Jump to content
Beavis

Po jakim czasie Wam ostatnio indeksuje?

Recommended Posts

U mnie ledwo po tygodniu strona się pojawiła, ale z inną www mam problem bo czekam już 2 tydzień lub dłużej bo nie liczę dokładnie.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Ano dałem do ok. 10 katalogów i są.

No i nic dziwnego że długo czekasz. Najpierw google musi zaindeksować/reindeksować podstrony z Twoimi wpisami, a to ostatnio zajmuje Google bardzo dużo czasu.

Pozdrawiam

3 nowe strony (dwie lokalne) - te same linki - podobna budowa stron:

- pierwsza (lokalna) po 3 dniach, 2 nastepne już 3 tygodnie jak ich nie ma

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - drzwi wszelkiego rodzaju: drzwi Bydgoszcz - oferty różnego typu, taniej nie będzie

wyniki z ostatnich 45 dni

od 36 godzin !?!!? od 28 dni :soczek:.

Zapewne to nie błąd w kodzie tylko ospałość googlebota. Moje strony ostatnio też się wolno dodają. Dwa tygodnie to już zaczyna być standard...

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją, okulary przeciwsłoneczne damskie polaryzacyjne.

Modne męskie okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją.

Tez mam ten problem linki juz dawno do strony sa zaindexowane bo je widac w cache katalogow a strony dalej nie widac! Juz 3 strona czeka na zaindexowanie a ten glupi bot sie obija ;p

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Ja z jedną stroną czekam już chyba miesiąc + ze 3 strony od tygodnia do trzech. Linki google widzi, zgłoszone do google sitemap też.

Moja nowa strona pojawila sie w google po miesiacu. Wczesniej widzial linki do niej niz pokazal index strony.

Od 2 tygodni zdaje sie indeksowac nieco szybciej.

1. strona ok 1500 podstron ok 1 miesiąca, pierwsze długa cisza potem codziennie trochę nowych podstron w wynikach ok 100 dziennie.

2. Strona ok 100 podstron ok tygodnia-dwóch, codziennie w wynikach pojawia się kilka nowych podstron.

3. Strona 5 podstron strona główna po 2 dniach.

Do wszystkich stron codziennie dodawano tyle samo linków.

Z tego co widze wielkość strony ma wpływ na pojawienie sie jej w indeksie, musze poobserwować na większej liczbie stron.

Miałoby to jednak sens, google indeksuje całą stronę w tle nie pokazując tego co za indeksował, dopóki nie przejdzie przez całą stronę, mając całą stronę może ocenić ją całościowo i uwidocznić w wynikach.

Pozdrawiam

Bartek

Setia.pl - seo, marketing, optymalizacja, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Telefonia internetowa MyFon.pl

u mnie robot google pojawia sie na nowej stronie w godzine po znalezieniu do niej linka,

natomiast strona glownap ojawia sie w indeksie po kilku dniach, podstrony pojawiaja sie po kliku tygodniach

Darmowy link z ogłoszenia: ogólnopolskie ogłoszenia elektroniczne - bezpłatne ogłoszenia z całej Polski

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
odchudzanie, skuteczne metody: dieta if

jeśli witryna nie zmienia treści to od 27.04 do 03.05 a jeśli zmiania to krócej

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l