Rekomendowane odpowiedzi

@brn Jeśli nie chcesz zainwestować w sklep to żadne rozwiązanie nie będzie dobre. Nie spotkałem jeszcze silnika, który dostosowują za darmo pod klienta.

• Like 1

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ricci
      Jak wiadomo Google od 14 lutego wprowadza nową politykę jeśli chodzi o wyświetlanie reklam w Google Zakupy. Wszystkie sklepy, które chcą reklamować swoje produkty w wyszukiwarce muszą obowiązkowo dodać kod EAN-13 do karty produktu. Nasz sklep posiada w sprzedaży obuwie w różnych rozmiarach. Dany model dodany jest jako produkt i posiada do wyboru rozmiar w formie wariantów. Każdy rozmiar z danego modelu posiada swój indywidualny kod EAN-13. Niestety na karcie produktu w panelu Shoper jest możliwość podania tylko 1 kodu EAN-13. Nie ma możliwości podania kodów dla wariantów produktu. Również w pliku XML, który Shoper generuje do integracji z Google Merchant Center pojawia się miejsce na 1 taki kod. Co powinniśmy zatem zrobić, aby dalej wyświetlać reklamy w Google?  Dodatkowo część producentów posiada kod ITF-14 - Shoper nie ma możliwości dodania takiego kodu.
      Co zatem zrobić, aby móc dalej wyświetlać reklamy w Google?
      Dodać 1 kod EAN-13 dla dowolnego rozmiaru? Czy ty przejdzie? 
      Dodanie każdego rozmiaru z każdego modelu jako osobny produkt jest rozwiązaniem niemożliwym ze względu na liczbę produktów. 

Bardzo proszę o pomoc.
    • Przez derdalukasz
      Witam, 
      mam problem z sklepem SHOPER i hostingiem home.pl ponieważ chcąc zainstalować aplikacje z 'Appstore - dodatki i aplikacje dla Twojego sklepu' wyskakuje błąd:
      "Na Twoim hostingu aplikacje i dodatki do Shoper nie są obsługiwane, skontaktuj się z firmą hostingową by dodała obsługę API REST (PUT i DELETE) lub przenieś swój sklep na hosting który wspiera obsługę API"

Dzwoniąc do shopera nic się nie dowiesz, tyle że potrzeba zmienić hosting (przed aktualizacją powinni powiadomić o takiej sytuacji). 
      Co mam zrobic ?

http://fs5.directupload.net/images/160210/jxqlb3tf.png
    • Przez dioen
      Witam.
      Mam takie pytanie, ponieważ zacząłem się zastanawiać. Mianowicie chodzi o to, że w wyszukiwarce wyświetlane wyniki mają drzewo kategorii, czyli:
      domena.pl->akcesoria->samochod->drzwi
      Podany jest wyłącznie "abstrakcyjny" przykład. W tej kategorii znajduje się multum części, typu: szyby, lusterka itd.
      Pozycjonując np. lusterka z tejże podkategorii powinienem zająć się linkiem ogólnej kategorii, czy tej już najgłębszej, tj. URL, pod którym znajdują się już tylko lusterka?

Nurtuje mnie to ponieważ ten sklep, jako jedyny z moich www, którymi się zajmuję, nie reaguje na linki, optymalizację itd.

Za pomoc serdecznie dziękuję
    • Przez mweb.com.pl
      Jak w zleceniu. Wdrożenie szablonu (strona główna i podstrona) + ustawienie modułów.
      Oferty cenowe na: mwebsolutions.pl@gmail.com
      Pls o kontakt osoby, które miały do czynienia z Shoperem! Mile widziana FV
    • Przez kowalcze91
      Witam,
      Mam do sprzedania dożywotnią licencję na oprogramowanie sklepu internetowego:
      Shoper.pl
      Licencja zakupiona bezpośrednio w serwisie shoper.pl
      więc po sporządzeniu umowy instalka i klucz do pobrania w panelu klienta serwisu.
      Obecna cena licencji to prawie 1500 zł.
      Sprzedaję więc za 1/2 ceny.
      Aukcja allegro: http://allegro.pl/do...3084334508.html
      Na zakup wystawiamy F-VAT.
      Kontakt:
      CREATIVE-SOLUTION
      Kowalcze Łukasz
      Łętownia 346
      34-242 Łętownia
      NIP: 5521678227
      E-mail: biuro@creative-solution.pl
      Tel: 533556603