Jump to content

[Zlecę] Usunięcie Filtra Algorytmicznego Dla Mojej Strony

Recommended Posts

Zlecę wyciągnięcie mojej strony z filtra algorytmicznego mojej strony w wyszukiwarce google.pl. Strona znajduje się w domenie krajowej pl. TYLKO KONKRETY. Płacę za efekt!!. Interesują mnie tylko efekty a nie osoby/firmy, które zamierzają eksperymentować. Zgłoszenia proszę kierować: pikul.anna(małpa)yahoo.com

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By adrian1988
      Witam, mam takie pytanie otóż kupowałem sobie linki z precli dla strony, moja strona była na około 20 miejscu w google na 4 frazy, teraz wszystkie 4 wyleciały w kosmos , niema ich w pierwszych 500 wyników wyszukiwania, prawdopodobnie dostałem filtr bo w narzędziach dla webmasterów niema żadnej wiadomości, i teraz tak z filtra wyjść nie umiem, a ci którzy umieją cenią to sobie jak złoto a ja nie zapłace 2 tysiące za wyjście z filtra więc chciałbym pozycjonować inne frazy czy jest to możliwe jeśli strona ma filtr? czy mogę osiągnąć pozycje na inne frazy czy niema takiej możliwości dopóki filtr istnieje?
    • By cuper
      Witam
      Mam problem, przy którym już wymiękam. Otóż ok. 22 dni temu mój serwis, który miał się w Google nienajgorzej przez 3 lata ostro poleciał w dół, aż w końcu na dziś prawie znikł.
      Ponieważ miałem ok. 50-60 unikalnych wejść w serwisie na dzień postanowiłem to poprawić. Zacząłem od optymalizacji z serwisu: validator: na stronie, która od półtora roku była na TOP1 ( i ma mocno wartościową treść) validator wskazywał ponad 200 błędów. Poprawiłem przede wszystkim:

Nagłówek „<!doctype html public "” bo coś było nie tak;
      Lekko zmieniłem <title>, "Description" i Keywords;
      Zamieniłem wszystkie <br /> na <br>
      Dodałem do obrazków <alt>
      Wymieniłem id=”....” na class=”k....”
      Poprawiłem kilka ewidentnych błędów.

Podobnie poprawiłem 3 inne podstrony i po tym nie miały error’s ani warning’s. Podobnie zrobiłem kilka poprawek w menu.php, które includowane jest do wszystkich 16 podstron serwisu.
      Jednocześnie wpisałem serwis do kilku znanych katalogów (nie SEO).

Od tego czasu wszystkie strony poleciały wpierw do 70-90 miejsca, a później dalej. Po tygodniu na frazie którą miałem w TOP1 prawie wszystkie podstrony Google umieściło na 31 ostatniej stronie tak jakby chciało mi powiedzieć gdzie jest miejsce serwisu. Później nawet i tam wycięło większość.
      Zatem przywróciłem te 4 strony do stanu jaki był przed spadkiem (pozostawiłem <title>, "Description" i Keywords aby za dużo nie kręcić).

Obecnie są już zaindeksowane (14 kwietnia) a wszystko i tak w polu.
      Nie mam bana, nie mam filtra ręcznego. Jak poczytałem sporo tu postów to nic mi nie pasuje. Przede wszystkim mam bardzo mało linków zewnętrznych, nigdy nie korzystałem z usług SEO, żadnych precli, więc czy za istniejące moje dziadowskie linki mógłbym polecieć ? Za optymalizację ? i to cały serwis ?

Dane z Ahrefs: URL Rank: 9; Ahrefs Domain Rank: 43; Backlinks: 20; Referring Domains: 8;
      Zupełnie nie wiem co zrobić.
      Z góry dziękuję za jakąś podpowiedź.

• By faktor.biz
      Witam,

Usunę problem z nałożonym filtrem przez Google.
      W moim obszarze działań jest usuwanie filtrów ręcznych (np za nienaturalne linki przychodzące) i algorytmicznych.
      Cena usługi jest zależna od domen linkujących do strony internetowej jakie będą poddane analizie.

Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr ręczny: w Google Webmaster Tools może być powiadomienie w sekcji "działania ręczne". Jeżeli nic nie ma, to oznacza brak nałożonej takiej kary.
      Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr algorytmiczny: Pozycje haseł dla strony spadły w ciągu krótkiego czasu (2-3) dni o kilkadziesiąt pozycji; ogólna liczba odwiedzin z Google drastycznie spadła.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy jest nałożony filtr, to jestem w stanie wykonać analizę pod kątem jego obecności.

Wystawiam FV, a także istnieje możliwość podpisania umowy na tą usługę.

W razie pytań, proszę o konakt,

Faktor Krzysztof Furtak
      ul Rezedowa 9/3
      71-017 Szczecin
      NIP: 851-259-07-47
      tel: 601 469 413
      Faktor.biz
      info@faktor.biz
    • By faktor.biz
      Witam,

W moim obszarze działań jest usuwanie filtrów ręcznych (np za nienaturalne linki przychodzące) i algorytmicznych.
      Cena usługi jest zależna od domen linkujących do strony internetowej jakie będą poddane analizie.
      Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr ręczny: w Google Webmaster Tools może być powiadomienie w sekcji "działania ręczne". Jeżeli nic nie ma, to oznacza brak nałożonej takiej kary.
      Jak sprawdzić czy jest nałożony filtr algorytmiczny: Pozycje haseł dla strony spadły w ciągu krótkiego czasu (2-3) dni o kilkadziesiąt pozycji; ogólna liczba odwiedzin z Google drastycznie spadła.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy jest nałożony filtr, to jestem w stanie wykonać analizę pod kątem jego obecności.

Faktor Krzysztof Furtak
      ul Rezedowa 9/3
      71-017 Szczecin
      Faktor.biz
      info@faktor.biz
    • By faktor.biz
      Witam,

Faktor Krzysztof Furtak
      ul Rezedowa 9/3
      71-017 Szczecin
      Faktor.biz
      info@faktor.biz
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy