Jump to content
Sign in to follow this  
Michał Lip

Szukasz długoterminowej, konkretnej, solidnej współpracy? Zapraszam

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Reprezentuje witrynę internetową http://wirtualny-wojownik.pl

Poszukuję stabilnego, kreatywnego copywritera posiadającego doświadczenie w tworzeniu unikalnej treści pod specyficzną tematykę :

- nowoczesne technologie

- systemy operacyjne (m.in Windows, Android )

- CMS'y (m.in WordPress)

- Obszerne poradniki

Interesuje mnie wysokiej jakości treść, unikalny styl oraz łatwość przedstawiania osobistych koncepcji.

Szukam osoby która wykonuje rzetelnie swoją pracę.

Szanuje swój osobisty czas, jak i mój. Nie rzuca słów na wiatr.

Posiada swój własny, orginalny styl wypracowany latami.

Ma ochotę na współpracę z kimś, kto doceni jego pracę włożoną w zlecony projekt.

Naprawdę zależy mi na tym, aby znaleźć odpowiednią osobę i tylko z nią utrzymywać współpracę.

Wytyczne

-UNIKALNOŚĆ tekstów (automatycznie sprawdzana po dostarczeniu tekstów, oraz w przyszłości!!)

-Poprawność stylistyczna i tematyczna (sprawdzana)

-interesujący tekst znakomitej jakości. (Jeśli nie czujesz się na siłach, proszę nie marnuj swojego i mojego czasu)

-Wymagane przekazanie autorskich praw majątkowych do tekstów na wszystkich polach eksploatacji

- Czas na wykonanie zlecenia : Do 5 dni.

Wytyczne SEO

- Słowo kluczowe musi zostać zawarte w tekście w 1 akapicie

- Linkowanie wewnętrzne

- Gęstość słowa kluczowego - stosunek 1:1000 zns

- Kilka autorskich zdjęć / screenshot'ów ( istotne )

Preferowana stała współpraca dla piszących interesujące teksty. Jakość tekstów weryfikowana po pierwszych 3 tekstach próbnych - wtedy decyzja o przedłużeniu współpracy.

Oferuję

- Profesjonalne podejście, kontakt 24/7h via e-mail, phone, skype.

- Płatności BluePay - natychmiastowe - zaliczki uwzględnione przy dłuższym czasie współpracy.

- Możliwość współpracy długoterminowej

- Byłem autorem w wielu podobnych projektach, zleceniach, posiadam doświadczenie związane z copywritingiem.

- Możliwość wyboru tematu, który najbardziej odpowiada lub dotyczy samego autora.

- Elastyczne podejście do przedstawionych zleceń

Po proszę o wycenę pojedyńczego autorskiego artykułu. Jak tylko otrzymam odpowiedź, zdecyduję, czy chcę podjąć współpracę.

Po proszę o przykłady wykonanych wcześniej artykułów.

Kontakt

lipmichal maupa gmail.com

5368899

cropped-test1.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pnett89
      Poszukuję do stałej współpracy, jest to linkbuilding na rynku węgierskim, potrzebna jest znajomość języka węgierskiego w stopniu umożliwiającym, zakładanie kont, pisanie na forach, czy kontakt w sprawie płatnych publikacji.
      Dostarczam adresy stron do publikacji, mile widziane jest oczywiście posiadanie własnej bazy czy profili na forach lub kontaktów na tamtejszym rynku,
      kontak: makebrandpf@gmail.com
    • By gniotek
      Witam serdecznie,
      zlecę komuś ogarniętemu w klockach wordpressa i znającemu szablon RonneBy modyfikacje do strony polegające na zmianie pracy skryptów lightboxa i kilka innych drobnych napraw optymalizacyjnych witryny.

Osoby zainteresowane proszę o mail: ojmichal@gmail.com

Pozdrawiam,
      Michał

• By djurek
      Ryjki kolorowe,
        Do swojego zespólu SEO w https://salestube.pl poszukuje speca ew starszego speca od SEO. Nie będę pisał czego wymagamy etc bo każdy seowiec na tym poziomie wie, co powinien umieć.   Robimy dla najwiekszych firm z PL na budżetach od 5 do 50 k miesięcznie na SEO, wiec swl, profile, piramidy i inny BH odpadają.   Praca 8 h w fajnym biurze w Warszawie 5 dni w tyg. W piątek do 15 pracujemy. Widły? dogadamy się na 100 % jak sie spotkamy.   Kontakt na PW ew na d.jurek@salestube.pl tel: 517 505 939  
    • By szuwar
      Na sprzedaż strona pod adresem
      programypity.pl oraz 6 stron utrzymanych w podobnym tonie. Tematyka biznes, finanse, praca, kariera. Adresy do wszystkich w PM lub na email.
      Domeny opłacone do stycznia 2020

Sprzedaż oddzielnie lub wszystkie na raz.

Bracia Mario Dobiesław Pelczarski
      ul.Kolejowa 17, 56-120 Brzeg Dolny
      NIP: 9880173400; REGON: 363740282
      kontakt@braciamario.pl

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy