Zaloguj się, aby obserwować  
milkus

Windows 8 Może Wypromować Binga

Polecane posty

Zawsze tak ogromna konkurencja pozytywnie wpływa na nas, czyli klientów wyszukiwarek. Ja jednak chciałbym, aby pozostał jeden dominujący lider, również nie jestem fanem Google, ale mimo wszystko powinien zostać jeden gigant

Jeżeli tak to ruch z urządzeń z Win 8 i z Apple jest bardziej wartościowy, tam kilka bardziej zamożny klient. Google dla mas, Bing dla elit.

Edytowano przez ucho_od_sledzia

Jak na mój gust to bing jest strasznie prosty do manipulowania wynikami.

Nu to rozumiem, że robisz topy na kasyna, kredyty w BING dla USA jak jest to strasznie proste. Trafik jaki daje BING w USA miał by Tobie wystarczyć i nie musisz sprzedawać linki na zapleczu po 8 zł. Nie widzę logiki.

• Like 1

re287am9.jpg

@Max nie bij chłopca ;) pomóż mu znaleźć drogę. A wracając do tematu, zaczynam się wgryzać w binga, bo i co raz więcej ludzi o niego pyta. Niby to nikt nie korzysta, niby g*wno... a echo idzie po biznesie...

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | crmcube.pl | wymiana walut online

Ja bina tylko w komórce, jakościowo do mnie nie przemawia, lubię tą zmieloną papkę od google, natomiast klienci pytają, trzeba się wziąć do pracy.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...

Wyniki w Bingu dla fraz, które mnie interesują zasadniczo różnią się od wyników w Google. Przestawienie się na coś nowego wcale nie byłoby proste.

No muszą się różnic, bo gdyby były takie same, to nie byłby to bing, tylko kopia google ;)

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.