Jump to content
Sign in to follow this  
Site.net

[sprzedam] Generator treści unikalnej ! 100 % unikalne !

Recommended Posts

Witam

mam do sprzedaania generator tresci jjest to tresc w 100 % unikalna !

sam uzywam tekstow i strony trzymaja sie ponad rok i zero banow !

Program potafi bardzo wiele w jego panelu mozemy ustawic :

-folder zapisywania tekstow

-dodadatkowe slowa ktore beda losowo uzyte w tekstach mozna od razu dac link z anchorem

-ilosc znakow

-ilosc tekstow

-ilosc kategorii w tekscie

-ilosc tagow w tekscie

Teksty sa zapisywane kazdy w osobnym notatniku w postaci:

TYTUL

KATEGORIE

TAGI

TEKST

Kontakt:

biuro[at]site.net.pl

PW

Pozdrawiam.

Site.Net

ul. Krzywa 16a

37-400 Nisko

NIP 8652489617

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By johnan
      Cześć
      Na wstępie przywitam się z wszystkimi, ponieważ to mój pierwszy post.

Chciałbym zapytać o coś takiego :

Poszukuję programu, skryptu, CMS-a itp który miałby takie funkcje :
      Generowanie stron RWD lub AMP ( jeśli to możliwe ) i zapisywanie ich jako html.
      Do tego musiałby być wgrany moduł FTP do wysyłania całych stron na serwery.
      Generowane strony RWD musiałby by zapamiętywane przez program czyli. np. generujemy stronę składającą się ze strony głównej oraz iluś tam podstron.
      ( Wszystkie oczywiście strony mają fotki, text, linki, może jakieś video i inne rzeczy co są teraz w modzie )
      Po wygenerowaniu strony wgrywamy ją na na serwer ale ..... nasz program ma w pamięci jak ta strona wygenerowana wyglądała. Ponieważ za np. kilka dni dodajemy do naszej strony kolejną podstronę i generujemy całość. Wcześniejsze strony pozostają bez zmian a nowa podstrona jest do nich dodawana.
      Generator stron RWD  musi posiadać mechanizm automatycznego tworzenia contentu, słów kluczowych, synonimów, i innych potrzebnych do tego aby strona miała wzięcie w wyszukiwarce.
      Dobrze by było aby też był moduł obsługi linków z zapleczem do monitoringu gdzie i jaki jest użyty, pod jaką frazą itp.
      Tak samo generowanie stron musi być automatyczne ale w sposób zaplanowany, zdefiniowany - czyli np. generujemy stronę z 15 podstronami, w których określamy jakie słowa kluczowe mają być zawarte na danej podstronie.
      Szablony generowanych stron powinny być oparte na darmowych w WordPressie czy innych - tak aby by było w czym wybierać. Powinien też być zawarty jakiś edytor prosty dla wprowadzania jakichś zmian w danym szablonie.

Tyle na wstępie.
      Taki program dużo ułatwił by mi pracę.
      Aktualnie zrobiłem sobie ręczny generator stron w php ale niestety nie są one RWD. Dodatkowo kolejnym programem konwertuję je do statycznych html i później wgrywam na serwery.
      Wszystko to trwa wieki, dlatego pytam to coś nowego.

Ktoś zapyta dlaczego statyczne html.
      Już mówię - bo mam dziesiątki stron zrobionych na darmowych serwerach tu i tam. Strony postawione nawet  w 2003 roku, bez złej historii, banów itp.  Szkoda takich domen, a niestety często i gęsto nie mają nawet php. Tylko można tam wrzucić html. Niekiedy nawet  z ograniczeniami. Ale za to są czyste od spamu i ta jak sadzę daje im jaką wartość wymierną.

Jak sądzicie - ma sens taki program ?
      Może macie lepsze opcje, alternatywne do tego.

Pozdrawiam
    • By banalny
      Generator treści pod różne śmietniki z tego wątku:
      http://www.forum.optymalizacja.com/topic/147817-generator-generator-tresci/
      Program:
      * Tworzy teksty na bazie pliku dane.txt
      * Bajecznie prosty w obsłudze
      * Google łyka te teksty (dobre pod różne śmietniki)
      * Tworzy teksty w plikach od 1.txt.....1000.txt
      * Na przykładzie ok 4k tekstu tworzy 200 tekstów 1k w ok minutę (na starym lapku) -
      im większy plik dane.txt to czas pracy się wydłuża.
      Przykładowy wygenerowany tekst:
      Ten sam przemielony przez google translator:
      Ostatni test na domenie pozycjonowanej na łatwe frazy (2-3 członowe):
      * tekst ok 4k znaków z generatora
      * 3k gotlinka na 6 fraz
      pozycje: 11,11,13,21,22
      trzyma się ok miesiąc cały czas (mogę pokazać na gg domenę)
      Cena: 30 zł
      Kontakt : PW, tla[zwierz]vp.pl,GG 4733680 (najszybciej)
    • By banalny
      Sprzedam generator stron pod SWL rotacyjny lub też inny stały. Generator generuje nam dowolną
      ilość stron w pogrupowanych w katalogi. Są to strony z fikcyjnymi wynikami piłkarskimi. W domyśle mamy ligę Polską , fikcyjnych piłkarzy oraz sędziów generowanych z imion , oraz nazwisk które możemy dowolnie dodawać i modyfikować , tak aby było maksymalnie unikalne. Kluby również możemy dodawać - wtedy unikalność jest wręcz maksymalna.
      * Stopnień tworzenia stron ogranicza się do wpisania ile stron chcemy , oraz ilości podstron i linków wewętrznych
      * Szablon wybierany jest losowo (można dodawać swoje html+css) - łatwość maksymalna
      * Strona indeksowana jakieś 7-8 miesięcy , 0 bana - tu jest w webarchive z maja: https://web.archive.org/web/*/http://cbbm.pl
      Domena nie przedłużana , nie mniej jest jeszcze ok 100 podstron w google. https://www.google.pl/#q=site:cbbm.pl
      * Można oczywiście dodawać zagraniczne kluby , prawdziwe jak i fikcyjne , zagraniczne imiona , nazwiska. Im więcej tym lepiej - dobre źródło (wikipedia). Wystarczy dopisać do odpowiednich plików txt.
      Cena: 100 zł
      Kontakt: PW,tla[wiadomo]vp.pl ,GG 4733680 (preferowane)
      Mogę również wykonać coś unikalnego pod SWL na zamówienie.
    • Guest Slawexsdz
      By Guest Slawexsdz
      Witam.
      Pragnę zaoferować usługę wykonania tekstów pod zaplecze. Koniecznie przeczytaj opis, ponieważ jest to nowa i bezkonkurencyjna oferta na rynku!
      Co różni moje teksty od innych, wygenerowanych np. za pomocą łańcuchów Markowa?
      W przypadku tekstów, tworzonych tradycyjnymi generatorami (takimi, jak np. generator Blahblah), treść poszczególnych zdań jest bardzo podobna do siebie. Po zaindeksowaniu, podczas próby ich wyszukania, w wynikach Google wyświetlane zostają pozostałe strony, które zostały stworzone w podobny sposób. Ponadto Łańcuchy Markowa muszą korzystać z systematycznie aktualizowanej bazy testów. Końcowe teksty posiadają mnóstwo błędów składniowych i interpunkcyjnych. Ich wykrycie przez algorytmy Google to zwykle kwestia czasu.
      Moje teksty to zbiór niepowtarzalnych zdań. O unikalności świadczy fakt że wyszukiwarka Google, po wpisaniu danego zdania, nie jest w stanie wyświetlić stron o podobnej tematyce.
      Poprawność gramtyczna i składniowa
      Algorytm został zaprojektowany tak, aby generować teksty zgodne z zasadami gramatyki języka polskiego. Oczywiście dla osoby czytającej, są one pozbawione większego sensu, lecz dla algorytmów sprawdzających poprawność językową np. pod względem składni, są nienaganne. Wykonałem testy za pomocą jednej z najnowszych wersji edytora tekstów Microsoft Word. Word nie wykrywa błędów!
      Oprócz poprawnej składni i gramatyki warto zwrócić uwagę na fakt, że teksty posiadają prawidłowo użyte znaki interpunkcyjne.
      Jak przetestowane zostały teksty?
      Od przeszło roku systematycznie indeksuję nowe strony, oparte na tym typie tekstów. W chwili obecnej posiadam średniej wielkości zaplecze, zbudowane w całości z tego rodzaju treści.
      Jest to: 550 domen, czyli łącznie około 11 000 subdomen, tworzących razem kilka milionów zaindeksowanych podstron. Wszystko zostało oparte na tekście wygenerowanym przez mój algorytm.
      Współczynnik banów wynosi w tym momencie tylko około 2% w skali roku. Nieco ponad 10 stron zostało wyindeksowanych (w teście wzięte zostały pod uwagę tylko strony zaindeksowane rok temu). Oczywiście strony mogły dostać bana z powodów niezwiązanych z rodzajem użytych tekstów. Test pokazuje, że teksty nie wzbudzają podejrzeń wyszukiwarki Google.
      Cechy szczególne tekstów:
      - unikalna treść,
      - szybka i skuteczna indeksacja stron opartych na tekstach,
      - jakość potwierdzona testami,
      - niewykrywalne przez algorytmy Google,
      - poprawne pod względem gramatycznym, składniowym i interpunkcyjnym,
      Link do przykładowego tekstu:
      http://teksty.my-seo...ie.pl/tekst.rar
      Cennik:
      Paczka 100 MB – 20 zł netto,
      zawiera ponad 1mln zdań,
      Paczka 500 MB – 65 zł netto,
      zawiera ponad 5 mln zdań,
      Paczka 1000 MB – 100 zł netto,
      zawiera ponad 10 mln zdań,
      Podane rozmiary dotyczą plików tekstowych bez kompresji, zakodowanych w formacie txt (ANSI).
      Podaję swoje dane:
      Idzi Kaczmarek
      tel. 509 011 494
      e-mail. slawexsdz@o2.pl
      Nip. 827-108-17-24
      98-200 Sieradz
      Dąbrowszczaków 12/16
      Zachęcam do testów oraz kupna.
      Mam zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wystawiam rachunki.
      Zamówienia można składać telefonicznie lub pod podanym adresem e-mail.
    • By Symeon
      Witam,
      Mam pytanie - z jakich narzędzi korzystacie do generowania map xml? [poza wtyczkami Wordpressowymi]
      Gsitecrawler mi nie chce skutecznie działać (zapisuje jedynie jeden URL - strony głównej)... swoją drogą to program z 2007 r.
      W sieci jest kilka generatorów online, ale one mają limity np. do 750, 1000 URL. Ja potrzebuję wygenerować mapę dla strony, która ma ponad 8000 adresów.
      Znalazłem też jedno narzędzie http://www.microsystools.com/products/website-analyzer/ - ale srogo sobie liczą. Potrzebuję czegoś darmowego lub duużo tańszego.
      Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy