Jump to content

Recommended Posts

Stworzę zaplecze na hostingu

Oferuję stworzenie unikalnego zaplecza internetowego na hostingu. Zaplecze oparte na systemach CMS (Joomla lub WordPress - do wyboru).

W skład usługi wchodzi instalacja i podstawowa konfiguracja CMS, dobranie grafiki oraz publikacja tekstów + mediów (grafika, filmy).

Cena strony bez tekstów - 60 PLN

Cena strony z tekstami (7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu) - 100 PLN

Istnieje możliwość indywidualnego doboru ilości tekstów (cena ustalana indywidualnie). Rabaty udzielam przy zamówieniu na 5 i więcej stron.

Do wykonania usługi potrzebuję domeny i dostępu do konta ftp oraz DA.

W razie pytań lub chęci zweryfikowania portfolio proszę o kontakt na: seo-synonimy@o2.pl

Stworzę zaplecze na darmowych platformach blogowych

Oferta obejmuje tworzenie blogów na darmowych platformach blogowych (Web 2.0). Blogi mogą spełniać funkcję zaplecza pozycjonerskiego. Każdy blog ma inną grafikę. Zapewniam podstawową konfigurację (zmiana tytułu, przyjazne linki). Zakładam strony na różnych platformach (gwarancja różnych ip).

Pakiet 5 blogów

Cena bez tekstów: 20 PLN

Cena z tekstami (na każdym blogu 7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu): 210 PLN

Cena blogów z 1 tekstem z synonimami (1500-2000 znaków po wygenerowaniu): 30 PLN

Pakiet 10 blogów

Cena bez tekstów: 40 PLN

Cena z tekstami (na każdym blogu 7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu): 400 PLN

Cena blogów z 2 tekstami z synonimami (1500-2000 znaków po wygenerowaniu): 60 PLN

Pakiet 20 blogów

Cena bez tekstów: 80 PLN

Cena z tekstami (na każdym blogu 7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu): 780 PLN

Cena blogów z 4 tekstami z synonimami (1500-2000 znaków po wygenerowaniu): 120 PLN

Możliwość indywidualnego ustalenia ilości tekstów

Większe ilości blogów wyceniane indywidualnie.

Po wykonaniu zlecenia przekazuję raport z dostępem do każdego bloga.

W razie pytań lub chęci zweryfikowania portfolio proszę o kontakt na: seo-synonimy@o2.pl

Profesjonalne synonimy i teksty SEO na zamówienie. Audyty oraz optymalizacja stron! Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Copywriting i usługi SEO - Seo-synonimy.pl

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By arkoty79
      Witam
      Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o Wordpress. Jeśli potrzebujesz strony internetowej, albo masz jakiś problem z Wordpress-em. Napisz do mnie chętnie pomogę...

Kontakt:
      arek-strony@wp.pl
      https://arek-strony.pl/   
    • By joanna11
      Cześć,

Strona usługowa. Jaki CMS polecacie biorąc pod uwagę wyłącznie kwestie SEO? Działania na rynek polski w domenie .pl i międzynarodowy .co.

Zastanawiamy się nad poniższymi:

1. Wordpress
      2. Drupal
      3. Contentful
      4. Cloudflare
      5. Unbounce

Dzięki za wszystkie rady 😊

• By albercik81
      Cześć,
      Dziś postanowiłem się zająć plikiem robots.txt dla strony wordpress
      W chwili obecnej mam taką oto treść:

Czy warto dodać coś do tego (Allow lub Disallow) dla struktury Wordpress'a?

• By izabellap
      Witam,

jestem początkującą użytkowniczką Wordpressa i mam problem z opisem strony. Mianowicie weszłam po kilku miesiącach na stronę i zmieniłam jej opis (w trakcie zmieniła się mi się koncepcja - najpierw chciałam prowadzić stronę poświęconą podróżom, literaturze i fotografii, teraz jednak doszłam do wniosku, że poprzestanę na tej pierwszej). Wszystko poszło gładko, niestety po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy strony okazało się, że wyświetla się ona nadal ze starym opisem (gdy oprócz nazwy strony dodam imię i nazwisko).  Bardzo mnie to zmartwiło. Podejrzewam, że może być tak dlatego, że strona jest jeszcze w zasadzie pozbawiona tekstu i nie ustawiłam fraz kluczowych, ale nie wiem, czy na pewno to z tego wynika. Zastanawiam się, czy opis się z czasem zaaktualizuje, jeśli będę regularnie dodawać treści i używać odpowiednich fraz?

• By Badek
      Nazywam się Krystian Badowski. Od ponad dwunastu lat zajmuję się twórczością internetową w zakresie projektowania witryn internetowych i grafiki. W tej branży zyskałem doświadczenie, dzięki któremu mogę Ci zaoferować stworzenie strony internetowej od podstaw. Mogę Ci także pomóc w procesie wdrażania strony, tworzenia grafiki, czy poprawek na Twojej istniejącej witrynie.

Moje umiejętności:

WordPress - większość moich projektów opiera się o ten system. Świetnie go poznałem i doskonale się w nim odnajduję. HTML+CSS - potrzebujesz stworzyć statyczną witrynę lub zakodować gotowy plik PSD? Jestem do dyspozycji! Grafika rastrowa - projekty graficzne dotyczące nie tylko stricte sfery internetowej. Ulotki, wizytówki, elementy stron, pełne ich projekty i inne niestandardowe rozwiązania.  
      Możliwe wystawienie FV za pomocą serwisu useme.com.

Zainteresowany? Sprawdź moje portfolio: https://badek.org

Adres mailowy:
      krystian[małpka]badek[kropka]org  
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy