rexxx

Kontakt do Facebooka

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Z panelu menadżera reklam trzeba pisać (centrum pomocy facebooka jest dla społeczności a nie obsługi Facebooka) na wiadomości wysłane z menadżera reklam odpisują w przeciągu 24 godzin :) ( Warunek trzeba napisać po Angielsku)    A jak chcesz mieć szybszą odpowiedź to w tytule napisz - Mam problem z reklamami -   ( Oczywiście Po angielsku)  I napisz w treści, że nie możesz wykupić reklamy dla strony ponieważ przez przypadek usunąłeś się jako administrator :)   Ja wszystkie sprawy załatwiam przez menadżera i jeszcze nigdy nie czekałem dłużej niż 24 godziny na odpowiedź :)  Tylko sprawdź czy na pewno wysłałeś wiadomość a nie sugestie... Bo sugestie lądują na twoim koncie i nie są nigdy czytane. 

Edytowano przez Takitam

Jeśli rzeczywiście chcesz zaoszczędzić pieniądze na wtyczkach i motywach do WordPress oraz otrzymać roczny dostęp do najnowszej wersji Wtyczki lub Motywu do WordPress sprawdź ofertę Wphocus.com

Dnia 5.06.2014 o 11:59, arta napisał:

Mam kontakt do dwóch osób z FB, z czego jedna odpisuje po polsku. :)

Nie będę na forum podawać, proszę o pw, jeśli bardzo zależy.

@arta czy mógłbym również prosić o kontakt do tych ludzi z Facebooka? Mój mail: rparanormalium@gmail.com

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

Proszę o zamknięcie tego wątku - próbowałem się kontaktować z "Arta" w sprawie kontaktu z kimś z Facebooka ale BEZSKUTECZNIE!

Proszę do mnie nie pisać więcej w tej sprawie.

Dziękuję

Ja do Pana nie pisałem, jedynie dodałem odpowiedź w temacie ;-)

Teraz dopiero zerknąłem na profil @arta i z tego co widzę to ten użytkownik nie logował się na PiO już od dwóch lat, więc nie wiadomo czy komukolwiek przekazał kontakt do pracowników tej chorej społecznościówki z chorą moderacją...

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.