michal24

Czy zdjęcie może być nagłówkiem H1

Polecane posty

może, chociażby logo strony, które przewija się w całym serwisie. Lepiej już dać alt w postaci:

"brand/nazwafirmy - słowo kluczowe"

O_o

A najlepiej nie używać loga w h1, tylko wstawić je konkretnie w treść (nazwa działu, kategoria, nazwa produktu). Szkoda h1 ;)

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Jasne, że można wstawić logo do h1. Pamiętaj tylko żeby potem juz nigdzie nie używać h1 na tej podstronie. Dobrze by było też jakby treść h1 była powiązana z obrazkiem.

Dobrze by było też jakby treść h1 była powiązana z obrazkiem.

Dlaczego? Z tego co mi wiadomo, to Google jeszcze nie dysponuje na tyle precyzyjnym OCR-em, aby móc weryfikować zgodność tekstu z obrazkiem.

No niby wszystko ładnie, lecz fajnie jakby logo znalazło się w header nad wszystkimi innymi nagłówkami (Semantyka). Wiadomo że powinien być to tekst i nawet lepiej wstawić w treści a logo zrobić klikalnym, obrazkiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez renegat
      Mam witrynę zrobioną na wordpressie motyw spacious. Strona główna nie korzysta z szablonu biznesowego. Podczas testowania wynik pokazuje mi na dwa nagłówki h1. Jeden to tytuł strony drugi to logo. Jak mógłbym to zmienić? Czy może mieć to wpływ na wynik SEO? Czy zastosowanie szablonu biznes na stronie głównej może poprawić widoczność strony głównej? I czy takie zmiany będą miały wpływ na pozycję podstron? Strona jest dość dobrze pozycjonowana i nie chciałbym stracić dotychczasowego wyniku. Dzięki za każde uwagi. 
    • Przez Sprzedawcav20
      Witam,

jak waszym zdaniem powinny wyglądać nagłówki h1 w księgarni internetowej?

Po wpisaniu komendy site:strona konkurencji zauważyłem że ich wyniki indeksują się według wzoru:

[tytuł] - [autor] - książka - księgarnia internetowa ADRESKONKURENCJI.pl
      Natomiast w moim sklepie po wpisaniu komendy site: wyniki wyglądają tak:
      [tytuł] | Księgarnia internetowa nazwaksięgarni - hasło reklamowe!

Który wzór generowania jest lepszy?

• Przez yaca
      Cześć,
      Mam na stronie kategorię FAQ.
      Każde pytanie i odpowiedź ma swoją podstronę.
      Na podstronie każdego pytania/odpowiedzi w H1 jest "FREQUENTLY ASKED QUESTIONS" a w H2 treść pytania.
      Czy to nie bez sensu? Nie lepiej to zamienić miejscami, tak aby w H1 była treść pytania (w którym są także słowa kluczowe) a do h2 wrzucic "FREQUENTLY ASKED QUESTIONS" ?
      Czy taka zamiana nie wpłynie negatywnie na pozycje w google?

Dzięki za sugestie

PS. Czy pisanie tylko dużymi literami w H1 ma jakiś negatywny wpływ

• Przez damian@fitner.pl
      Witam
      Czy mogę użyć oznaczeń nagłówków (np. <h4>) dla nazw pół formularza na stronie? Pytanie może być banalne ale nie znam się na tym i nie mogłem znaleźć o tym informacji, a zależy mi na staranności.
    • Przez n@sty
      Witajcie,
      Na stronce zrobionej w technologii one page, z dużą ilością zdjęć i niewielką ilością tekstu mam animacje, składającą się z ośmiu fotek. Na każde zdjęcie nałożona jest fraza, opatrzona tagiem H1.
      Z jednej strony super, mam wszystkie frazy na które chce się pozycjonować niestety kosztem ilości tagów.

Pytanie, ile tracę w takiej sytuacji w 'oczach' robotów?