Jump to content

[Szukam] Stałej współpracy, tworzenie stron www (RWD, WordPress)

Recommended Posts

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By arkoty79
      Witam
      Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o Wordpress. Jeśli potrzebujesz strony internetowej, albo masz jakiś problem z Wordpress-em. Napisz do mnie chętnie pomogę...

Kontakt:
      arek-strony@wp.pl
      https://arek-strony.pl/   
    • By joanna11
      Cześć,

Strona usługowa. Jaki CMS polecacie biorąc pod uwagę wyłącznie kwestie SEO? Działania na rynek polski w domenie .pl i międzynarodowy .co.

Zastanawiamy się nad poniższymi:

1. Wordpress
      2. Drupal
      3. Contentful
      4. Cloudflare
      5. Unbounce

Dzięki za wszystkie rady 😊

• By netykmen
      Cześć,

Obecnie zarządzam sklepem internetowym  xyz.pl , który na rynku jest już od 12 lat. Na słowa kluczowe lokalne jesteśmy na 1 miejscach wyszukiwania a na 70% produktów wyświetlamy się w pierwszej 10 wyników.
      Niestety system, na którym stoi strona xyz.pl jest mało rozwojowy i chcemy zdecydować się na nowy.
      Plan jest taki, że zbudujemy nową stronę na nowym systemie, z nowymi opisami i podepniemy go do domeny xyz.pl  a stary system przypniemy do nowej domeny zyx.pl

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, czy idziemy w dobrym kierunku, a jeśli nie to co powinniśmy zrobić?

Pozdrawiam
      Netyk
    • By albercik81
      Cześć,
      Dziś postanowiłem się zająć plikiem robots.txt dla strony wordpress
      W chwili obecnej mam taką oto treść:

Czy warto dodać coś do tego (Allow lub Disallow) dla struktury Wordpress'a?

• By izabellap
      Witam,

jestem początkującą użytkowniczką Wordpressa i mam problem z opisem strony. Mianowicie weszłam po kilku miesiącach na stronę i zmieniłam jej opis (w trakcie zmieniła się mi się koncepcja - najpierw chciałam prowadzić stronę poświęconą podróżom, literaturze i fotografii, teraz jednak doszłam do wniosku, że poprzestanę na tej pierwszej). Wszystko poszło gładko, niestety po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy strony okazało się, że wyświetla się ona nadal ze starym opisem (gdy oprócz nazwy strony dodam imię i nazwisko).  Bardzo mnie to zmartwiło. Podejrzewam, że może być tak dlatego, że strona jest jeszcze w zasadzie pozbawiona tekstu i nie ustawiłam fraz kluczowych, ale nie wiem, czy na pewno to z tego wynika. Zastanawiam się, czy opis się z czasem zaaktualizuje, jeśli będę regularnie dodawać treści i używać odpowiednich fraz?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy