Jump to content

Zamrożenie strony - brak filtra a strona ani drgnie.

Recommended Posts

Witajcie.

Chciałbym trochę opisać w skrócie całą sytuację niestety dla mnie nieciekawą oraz prosić o sugestie z Waszej strony.

W zeszłym roku podpisałem umowę o pozycjonowanie swojej strony. Fraza a w zasadzie 2 frazy były regionalne o średnim stopniu trudności ale mniejsza z tym...

Po podpisaniu umowy-czekałem około 2-3 miesięcy na jakiekolwiek efekty (pozytywne), pojawiły się niewielkie wzrosty - strona znajdowała się na około 16 pozycji. (dodam tylko, że konsultant, który się ze mną kontaktował sugerował a wręcz zapewniał, że efekt top 10 będzie w 2-4 tygodni).

Mijały kolejne miesiące - strona zaczęła spadać - najwyższa pozycją, którą osiągnęli to 12 po czym otrzymałem od google informację, że wykryto linki nienaturalne...skutkowało to oczywiście filtrem. Strona znajdowała się poza top100.

Moja szybka reakcja - zerwanie umowy z "firmą" pozycjonującą, zrzeczenie się przeze mnie wszystkich linków i pisanie do Google - filtr został finalnie zdjęty.

Po prześledzeniu tematów tutaj na forum - starałem się zoptymalizować stronę na tyle na ile moja wiedza mi w tym zakresie pozwala. Dodałem również stronę do lokalnych katalogów + branżowe - domena cały czas stoi na 40-42 pozycji.

Czy byłby ktoś w stanie zasugerować co należałoby jeszcze wykonać aby strona "wdrapała się" do top10?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Mógłbyś podpowiedzieć - skąd najlepiej linkować

Zartujesz ?? Po czymś takim ......:

Moja szybka reakcja - zerwanie umowy z "firmą" pozycjonującą, zrzeczenie się przeze mnie wszystkich linków i pisanie do Google - filtr został finalnie zdjęty.

Edited by unnamed
  • Like 1

@up

.... a jak stronka znów poleci to DISAVOV ... a a co Ci zalezy ....

Szlaf - doradź mu lepiej płatne katalogi gdzie będzie mógł zgłosić adminowi żeby usunął wpis ... i

Dzień dobry panie doktorze, poprzedni lekarz źle mi leczył ropiejącą nogę, to sobie ją amputowałem. Jak zrobić żeby odrosła :D

Nie naprawiam samochodów, nie strzygę włosów, nie buduje domów, nie układam kostki brukowej i nie robię wielu innych rzeczy... bo się na nich kompletnie nie znam. Tak jak ty na pozycjonowaniu. Albo zleć komuś innemu albo poświęć dużo czasu na naukę.

• Like 2

nihil fit sine causa