Jump to content

Recommended Posts

Witam,

mam problem z poprawnym wyswietlaniem home title. Korzystam z wtyczki All In One Seo, pomimo tego, ze w home title mam wbity tytul, (w ustawieniach glownych wp identyczny, lecz to chyba nie ma znaczenia), google podczas wyszukiwania wyswietla zupelnie inny. Jest to norma, ze G wyswietla co chce ? (jak w przypadku description), czy poprostu glowna nie zostala porpawnie zaindeksowana ? do GWT podpieta zarowno mapa, jak rowniez opcja "pobierz jako google" uzyta.

Z góry dziekuje za pomoc,

pozdrawiam

Masz na podstronie umieszczone tytuły? (wp, aisp) Jeżęli tak daj Wpkowi tydzień, może dwa (ciężko okreslić za mojej akademii wiedzy). Daj znać jężeli będą efekty. Pozdrawiam. :)

Edited by Informator

Jeśli masz w kodzie strony w tagu <title >to co ustaliłeś, to google mogło nie zaindeksować jeszcze twojej wersji. Druga sprawa, Google może sobie zmienić tytuł w SERPach jeśli uzna że twoja strona odpowiada na wpisane zapytanie - pod nie może zmodyfikować wyświetlany tytuł.

Edited by Bartek Damek

TestyPozycjonera.pl Testy SEO - Białe, czarne i wszelkie inne odcienie SEO w praktyce.

KsiegaPozycjonera.pl Pozycjonowanie i Optymalizacja - Twoja baza wiedzy.

NarzedziaPozycjonera.pl Narzędzia Pozycjonera - Zleć nam czarną robotę pozycjonera.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Presta
      Cześć, co uważacie o stosowaniu znaków zapytania w meta danych ? Chcę zamieścić "?" w niektórych tytułach i opisach. Czy nie będzie to szkodliwe pod SEO ?
    • By stivo
      Witam
      Mam takie pytanie. Postawiłem nowy serwis który ma się pozycjonować na frazy "zepsuty telewizor" "zepsuty telefon" itd. Domena to zepsute.pl 
      Pytanie : czy jako title muszę podawać zamiast "Telefon Sony" frazę "Zepsuty telefon Sony" czy wyszukiwarki na podstawie nazwy mojej domeny to sobie same jakoś uzupełnią?

Dzięki za odpowiedzi
      Sławek
    • By o2xlc
      Witajcie, potrzebuję porady jak najlepiej tworzyć nazwy produktów pod kątem SEO.

Do tej pory zawsze sądziłem, że tworząc nazwę produktu najlepiej robić wykorzystując popularne keywordy np.
      Smartfon Samsung Galaxy S9 różowy Rower stacjonarny Sapphire Smart SG--250b niebieski  itp  
      Duże sklepy jak np. x-kom, komputronik nie dają generycznych keywordów do nazw i dają nazwy w stylu:
      Samsung Galaxy S9 różowy Sapphire Smart SG--250b niebieski   
      Zastanawiam się dlaczego. Czy ktoś może wyjaśnić jaka logika kryje się za takim schematem?
    • By roman2018
      Witam,

robię stronę tematyka grawer laserowy i wiem, że nasycenie słowami kluczowymi to max 3% i wszystko byłoby OK, bo w tekście mam właśnie te 3%, ale jak wliczam img ALT to trochę masakra, bo:

Chcę umieścić zdjęcia przykładowych wzorów dla klientów i w ALT wpisuję w każdy obrazek (a mam ich około 50) tekst typu: "wzór grawera dla księgowej" "wzór grawera dla radcy prawnego" itd. i jak sami widzicie słowo grawer i wzór w samym ALT wychodzi po 50 razy.

Co zrobić? Czy zrezygnować w ALT ze słów wzór i grawer? i zostawić tylko "dla księgowej" "dla radcy" ? Czy w ogóle nie dawać ALT? A może zostawić te ALTy skoro faktycznie w nich są te obrazki?

Dodam, że nad zdjęciami mam <H2>Wzory graweru.

Proszę o podpowiedź, nie chcę zostać uznany przez google za "spamera", bo content mam mocny  
    • By JaneSmith
      Jak Waszym zdaniem reaguje Google: negatywnie / ignoruje znaki specjale zamieszczane w Title strony?
      Chodzi mi o wszelkiego rodzaju: gwiazdki, serduszka, kropki.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy