Jump to content
Sign in to follow this  
zolax

[Szukam] Stałej współpracy, tworzenie stron www (RWD, WordPress)

Recommended Posts

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lysy2005
      Witam,
      szukasz kogoś kto pomoże Ci wypromować, stworzyć swój biznes w internecie lub poprawić już istniejący?

Masz problem z działaniem strony, aplikacji?

Potrzebujesz zmodyfikować swój skrypt?

Chcesz pogadać, co by tu zrobić - jak powiększyć sprzedaż?

Masz swoją wizję, potrzebujesz tylko wykonawcy?

Zapraszam do kontaktu.

Co oferuję?
      Od A do Z, od Z do A w internecie. 

Zajmowałem się tworzeniem małych stron i dużych portali, wprowadzeniem produktów na rynek i metamorfoz już istniejących projektów. 

Przygotuję twój projekt nie tylko żeby był piękny, 
      nie tylko żeby konkurencja musiała zmieniać swój pran marketingowy żeby Cię doścignąć, 
      ale przede wszystkim żeby przynosił Tobie radość z jego prowadzenia, 
      byś mógł się nim pochwalić - był dumny, i przynosił zysk. 

Wyznaczam nowe trendy, konkurencja będzie nas naśladować! 

Jak to działa?
      Analiza rynku - Analiza konkurencji - Tworzenie strategii - Wprowadzenie jej - Optymalizacja - Zysk  - Zapraszam.

W zależności od wolnego czasu przyjmuję zlecenia na małe zlecenia i większe projekty, nawet na poszczególne elementy.

Kontakt na PW lub dane ze stopki.

• By igorczarnowo
      Witam jestem tutaj nowy więc nie chciałbym być uznany za spamera. Dlatego napisze w skrócie o co chodzi. A mianowicie staram się pozycjonować swoją stronę jest to portal randkowy o tematyce erotycznej. Staram się to robić według wytycznych jakie znajduję w internecie. Co zauważyłem. wpisując w google site:mojastrona.pl google raz mi pokazuje że znajduje 144 wyniki i 56s za dwa dni sprawdzam jest 44500 tys wyników, za kilka dni sprawdzam jest 160 wyników potem znowu tysiące, Na dodatek jednego dnia sprawdzam po frazie np: sex kamery , strona jest na 30 pozycji a za kilka dni poza top 100 , po czym za kolejne kilka dni na 27 miejscu , i znowu poza top 100. Pozycjonuje stronę od miesiąca czy to normalne zachowanie google w pierwszych miesiącach? Jak uniknąć takich skoków w gogole.
      Kolejne moje pytanie jeśli mogę zapytać , w sumie to porada. Poniżej napisze co już zrobiłem dla swojej strony i pytam co jeszcze powinienem zrobić 
      A mianowicie
      1 W miarę możliwości przygotowałem stronę pod kątem SEO , dodałem meta taki title descripsion do ponad 80 zakładek swojej strony według wytycznych gogole
      2 Strona ma plik robot.txt , sitemap i jest zwerfikowane plikiem google dla google webmastera i google statystyk
      3 Strona posiada proste adresy, ma favicon,  i social media facebook twitter pinterest 
      4 Od kilku lat prowadzę 3 blogi na których dodałem kilka artykułów z linkami dofallow
      5 Zakupiłem na allegro 30 linków dofallow 
      6 Dodałem stronę do google map i google moja firma
      7 Strona ma SSL , blog i forum
      Co jeszcze powinienem zrobić  aby pomóc stronie zaistnieć wyżej? Każdą krytykę oraz poradę przyjmę 
    • By bkartol
      Potrzebujesz dobrego zaplecza ? - zapraszamy do nas

Tworzymy zaplecza na cmsie wordpress, szablonach premium oraz darmowych.
      Wysokiej jakości zaplecze minimalizuje ryzyko wykrycia przez google jako linki niskiej jakości

Co oferujemy:
      - dopasowanie szablonu do tematyki strony
      - dodanie min 5 zdjęć z serwisów oferujących zdjęcia (zdjęcia tematyczne)
      - ilość znaków na stronie 14 000
      - kilka komentarzy do artykułów
      - formularz kontaktowy, mapka google (jako opcja)

Po stronie klienta zostają domeny oraz hosting.
      Wygasłe domeny z historią od 20 zl

Cena - od 180 zl brutto
      Podlinkowanie (20 linków z profili, blogów oraz for) - 20 zl
      Dla zamówień powyżej 300 zl podlinkowanie gratis

Dane kontaktowe:
      LUKASNET Łukasz Tarabuła
      Franciszkańska 24a/9
      41-819 Zabrze
      NIP 6482433627
      biuro(wiadomo)7e.pl

• By Razmo
      Witam serdecznie,

Szukam jednorazowych zleceń lub ofert dłuższej współpracy.
      Ps. 
      Obecnie mam przestój w zleceniach, więc każda oferta będzie dla mnie interesująca. 

Wykonuję:
      - artykuły na blogi
      - korekta tekstów
      - teksty SEO (opisy produktów, kategorii, teksty zapleczowe, synonimy, precle)
      - dodawanie i edycję treści na WordPressie
      - marketing szeptany

Cennik:
      Ceny do ustalenia indywidualnie, w zależności od rodzaju zlecenia. Średnia stawka za tekst seo to 6 zł/ 1000 zzs.

Sposoby rozliczenia:
      - umowa o dzieło
      - faktura Useme

Przykładowe teksty:
      Tutaj dostępne przykładowy teksty - https://bit.ly/2N6p6gp 
      W razie wątpliwości mogę podesłać inne próbki.

Kontakt:
      - pw
      - mail:  klaudiuszoff@gmail.com

• By seo-synonimy
      Stworzę zaplecze na Twoim hostingu!

Oferuję stworzenie unikalnego zaplecza internetowego na hostingu. Zaplecze oparte na systemie CMS WordPress. W skład usługi wchodzi instalacja i podstawowa konfiguracja i optymalizacja CMS, dobranie grafiki oraz publikacja do 7 tekstów + mediów (grafika, filmy).

Cena strony bez tekstów - 150 PLN (darmowa templatka) lub 230 PLN (templatka premium dostarczana przez zleceniodawcę)
      Cena strony z tekstami (7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + darmowa grafika do każdego wpisu) - 260 PLN (darmowa templatka) lub 340 PLN (templatka premium dostarczana przez zleceniodawcę)

Podane ceny dotyczą budowy zwykłych blogów zapleczowych. Strony typu landing page (satelity) lub inne wyceniane są indywidualnie.

Istnieje możliwość indywidualnego doboru ilości tekstów (cena ustalana indywidualnie). Rabaty udzielam przy zamówieniu na 5 i więcej stron.
      Do wykonania usługi potrzebuję podpiętej pod hosting domeny i dostępu do konta ftp oraz DA.
      W razie pytań lub chęci zweryfikowania portfolio proszę o kontakt na: damian@seo-synonimy.pl

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy