycznym.

>> Wystawiałem podobne ogłoszenie już kilkukrotnie jednak nie było większego zainteresowania (pierwotna cena wynosiła ponad 200 pln). Wystawiam ostatni raz - z 60% obniżką. Jeśli i tym razem nie będzie chętnych, wykorzystam teksty we własnym zakresie.

Cena za całość: 90 pln. (nie sprzedaję pojedynczych tekstów, przedmiotem ogłoszenia jest cały powyższy zestaw)

email: alf@spoko.pl

gg: 50981058

• By Alf
      Witam,

Duże ilości tekstów do sprzedania:

- Recenzje filmowe - 4 txt (od 2700 do 6700 zzs) - cena 20 pln.

Teksty publicystyczne, idealne do zamieszczenia na stronie internetowej, blogu

- Piłka nożna - 1 txt (6350 zzs) - cena 6 pln.

Obszerne referaty publicystyczne o bogatej zawartości merytorycznej z zakresu:

- psychologii - 2 txt (od 6000 do 9500 zzs) - 20 pln.

- geriatrii, opieki nad osobami starszymi - 3 txt (od 6700 do 7100 zzs) - 25 pln.

- public relations/etyki dziennikarskiej - 4 txt (od 4800 do 13,000 zzs) - 40 pln.

- teksty z zakresu logopedii traktujące o wadach wymowy oraz prawidłowym procesie fonacji - 2 txt (od 4800 do 6800 zzs) - 15 pln.

- referat nt. konsensualnego modelu demokracji - 13,800 zzs (6 stron) - 25 pln.

- referat nt. wierzeń Aborygenów - 26,800 zzs (10 stron) - 40 pln.

Sumując wszystkie stawki wychodzi: 191 zł.

Jeśli ktoś zdecyduje się wziąć całość - wtedy sprzedam za: 120-130 zł.

Lepszej okazji nie będzie.

Wszystkie teksty w 100% unikalne, nigdzie dotychczas nie publikowane, bardzo wysoka jakość zarówno pod względem stylistycznym, językowym jak i merytorycznym.

Mogę podjąć także współpracę przy tworzeniu podobnych tekstów lub ogólnie tekstów o zróżnicowanym (w tym również bardzo wysokim) poziomie. Gwarantuję solidność, uczciwość, terminowość i tego samego oczekuję. Brak FV.

Uwaga: Zamieszczałem już podobne ogłoszenie (do sprawdzenia w moim profilu bo nie mogę wklejać linków) ale sprzedałem tylko część, w związku z czym ponawiam ofertę uwzględniając to co zostało. Teksty 100% unikalne, w żaden sposób nie wykorzystane. Mogę sprzedać je poprzez allegro jeśli ktoś obawia się ryzyka (ale wtedy cena za teksty musi być nieco wyższa żeby pokryła mi koszty prowizji jakie ściągnie allegro)

email: alf@spoko.pl

gg: 50981058

• By pmmoskwa
      Tylko teraz! Marketingowe strony, które zarobią dla Ciebie mnóstwo pieniędzy.
      Pewnie chciałbyś mieć stronę internetową, posiadającą bardzo wysoki poziom konwersji, prawda?
      Bycie właścicielem serwisu www, który nie sprzedaje, jest frustrujące. Masz ciekawą i unikalną ofertę, duży ruch na stronie, a mimo to, zamówień jest jak na lekarstwo. To naprawdę irytujące.
      Utrzymując ten stan rzeczy, zwiększasz prawdopodobieństwo, że Twój biznes szybko się skończy. Zafundujesz sobie ogromną dawkę stresu, bo zabraknie Ci płynności finansowej, niezbędnej do utrzymania firmy i siebie i własnej rodziny.
      Taki scenariusz stał się faktem dla setek firm, które musiały zamknąć swoją działalność. Ale Twoja nie tylko się utrzyma, ale dynamicznie wzrośnie!
      Rozwiązaniem jest moja oferta usług marketingowych, powodujących radykalny wzrost konwersji, które przełożą się na wysokie dochody.
      Zaprojektuję dla Ciebie:
      wysoko konwertujące strony, typu „landing pages” dużo sprzedające strony sprzedażowe szybko rejestrujące strony na webinary łatwo uczące strony z kursami online skutecznie chronione portale członkowskie mądrze tworzone lejki sprzedażowe dynamicznie gromadzące publiczność blogi estetycznie wyglądające strony responsywne silnie perswazyjne teksty internetowe I dodatkowo:
      strony z podziękowaniami strony „o mnie” powitalne strony strony typu „wkrótce uruchamiamy” oraz newslettery Pozbądź się stron, które ściągają Twój biznes w dół, jeśli nie podejmiesz działań natychmiast. Zamień je w prawdziwie konwertujące maszyny.
      Wyobraź sobie, jak bardzo zwiększy się dochód Twojego biznesu, jeśli zdecydujesz się już teraz na moje rozwiązania marketingowe. To pozwoli Ci szybciej się rozwinąć i spełnić więcej prywatnych oraz zawodowych celów.
      Zgłoś się do mnie i zapytaj o szczegóły
      telefon: (+48) 531 021 070
      e-mail: biuro.mosakowski@.pl
      Przemysław Mosakowski
      Przemek Mosakowski Trainings
      05-155 Nowe Gniewniewice 15
      5311608692
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy