Jump to content
Arkaszka

telefon z PKT

Recommended Posts

Przed chwilą zadzwoniła do mnie pani z PTK z propozycją umieszczenia reklamy w e-bazie PTK, powiedziała że ich strona jest 1(na chromie 2) na hasło i czy bym zamieścił reklamę w ich e-książce wtedy gdy zapłacę mogę być nawet 1 wśród firm które są tam zamieszczone, tak już jest że moja stronka jest w top1/2 (zależnie od przeglądarki). Oczywiście powiedziałem że nie jestem zainteresowany, bo wolę swoje skromne miejsce w organikach, na to Pani spokojnie odrzekła, że przecież mogę spaść w wynikach, a oni na pewno będą 1. qr*a zabrzmiało to prawie jak groźba ;)

pieniądze nie śmierdzą

kiedyś miałem spotkanie z przedstawicielem PKT, i uważał że polecenie site: zwraca ilość zapytań w miesiącu np.

site:pkt.pl kredyty kartuzy

niestety po długiej wymianie zdań Pan się zdenerwował, nie wytrzymał i wyszedł z biura. ;)

Pozycjonowanie stron firmowych więcej na www.nowapozycja.pl

Domeny pod zaplecze praktycznedomeny.pl z ruchem niezlyadres.pl

To są handlowcy z łapanki. Chcą zarobić i tylko tyle. Dlatego będą wciskać ofertę na wszystkie sposoby. Nadal istnieją i działają to znaczy, że interes się kręci i chętnych nie brakuje.

Dziwnie moderowany Katalog stron

Widać że ptk i panorama próbują chwycić yelonków z bardziej popłatnych branż i pozycjonują się na hasło + miasto

https://www.google.pl/#q=us%C5%82ugi+budowlane+warszawa

https://www.google.pl/#q=us%C5%82ugi+budowlane+kielce

https://www.google.pl/#q=us%C5%82ugi+budowlane+pozna%C5%84

i wiele innych branż

Żałuję że się nie zapytałem o cene topów ;)

pieniądze nie śmierdzą

Do mnie też dzisiaj jakaś panienka od nich dzwoniła. Z myślą przewodnią, że "Jesteśmy największą internetową wyszukiwarką!". Na moją odpowiedź, że mam wejścia raczej z googla, rezolutna panienka zapewniła "to od nas będzie pan miał jeszcze więcej!" . Tym razem nie miałem czasu, więc nie drążyłem tematu :)

@up. no to z punktu widzenia dobrego wyszkolenia handlowca zdecydowanie punkt dla Pani :)

• Like 2

dymna.jpg

heh do mnie jak dzwoniła to jej punkt po punkcie pokazałem, że pojęcia nie ma o czym ze mną rozmawia. W końcu przyznała, że jest nieprzygotowana. Generalnie szkoda na nich czasu. Lepiej krótko ucinać rozmowę, że się nie jest zainteresowanym.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Miałem dzisiaj przyjemność rozmawiać z panią z PKT, na temat ich propozycji reklamowej. Na dzień dobry Pani spytała czy znam się na pozycjonowaniu, bo lubi rozmawiać z fachowcami ( i tu mi zaimponowała). Powiedziała mi że co będzie jeśli moja strona wypadnie w sezonie, bo oni mogą zapewnić mi top w swoim portalu za marne 1500 zł rocznie za frazę z warszawą, oraz 3000 zł we wszystkich portalach na frazę w większych miastach.

pieniądze nie śmierdzą

Pytanie tylko jest jedno:

na wuja mi top w PKT?

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

oni mogą zapewnić mi top w swoim portalu za marne 1500 zł rocznie za frazę z warszawą, oraz 3000 zł we wszystkich portalach na frazę w większych miastach.

No widzisz, ale są sytuacje (branże), w których to się opłaca. I mam na myśli tu jeszcze wyższe kwoty. które się potem zwracają.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jimmi
      #DuckDuckGo twierdzi że G. personalizuje wyniki nawet w trybie incogito przeglądarki Chrome.
      Test nie był aż tak duży czy długi na razie nie ma żadnych informacji o tym czy wyszukiwanie w trybie incognito wpływa na normalne wyniki wyszukiwań.
      Od dawien dawna było mówione żeby nie używać lub jak najmniej używać darmowych usług i oprogramowania od Google jak chce się chronić własną prywatności.
      Swego czasu nie można było się logować do pewnych serwisów SEO, korzystając z Chrome

Więc informacji o badaniu
      https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/duckduckgo-twierdzi-ze-tryb-incognito-google-chrome-nic-nie-daje/

post na stronie prowadzonej przez DuckDuckGo
      https://spreadprivacy.com/google-filter-bubble-study/
    • By Presta
      Cześć, ostatnio zdałem sobie sprawę, że dość dokuczliwa jest dla mnie zmiana języka w jakich chcę wyszukiwać treści (język strony, treści w danym języku).
      Stąd moje zapytanie do osób, które dobrze serfują  ... Czy jest możliwość użycia takiego parametru / filtra szukania: szukana fraza lang:pl ?
    • By Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref).

Aktualnie posiadam 12 k.

Cena za 1000 pkt LinkTak.pl - 11 zł netto

Podana kwota dotyczy wynajmu na 30 dni
      Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane:
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27  
    • By szewa
      Witam,
      Na wstępie zaznaczę, że szukałem odpowiedzi na moje pytanie w google, ale niestety nie znalazłem konkretów.
      Posiadam stronę www, która kodowana była przez jedną osobę, a pozycjonowana jest przez drugą. Ostatnio na tej linii powstał konflikt.
      Strona była już w okolicach 7 pozycji w wyszukiwaniach na ustalone słowa kluczowe i nagle spadła na 4 wynik na stronie drugiej.
      Pozycjoner oskarża kodera, ponieważ ten omyłkowo na jednej z podstron dodał błędne odnośniki do strony głównej - błąd polegał na tym, że w adresie linku było 'https' zamiast 'http'.
      Czy możliwe żeby w tak krótkim czasie (ok 2-3tyg) strona spadła tyle pozycji z powodu tego błędu? Czy może pozycjoner o czymś mi nie mówi?  
    • By hintmine
      Witam,

To mój pierwszy post, także gdybym nie trafił z tematem w odpowiedni dział, proszę o przeniesienie

Postaram się opisać pytanie krótko i rzeczowo.

- mam stronę firmową od 2010 roku (domena www.hintmine.pl)

- strona od lutego 2015 stoi na Joomla (obecnie wersja 3.3.6, wcześniej tj od 2012 wersja 2.x.x jeszcze wcześniej tj. od 2010 na 1.5)

- przez większość tego czasu optymalizację (ha ha ha) i pozycjonowanie (jeszcze więcej ha ha ha) starałem się robić sam 

- od marca 2015 korzystam z usług jednej z firm z tego forum (i tego w sumie dotyczy pytanie ale jeszcze chwila opisu

- od 2011 do początku 2014 wszystko było ok (tj. na główne interesujące mnie frazy szkolenia vba, szkolanie vba [miasto], kurs Visual Basic [miasto] itd.) strona pojawiała się zawsze w top 7 i to najczęściej wyświetlały się 2 linki tj. do strony głównej i do konkretnej podstrony z konkretnym szkoleniem

- od mniej więcej połowy 2014 roku wyniki zaczęły się pogarszać (spadać do 7-9 pozycji)

- tak czy siak chciałem się przenieść na nowy silnik Joomli (3.3) być mobile friendly itd. więc od lutego postawiłem stronę od zera na nowo (nowe wszystkie linki wewnętrzne itd.)

- nie robiłem żadnych przekierowań 301 ze starych stron z kursami do nowej strony

- z początku wyniki były nawet ok (vide zalacznik 1) ale w wynikach wyświetlała się w sumie strona główna a podstrony nie :/

- skorzystałem więc z usług jednej z większych firm z forum i:
      zastosowałem się do wszystkich sugestii w zrobionym przez nich audycie pozycje prawie każdej frazy nie tylko nie poszły w górę po ich działaniach ale prawie wszystkie POSPADAŁY nadal prawie żadna podstrona z konkretnym kursem nie wyświetla się w wynikach wyszukiwania (jedynie strona główna i ewentualnie raz na czas jakaś strona kategorii np. www.hintmine.pl/szkolenia-vba )  
      - w załączniku screeny z panelu seostat z początku pozycjonerskiej działalności (zalacznik1) i z teraz (zalacznik2). Tam są też frazy, na które się umawialiśmy

- na moje pytania co się dzieje konsultant mówi że prace które wykonał to:

Na dzień 03.04.2015 r.
      Liczba backlinków: 551
      Procent linków tła: 51%

Na dzień 18.06.2015 r.
      Liczba backlinków: 1417
      Procent linków tła: 63%

Na dzień: 06.08.2015 r.
      Liczba backlinków: 2217
      Procent linków tła: 66%

i dodatkowo wczoraj dostałem informację że:

No i wreszcie moje pytanie, które mógłbym zmieścić w 3 literach WTF ??? :/  

A tak mniej lapidarnie to, wiem, że pozycjonowanie to proces który trwa i trwać musi ale co o tym sądzicie jako ludzie z branży że przed działaniami firmy pozycje były lepsze niż po ich 5 miesięcznej działalności ?

Dać firmie jeszcze czas na "przegryzanie się linków" i pozycjonowanie strony głównej co nie jest moim celem bo chciałbym żeby jak w starych dobrych czasach pojawiało się w wyszukiwarce od razu to czego Klient szuka czyli konkretne szkolenie na konkretnym poziomie zaawansowania w konkretnym mieście czy może ktoś jest w stanie jakoś lepiej "ogarnąć" ten temat ?

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie sugestie, wskazówki i być może jakieś oferty seo ?

Pozdrawiam
      Michał

zalacznik1

zalacznik2

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy